ROAN Agencja InterAktywna

Z naszych usług skorzystały już setki osób i firm w Polsce i za granicą. Jednak zanim dołączysz do ich grona, proszę  poznaj nas lepiej, a przede wszystkim kim jesteśmy, jak pracujemy nad projektami i co nas wyróżnia na tle naszej konkurencji aby nam zaufać. Jedno jest pewne, jesteśmy bardzo szybcy i skuteczni - bo mamy własny system pracy nad projektami tworzenia i pozycjonowania stron internetowych. Zatem Poznaj Nas! Jesteśmy mili i uprzejmi na pewno będziemy Cię wspierać w Twoim biznesie abyś był widoczny w Internecie.

Dążymy do relacji opartych na przejrzystości, wzajemnym zaufaniu między nami a Klientem oraz naszymi partnerami biznesowymi.

Nasza krótka historia

Nasza firma ROAN to grupa ludzi, których połączyło zamiłowanie do Stron WWW, po prostu kochamy tworzyć strony internetowe, jesteśmy bardzo dobrym budowniczym serwisów internetowych. Mamy jednak na myśli strony internetowe, które są jedyne w swoim rodzaju, czymś wystrzałowym i nadzwyczaj dobrym dla oczu i funkcjonalności w poruszaniu się po stronie, dbając przy tym o konwersję. Swoje pierwsze kroki w tej branży IT stawialiśmy już w 2005 roku. I tak do dziś kroczymy tą drogą wspinając się na sam szczyt budowniczego stron internetowych i eksperta pozycjonowania. Naszymi pierwszymi zleceniami były proste firmowe strony internetowe. Z czasem poznaliśmy nowe systemy zarządzania treścią CMS. W końcu odkryliśmy ten najlepszy, WordPress. W ten sposób ROAN Agencja InterAktywna specjalizuje się w CMS WordPress. Okazało się bowiem, że ma on zdecydowanie największe możliwości w tworzeniu i pozycjonowaniu stron www, poza tym jest najbardziej przyjazny i elastyczny do zarządzania treścią na stronie wraz działaniami pozycjonowania pod wyszukiwarki. Tworzymy ciekawe i interesujące strony internetowe, przyjazne na każde urządzenie czy to komputer typu desktop, laptop, tablet,  smartfon jednym słowem są to responsywne strony (Responsive Web Design, Co to?). WordPress daje nam jeszcze większe możliwości w projektowaniu i pozycjonowaniu strony pod wyszukiwarki internetowe, a co więcej jest to bezpłatny CMS na licencji Open Source dla każdego.

Jaki jest nasz zespół ROAN?

Każda Agencja InterAktywna chwali się swoim zespołem, my również chcemy coś opowiedzieć o nas. Nasz Team ROAN to kilka osób, każda ma i zna swoje umiejętności, takie jak znajomość HTML5, CSS3, PHP czy zaawansowana wiedza w zakresie obróbki grafiki w programie Adobe Photoshop, tworzenia filmów w Adobe After Effect. Jak pracujemy? Takie pytanie postawić powinien klient kiedy chce zlecić wykonanie strony czy pozycjonowanie. My mamy swój niezawodny system pracy nad projektami stron internetowych, to narzędzie JIRA CORE, która pozwala nam zaplanować ze szczegółami wykonanie małego czy dużego zadania. Każdy członek naszego Zespołu ROAN rozpoczynający pracę synchronizuje dla siebie przydzielone zadania w następnym narzędziu TimeDoctor, który zlicza poświęcony czas pracy do projektu łącznie ze zrzutami ekranu co robi, jak długo pracuje nad zadaniem danym. Jesteśmy w stanie zaprojektować każdy layout strony internetowej i stworzyć dobry pomysł na stronę internetową a następnie ją pozycjonować pod wyszukiwarki internetowe a zwłaszcza tego Giganta Google aby Twoja strona była widoczna w internecie. Jako całość możemy zaproponować naszym Klientom tylko dobre profesjonalne nowoczesne Strony WWW, zapewniamy wsparcie techniczne po wykonaniu zlecenia a także możemy podjąć działania pozycjonowania tejże strony. To jest w naszej pracy bardzo piękne, że jako całość, jako Agencja InterAktywna, tworzymy coś wspaniałego i twórczego dla Klienta oraz świata.

 
 
Obsługa Klienta
Developer
Hosting
Pozycjonowanie
Webdeveloper
Maria Łukin - właścicielka firmy
Właścicielka
Specjalista ds. SEO
Grafik komputerowy

Na bieżąco współpracujemy z firmami i freelancerami z takich krajów jak: Australia, Austria, Brazylia, Bułgaria, Chiny, Chorwacja, Cypr, Czechy, Egipt, Francja, Niemcy, Grecja, Indie, Izrael, Irlandia, Włochy, Nepal,  Filipiny, Portugalia, Rumunia, Rosja, Słowenia, Hiszpania, Sri Lanka, Szwajcaria, Ukraina, USA, Wielka Brytania i Wietnam. Wynikiem tego jest wysoka jakość dostarczanych naszych usług projektowania i pozycjonowania dla Klienta. Nasza siła i potęga jest w twórczej, systematyczne i zorganizowanej pracy zespołowej, która z impetem prze do przodu w branży IT wspierając mały i duży biznes. Ostateczna konkluzja jest taka, że na drodze do sukcesu w tworzeniu stron i pozycjonowaniu, trzeba się uczyć non stop nowych podejść i umiejętnie odróżniać sprytne strategie od tych głupich, a także mieć zaufania do siebie i swego zespołu. W grupie jest siła!

360 stałych Klientów

+2000 spotkań
z Klientami

+800 000
notatek

+1 000 000
pomysłów

M O T T O

Przyciągać do siebie pozytywną energię i kreatywność. Tworzyć najlepsze strony internetowe w całej Europie.

Nasza oś czasu

Najważniejsze momenty w życiu naszej firmy

2005

kwiecień, 2005

Powstaje ROAN Agencja InterAktywna. Jej początkowe usługi to projektowanie, pozycjonowanie i hostowanie stron internetowych.

luty, 2007

Rozpoczęcie współpracy z OVH.
 

luty, 2008

Wejście na rynek niemiecki.

sierpień, 2009

Po dokładnym zbadaniu i zrozumieniu WordPressa, zaczęliśmy wykonywać strony przy jego użyciu. Z czasem zdominował on ofertę.

wrzesień, 2013

Otwarcie biura w Gorzowie Wlkp. przy ul. Czereśniowej 6/519, na IV piętrze.

październik, 2014

Wprowadzenie Responsive Web Design jako podstawowej funkcji. Od tego momentu wszystkie nowo tworzone strony są responsywne.
 

sierpień, 2015

Wejście na rynek brytyjski.