ROAN Agencja InterAktywna

Z naszych usług skorzystały już setki osób i firm w Polsce i za granicą. Klienci gorąco nas polecają. Jednak zanim dołączysz do ich grona, proszę  poznaj nas lepiej, a przede wszystkim kim jesteśmy, jak pracujemy nad projektami i co nas wyróżnia na tle naszej konkurencji aby nam zaufać. Jedno jest pewne, jesteśmy bardzo szybcy i skuteczni w tym co robimy - bo mamy własny system pracy nad projektami tworzenia i pozycjonowania stron internetowych. Zatem Poznaj Nas jeszcze lepiej! Jesteśmy mili, uprzejmi w kontakcie, a na domiar tego na pewno będziemy Cię wspierać w Twoim biznesie, abyś był jeszcze lepiej widoczny w Internecie. Bezpłatna Wycena.

Nasze relacje biznesowe są  oparte na przejrzystości
wzajemnym zaufaniu między nami a Klientem i partnerami.

Nasza krótka historia

Nasza firma ROAN Agencja InterAktywna to grupa ludzi, których połączyło zamiłowanie do realizacji projektów internetowych jak: STRON WWW, po prostu kochamy tworzyć strony internetowe, jesteśmy bardzo dobrym budowniczym serwisów internetowych, POZYCJONOWANIE Stron Internetowych WWW SEO Optymalizacja On Page i Off Page. Mamy jednak na myśli strony internetowe, które są jedyne w swoim rodzaju, czymś wystrzałowym i nadzwyczaj dobrym dla oczu i funkcjonalności w poruszaniu się po stronie, dbając przy tym o konwersję. Swoje pierwsze kroki w tej branży IT stawialiśmy już w 2005 roku. I tak do dziś kroczymy tą drogą wspinając się na sam szczyt budowniczego stron internetowych i eksperta pozycjonowania stron - eksperta SEO. Naszymi pierwszymi zleceniami były proste firmowe strony internetowe. Z czasem poznaliśmy nowe systemy zarządzania treścią CMS. W końcu odkryliśmy ten najlepszy na świecie, WordPress. W ten sposób ROAN Agencja InterAktywna wyspecjalizowała się w CMS WordPress. Okazało się bowiem, że ma on zdecydowanie największe możliwości w tworzeniu i pozycjonowaniu stron www poza tym, jest najbardziej przyjazny i elastyczny do zarządzania treścią na stronie wraz działaniami pozycjonowania pod wyszukiwarki internetowe jak Google. Tworzymy ciekawe, interesujące strony internetowe, przyjazne na każde urządzenie czy to komputer typu desktop, laptop, tabletsmartfon, jednym słowem są to responsywne strony (Responsive Web Design, Co to?). WordPress daje nam jeszcze większe możliwości w projektowaniu i pozycjonowaniu strony pod wyszukiwarki internetowe Google, Bing, Yahoo, Yandex, a co więcej jest to bezpłatny CMS na licencji Open Source dla każdego. Polecamy i Zapraszamy do korzystania z naszych usług internetowych.

Jaki jest nasz Zespół ROAN24?

Jak każda Agencja InterAktywna chwali się swoim zespołem, my również chcemy coś opowiedzieć o nas samych. Nasz Team ROAN24 to kilka osób, każda z osób naszego Zespołu zna i rozwija swoje umiejętności, jak znajomość HTML5, CSS3, PHP, SEO czy zaawansowana wiedza w zakresie obróbki grafiki w programie Adobe Photoshop, tworzenia filmów w Adobe After Effect. Jak pracujemy? Takie pytanie postawić każdy powinien klient, kiedy chce zlecić wykonanie strony WWW czy pozycjonowanie WWW SEO. My mamy swój niezawodny system pracy nad projektami stron internetowych, to narzędzie JIRA CORE, które pozwala nam zaplanować ze szczegółami wykonanie małego czy dużego projektu internetowego. Każdy członek naszego Zespołu ROAN24 rozpoczynający pracę synchronizuje dla siebie przydzielone zadania w następnym narzędziu TimeDoctor, który zlicza poświęcony czas pracy dla danego projektu łącznie ze zrzutami ekranu, co robi, jak długo pracuje nad projektem. Jesteśmy w stanie zaprojektować każdy layout strony internetowej i stworzyć realizację dobrego pomysłu na stronę internetową, a następnie ją pozycjonować pod wyszukiwarki internetowe a zwłaszcza pod tego Giganta Google, aby Twoja strona była bardzo dobrze widoczna w internecie. Kompleksowo jesteśmy w stanie zaproponować naszym Klientom tylko dobre profesjonalne nowoczesne Strony WWW, zapewniamy wsparcie techniczne po wykonaniu zlecenia, a także możemy podjąć działania pozycjonowania tejże strony, WWW SEO. To jest w naszej pracy bardzo piękne i twórcze, że jako całość, jako ROAN Agencja InterAktywna, tworzymy coś wspaniałego i twórczego dla Klienta oraz świata. Zapraszamy do kontaktu z nami telefonicznie ☎ 695 742 350, osobiście lub wypełniając formularz darmowa wycena.

Bozena
Obsługa Klienta
Mayor
Developer
Hosting
Burmistrz
Pozycjonowanie
Webdeveloper
Maria Łukin - właścicielka firmy
Właścicielka
Specjalista ds. SEO
Grafik komputerowy

ROAN Agencja InterAktywna

Dla wielu ludzi, Projektowanie stron internetowych i jak Pozycjonowanie to tajemniczy proces, po prostu magia. Jest to połączenie kreatywnego projektowania i programowania oprogramowania. I w przeciwieństwie do czystego projektowania, takiego jak logo lub wizytówki, to strona internetowa musi być funkcjonalna i interaktywna oraz musi być na pierwszej stronie wyszukiwarki Google. Tworzenie stron internetowych to twórcze usługi. Pień usługi budowania strony różni się od "usług handlowych", takich jak usługi hydrauliczne czy naprawa samochodu. Wymagają one umiejętności i kreatywności i mają swój poziom interpretacji. Dlatego na bieżąco współpracujemy z firmami i freelancerami z takich krajów jak: Australia, Austria, Brazylia, Bułgaria, Chiny, Chorwacja, Cypr, Czechy, Egipt, Francja, Niemcy, Grecja, Indie, Izrael, Irlandia, Włochy, Nepal, Filipiny, Portugalia, Rumunia, Rosja, Słowenia, Hiszpania, Sri Lanka, Szwajcaria, Ukraina, USA, Wielka Brytania i Wietnam. Wynikiem takiej owocnej współpracy jest wysoka jakość dostarczanych przez nas usług projektowania i pozycjonowania stron internetowych dla Klienta. Nasza siła i potęga jest w twórczej, systematycznej i zorganizowanej pracy zespołowej, która z impetem pędzi do przodu w branży IT, wspierając mały i duży biznes, tu lokalnie w Gorzowie Wlkp., w Polsce i jak Europie. Ostatecznie konkluzja jest taka, że na drodze do sukcesu w tworzeniu stron internetowych oraz ich pozycjonowaniu jest, aby się uczyć w sposób nieustany, non stop w zakresie nowych podejść i umiejętnie odróżniać te sprytne strategie od tych głupich i pokręconych, a także mieć zaufanie do samego siebie i Zespołu ROAN24. W naszej Agencji InterAktywnej jest siła i rozwój!

Cena Usług Internetowych IT

Wreszcie trzeba określić, jak na wiele można sobie pozwolić w zakresie na wydatki internetowe. Program do nauki języka kosztuje tyle, że niektóre pakiety są droższe niż inne. Co może oznaczać, że pakiet kiedy jest droższy to jest tym lepszy. Zdarza się jednak tak, że najbardziej skuteczny produkt to taki, który kosztuje tylko kilka złoty. Przeciwieństwem tego jest druga prawda, że niedrogi to nie oznacza, że jest praktyczny. Zdarza się to, że w efekcie płacisz więcej, a potem żałujesz tego bezmyślnie. To na pewno jest trudne, ale z niewielką pomocą pozyskanych opinii o nas samych w internecie, jesteś zobowiązany, aby znaleźć dokładnie to, czego chcesz i potrzebujesz. Z nami, z naszym Zespołem ROAN24 możesz to spokojnie osiągnąć! Przyjdź do nas, porozmawiajmy przy filiżance kawy, lub zadzwoń do mnie Rolanda Piątkowskiego ☎ 695 742 350 lub wypełnij bezpłatny formularz bezpłatna wycena. Zapraszamy do naszej Agencji InterAktywnej!

360 stałych Klientów

+2000 spotkań
z Klientami

+800 000
notatek

+1 000 000
pomysłów

M O T T O

Przyciągamy do siebie pozytywną energię wraz kreatywnością.
Tworzymy piękne, funkcjonalne strony internetowe w Europie.

Nasza oś czasu

Najważniejsze momenty w życiu naszej firmy

2005

kwiecień, 2005

Powstaje ROAN Agencja InterAktywna. Jej początkowe usługi to projektowanie, pozycjonowanie i usługi hostingu stron internetowych.

luty, 2007

Rozpoczęcie współpracy z OVH.

luty, 2008

Wejście na rynek niemiecki.

sierpień, 2009

Po dokładnym zbadaniu i zrozumieniu WordPressa, zaczęliśmy wykonywać strony internetowe przy jego użyciu. Z czasem zdominował on naszą całą ofertę.

wrzesień, 2013

Otwarcie biura w Gorzowie Wlkp. przy ul. Czereśniowej 6/519, na IV piętrze. Skąd mamy piękny widok na panoramę osiedla Górczyn.

październik, 2014

Wprowadzenie Responsive Web Design jako podstawowej funkcji. Od tego momentu wszystkie nowo tworzone strony WWW są responsywne (RWD) mobilne.

sierpień, 2015

Wejście na rynek brytyjski.