Co Sądzą o Nas Klienci?

Jest nam bardzo miło gdy słyszymy dobre słowo od Klienta i widzimy jego zachwyt i podziw wykonanej przez nas pracy. To są momenty kiedy oddajemy klientowi zamówiony nowy funkcjonalny projekt strony www lub w przypadku uzyskania dobrych efektów pozycjonowania strony w wyszukiwarkach internetowych. To dla nas ogromna motywacja do bycia jeszcze lepszym z każdym dniem, każdy następny oddany projekt lepszy od poprzedniego.

"Modernizację mojego bloga modowego odkładałam przez X czasu. Kiedyś znalazłam ROAN na Facebooku i tak jakoś napisałam. Dobrze, że to zrobiłam. Zaproponowali spotkanie, pokazali swoje możliwości. Niespełna tydzień później mój Blog był już online: w nowej lepszej odsłonie. Super!"
Kamila
Kamila
Blogerka
"Firma „Agencja InterAktywna ROAN” wykazała się profesjonalnym, elastycznym i kreatywnym podejściem [...] mogła pochwalić się profesjonalnym portfolio, związanym z wykonanymi serwisami samorządowymi." Przeczytaj całość
Burmistrz
Burmistrz
Podkowa Leśna
"Chciałem założyć stronę o moich usługach - mam firmę budowlaną. Byłem w wielu firmach takich jak Agencja ROAN, jednak to właśnie oni mnie przekonali swoją ofertą. Do tego wziąłem szybki hosting i jestem naprawdę zadowolony."
Kazimierz
Kazimierz
Przedsiębiorca
"Zawsze chciałam królować w rankingu Google, pierwsza pozycja koniecznie! Dopiero ROAN dotrzymał słowa i mam swoje, upragnione #1. Konkurencja przy nich wymięka. Nie znam się na pozycjonowaniu ale wiem, że oni są w tym ekspertami. Polecam!"
Bozena
Bożena
Blogerka
"Kiedyś moja strona była na hostingu jednej z popularnych firm. Po roku czasu miałam już dość Blog się nie wyświetlał albo chodził bardzo wolno. Szukałam lokalnej firmy w okolicy. Trafiłam na ROAN. W ten sposób korzystam z ich hostingu już drugi rok. Wszystko OK."
Aneta
Właścicielka butiku
"Postanowiłem przenieść swój sklep do sieci. Łatwo mówić, trudno zrobić.. Agencja InterAktywna ROAN wykonała sklep online na moje zlecenie. Wszystko pięknie, ale nie miałem go obsługiwać. Ci z ROAN nagrali specjalnie dla mnie poradniki wideo - rewelacja!"
Mayor
Arkadiusz
Przedsiębiorca
"Chciałem założyć własnego bloga ale nie miałem o tym zielonego pojęcia. Darmowe blogi mnie nie interesowały - za mała możliwość personalizacji i mało funkcji. Znalazłem ROAN w wyszukiwarce i skontaktowałem się. Mój blog właśnie powstaje!"
Jędrzej
Bloger
"Przeglądałam Portfolio i postanowiłam umówić się na spotkanie. Pełna kultura i profesjonalizm. Gorąco polecam, bo tłumaczą wszystko od A do Z. To było dla mnie bardzo pomocne. Ogólnie w firmie panuje miła atmosfera a to się ceni."
Kamila
Joanna
Prawniczka
"Od kiedy mój fanpage oraz konto Google Moja Firma prowadzi ROAN, biznes kwitnie. Moje biuro rachunkowe zyskało większy rozgłos, dużo osób piszę z Facebook'a. Jestem zadowolona z usługi. Będę z niej wciąż korzystać, bo wiem że zadbają o moje Social Media."
Bozena
Patrycja
Właścicielka biura rachunkowego