ROAN Agencja InterAktywna

Z naszych usług skorzystały już setki osób i firm. Jednak zanim dołączysz do ich grona, poznaj nas lepiej.

Dążymy do relacji opartych na przejrzystości, wzajemnym zaufaniu między nami a Klientem oraz naszymi partnerami biznesowymi.

Nasza historia

Nasza firma to grupa ludzi, których połączył wspólny biznes: Strony WWW. Mamy jednak na myśli nietuzinkowe i fajne strony internetowe. Swoje pierwsze kroki w tej branży postawiliśmy w 2005 roku. I tak do dziś kroczymy tą drogą wspinając się na sam szczyt. Naszymi pierwszymi zleceniami były proste firmowe strony internetowe. Z czasem poznaliśmy nowe systemy zarządzania treścią. W końcu odkryliśmy ten najlepszy. W ten sposób nasza Agencja InterAktywna przeszła z Joomla na WordPress. Okazało się bowiem, ma on zdecydowanie większe możliwości i jest bardziej przyjazny dla Klienta. Tworzymy ciekawe strony internetowe, mobilne i responsywne (Responsive Web Design, Co to?). WordPress daje jeszcze większe możliwości i co więcej jest bezpłatny (licencja Open Source).

Jaki jest nasz zespół?

Każda Agencja InterAktywna chwali się swoim zespołem, my również chcemy coś opowiedzieć o nas. Nasz team to kilka osób, każda ma swoje umiejętności, takie jak znajomość HTML5, CSS3, PHP czy zaawansowana wiedza w zakresie obróbki grafiki w programie Adobe Photoshop, tworzenia filmów w Adobe After Effect. Pracując razem w systemie Jira, jest się w stanie zaprojektować layout strony internetowej i stworzyć dobry pomysł na stronę internetową a następnie ją wypozycjonować. Jako całość możemy zaproponować naszym Klientom naprawdę dobre nowoczesne Strony WWW, wsparcie techniczne po wykonaniu zlecenia oraz pozycjonowanie stron internetowych. To jest w naszej pracy piękne, że jako całość, jako Agencja InterAktywna, tworzymy coś wspaniałego i twórczego dla Klienta.

 
 
Obsługa Klienta
Hosting
Specjalista ds. SEO
Webdeveloper
Developer
Maria Łukin - właścicielka firmy
Właścicielka
Grafik komputerowy
Pozycjonowanie

Na bieżąco współpracujemy z firmami i freelancerami z takich krajów jak: Australia, Austria, Brazylia, Bułgaria, Chiny, Chorwacja, Cypr, Czechy, Egipt, Francja, Niemcy, Grecja, Indie, Izrael, Irlandia, Włochy, Nepal,  Filipiny, Portugalia, Rumunia, Rosja, Słowenia, Hiszpania, Sri Lanka, Szwajcaria, Ukraina, USA, Wielka Brytania i Wietnam. Wynikiem tego jest wysoka jakość naszych usług. Nasza siła jest w pracy zespołowej, która tworzy atmosferę skutecznej pracy.

360 stałych Klientów

+2000 spotkań
z Klientami

+800 000
notatek

+1 000 000
pomysłów

M O T T O

Przyciągać do siebie pozytywną energię i kreatywność. Tworzyć najlepsze strony internetowe w całej Europie.

Nasza oś czasu

Najważniejsze momenty w życiu naszej firmy

2005

kwiecień, 2005

Powstaje ROAN Agencja InterAktywna. Jej początkowe usługi to projektowanie, pozycjonowanie i hostowanie stron internetowych.

luty, 2007

Rozpoczęcie współpracy z OVH.
 

luty, 2008

Wejście na rynek niemiecki.

sierpień, 2009

Po dokładnym zbadaniu i zrozumieniu WordPressa, zaczęliśmy wykonywać strony przy jego użyciu. Z czasem zdominował on ofertę.

wrzesień, 2013

Otwarcie biura w Gorzowie Wlkp. przy ul. Czereśniowej 6/519, na IV piętrze.

październik, 2014

Wprowadzenie Responsive Web Design jako podstawowej funkcji. Od tego momentu wszystkie nowo tworzone strony są responsywne.
 

sierpień, 2015

Wejście na rynek brytyjski.