Fotograf Gorzów Fotografia Dziecięca Zdjęcia Ślubne

Fotograf Gorzów Wielkopolski Fotografia Ślubna Sesje Zdjęciowe
Fotograf Gorzów Wielkopolski Fotografia Ślubna Dziecięca Sesje ZdjęcioweFotografia Ślubna Dziecięca Gorzów czyli Creative Photographer (Fotograf Gorzów) jest już dostępna w sieci.

Fotograf Gorzów Wielkopolski – strona już online!

Strona Creative Photographer Appolonia jest już dostępna online. Wszystko pięknie: witryna śmiga aż miło, Klientka jest zadowolona i my również. 🙂 I właśnie takie zlecenia są najlepsze. Klientka była zdecydowana i wiedziała czego oczekuje od swojej przyszłej strony internetowej. My z kolei zaproponowaliśmy swój pomysł na stronę WWW. Po omówieniu wszystkiego rozpoczęliśmy prace nad stroną. Więcej informacji o tym, jak to wyglądało, znajdziesz tutaj.

Strona jest fajna, bo…?

No właśnie, bo co? Tutaj się chwalimy, że strona jest online, że super i tak dalej ale jak się już chwalimy, to opowiemy dlaczego. Wykonaliśmy swoją pracę, niby kolejna witryna w portfolio. Jednakże każda strona, którą projektujemy, ma w sobie coś fajnego. Chodzi nam o coś, co odróżnia ją od innych.

  • Po pierwsze: Responsywność – u nas mobilne strony WWW to standard od paru lat. Kiedy jednak wpiszemy w wyszukiwarkę np. sesje zdjęciowe czy fotografia ślubna Gorzów i „przejdziemy się” po kilku stronach – okazuje się, że zaledwie kilka z nich jest również responsywnych. Już pomijamy fakt, że nawet Google bardziej docenia mobilne strony internetowe. Jednakże o wiele gorzej korzysta się ze strony, która nie się skaluje względem urządzenia. Taki typowy dyskomfort. Tutaj zaprojektowana przez nas strona, Fotograf Gorzów, dużo zyskuje względem innych stron.
  • Po drugie: magia kolorów – na stronie dominuje czerń i to widać od razu. Przez tę czerń przebijają się żywe kolory. Na przykład w postaci slidera, który robi wrażenie. Również w Galerii zdjęć jest bardzo kolorowo. I właśnie taka gra kolorów robi tutaj ciekawy efekt. 🙂
  • Po trzecie: wygoda przeglądania – wszystko jest dobrze poukładane, logicznie i intuicyjnie. Najlepiej to widać właśnie w Galerii. Domyślnie są wyświetlane wszystkie sesje zdjęciowe. Kiedy interesuje nas na przykład fotografia ślubna, korzystamy z filtrowania kategorii i mamy to co nas interesuje. Szybko i wygodnie, bez odświeżania strony i bajeranckimi animacjami.

Chcesz mieć fajną stronę internetową?

Jak Ci się podoba strona Creative Photographer? 😉 Nasz zespół może zaprojektować dla Ciebie coś równie ciekawego. Mówimy tutaj oczywiście o zaprojektowaniu responsywnej witryny. Responsywne Strony WWW, oparte o CMS WordPress, to przyszłość internetu i wszystko przemawia na ich korzyść – co potwierdzają nawet statystyki! W Polsce aż 70% stron jest działa na tym systemie. Spójrzmy na witrynę Fotograf Gorzów. Wszystko tam jest: fotografia dziecięca, fotografia ślubna, sesje zdjęciowe – cała oferta i inne strony: o mnie, kontakt, oczywiście też Home. Wszystko chodzi szybko i łatwo się tym zarządza. Zrobiliśmy naszej Klientce krótkie szkolenie i potrafi sama tym zarządzać. Na tym polega magia WordPressa. Masz od nas pełne wsparcie ale możesz również samodzielnie dokonywać zmian na stronie. 🙂 Właśnie coś takiego Tobie proponujemy. Nawet jeśli masz już stronę, możemy ją podkęcić albo całkowicie przenieść na WordPressa. Pomyśl o tym.

Creative Photographer Strona Responsywna WordPress SmartfonWidok strony na smartfonie. Wejdź na stronę creativephotographer.net i zobacz różnicę, to jest właśnie responsywność. Jeśli Ty również chcesz taką stronę, zadzwoń do nas: +48 695 742 350 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zadzwoń Teraz
Mapa Dojazdu