Kwiatowy wzór

Poczta Kwiatowa Dostawa Kwiatów Kwiaciarnia Online Gorzów 24h

Kwiaciarnia Gorzów Wielkopolski wkracza ze swoją ofertą do sieci – z naszą pomocą. 🙂

Kwiaciarnia Gorzów Wielkopolski

Poczta Kwiatowa Dostawa Kwiatów

Właściwie, to dwa pierwsze nagłówki wytłumaczyły w zasadzie wszystko, ale my i tak dodamy coś od siebie. 🙂 Kwiaciarnia z Gorzowa Wlkp., ale właściciele – chcą zwiększyć zasięg swojej kwiaciarni. Tutaj rodzi się pomysł kwiaciarni w wersji online, Poczta Kwiatowa. Tutaj pojawia się nasz zespół. Nasze zadanie to wdrożyć Sklep Internetowy WordPress uruchomić pocztę kwiatową wraz ze stroną internetową.

Jak będzie funkcjonowała kwiaciarnia online?

Jak będzie działa Poczta Kwiatowa

Idea jest bardzo przejrzysta i prosta. Klient wchodzi na stronę i wybiera kwiaty. Następnie wypełnia formularz zamówienia (tam wpisuje gdzie i dla kogo będą dostarczone kwiaty) i dokonuje zamówienia oraz płatności. Prawda, że fajnie? 🙂 Nie trzeba jechać do kwiaciarni – to samo można zrobić przez Internet. Poza tym kwiaciarnia Gorzów Wlkp., online poczta kwiatowa, to idealne rozwiązanie dla osób, które nie mogą osobiście podarować kwiatów komuś bliskiemu.

Na chwilę obecną jesteśmy już w trakcie wdrażania strony internetowej. Od naszej Klientki otrzymaliśmy ogólne wskazówki co do wyglądu sklepu online. Tradycyjnie, stawiamy na responsywność, szybkość, doskonały wygląd. Przy tym wszystkim chcemy też zachować prostotę strony. Nieco niżej będzie zdjęcie wstępnej wersji strony WWW.

Biznes w sieci nawet dla kwiaciarni

Poczta Kwiatowa

Nasza Klientka jest kolejnym świetnym przykładem tego że nie trzeba bowiem mieć wielkiego przedsiębiorstwa aby z powodzeniem zaistnieć w sieci, stać się widocznym. Nawet taka lokalna kwiaciarenka ma duże szanse na dotarcie do szerokiego grona Klientów w Polsce i Europie. Dlaczego? – pytasz. Przecież kwiaciarni w Gorzowie jest mnóstwo…

  • Zawsze świeże i pachnące kwiaty – widzieliśmy więc wiemy. Dobrej jakości usługi,  produkty to jeden z głównych czynników decydujących o powodzeniu firmy.
  • Nie każdy przedsiębiorca jest w sieci. Niby banał ale jednak tak jest. Kwiaciarni w Gorzowie jest dużo, ale ile z nich jest tak naprawdę gotowych na Klientów z sieci? No niby można zadzwonić i zamówić. Potem musisz jechać i zapłacić, odebrać, zawieźć samemu. A co będzie gdy jesteśmy w Londynie i chcemy podarować wiązankę dla naszej bliskiej osoby? Nie każdy ma na to czas, nie każdemu się chce i najważniejsze: nie każdy może. Wystarczy, że Klienta nie ma w mieście a chce komuś zrobić niespodziankę. Pozamiatane i tyle. Dlatego kwiaciarnia Dracena Gorzów ma tak duże szanse na powodzenia w sieci.

Tania Poczta Kwiatowa Wysyłka Kwiatów Gorzów Wlkp.

Jeden z najlepszych prezentów jaki ktoś otrzymuje są to kwiaty, które reprezentują swoje prawdziwe uczucia wobec ludzi, których kochasz. Kwiaty są zgodne i dobre na każdą okazję, czy to urodziny czy pogrzeb, dlatego wiele osób woli je od innych prezentów.

Wiele lat temu ludzie musieli iść do lokalnych sklepów, aby kupić prezent i kwiaty dla swych bliskich, których kochają i dbają. Było bardzo trudno kiedyś znaleźć odpowiedni sklep z pamiątkami nie wspominając już o odpowiednim prezencie, zajmowało to cały cały dzień, aby znaleźć prezent, który będzie idealnie pasował do tej okazji. Kupić kwiaty i prezent.

Teraz czasy się zmieniły, wraz z rozwojem sieci, firmy kwiatowe, kwiaciarnie przenoszą swe usługi do świata online i oferują dostarczenie kwiatów pocztą w dowolne miejsce na naszej planecie. Powodem jest to, że zaoszczędza się wiele problemów i czasu, jeśli robisz to w tradycyjny sposób. Teraz za pomocą kilku kliknięć myszką, można wybrać piękne kwiaty jakie pragniesz i wysłać je gdziekolwiek chcesz na świecie.

Większość kwiaciarni internetowych oferuje nam bardzo pomocne wybory:

  1. Przegrupowanie według kategorii: nie trzeba być specjalistą od kwiatów aby wiedzieć, co jest najlepszy rozwiązaniem dla naszej okazji, ponieważ znajdziesz swoje kwiaty zgrupowane według: okazji, ceny, typu … itd, jedyną rzeczą, którą musisz zrobić to określić lokalizację i czas dostarczania, zatem wysyłając swoje kwiaty pocztą do odbiorcy musisz to określić.
  2. Międzynarodowa dostawa kwiatów: jest to bardzo pomocna opcja dla wielu ludzi, wielu renomowanych firm i dostawców kwiatów może zaoferować swoje usługi ze wskazaniem gdzie  wysłać kwiaty za pośrednictwem poczty na całym świecie (niektóre z nich działają w ponad 150 krajach).
  3. Dostawa kwiatów w następny dniu: można dziś zamówić kwiaty i wysłać je w dniu następnym, jest to cool!
  4. Nie tylko kwiaty: jeśli myślisz, że te kwiaciarnie oferują dostawę tylko kwiatów pocztą, to jesteś w błędzie, ponieważ wiele z nich pozwala wysyłać wraz z kwiatami drobne prezenty jak: balony, czekoladę, kosze upominkowe, a nawet alkohol.
  5. Gwarancja: Jeśli nie podoba się jakość i czas dostawy kwiatów już zamówionych, to możesz poprosić o zwrot swoich pieniędzy z powrotem, a oni Ci je  zrefundują.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o najlepszych firmach internetowych zajmujących się dostawą kwiatów, co oferują i jak można skorzystać z ich oferty, kliknij te łączę Poczta Kwiatowa.

kwiaciarniagorzow com pl – podgląd na smartfonie. Strona pewnie jeszcze się odrobinę zmieni, ale tak póki co wygląda wstępna wersja. A jeśli Ty również myślisz o biznesie w sieci, daj nam koniecznie o tym znać: +48 695 742 350 – warto. 🙂

Informujemy, że przez korzystanie ze strony internetowej, bez zmian ustawień przeglądarki, wyrażasz zgodę na politykę prywatności i zapisywanie plików cookies, które pozwalają na sprawne działanie naszej strony internetowej.