Strona dla Klienta ze Szczecina

Strona w języku niemieckim, która pozwoli użytkownikom internetu szybko i łatwo uzyskać dostęp do informacji naukowych, biznesowych.
WISSENSTRANSFERZENTRUM

Strona dla Klienta ze Szczecina


Nasi projektanci stron internetowych wraz programistami w ROAN podjęli wyzwanie utworzenia nowej funkcjonalnej strony internetowej dla klienta ze Szczecina, klienta dość szczególnego. Zamysł klienta był taki aby strona była prosta, która pozwoli użytkownikom internetu szybko i łatwo uzyskać dostęp do informacji naukowychbiznesowych niezależnie od posiadanych w zasięgu typów urządzeń i przeglądarek internetowych w języku niemieckim.

Nasi projektanci stron internetowych wraz programistami w ROAN podjęli wyzwanie utworzenia nowej funkcjonalnej strony internetowej dla klienta ze Szczecina, klienta dość szczególnego. Zamysł klienta był taki aby strona była prosta, która pozwoli użytkownikom internetu szybko i łatwo uzyskać dostęp do informacji naukowychbiznesowych niezależnie od posiadanych w zasięgu typów urządzeń i przeglądarek internetowych w języku niemieckim.


Strona dla Klienta ze Szczecina
Strona dla Klienta ze Szczecina

Projektowanie i rozwijanie strony internetowej obejmuje następujące etapy

Jest to początkowy i ważny etap w tworzeniu strony internetowej. Przed rozpoczęciem projektu, ważne jest, aby przeanalizować przyczyny i cel do opracowywanej strony internetowej, jaka jest grupa docelowa strony, co klient zamierza uzyskać za pośrednictwem nowo tworzonej strony internetowej. Wszystkie te rozumowania, mieszczą się pod jednym parasolem, czyli „gromadzeniem informacji„. Innym ważnym aspektem udziału w tym etapie jest ocena konkurentów co daje nam przewagę ponieważ oni już są, możemy ustalić co konkurencja ma dobre a co złe dając nam w tym przewagę podczas planowania projektu strony internetowej.

W fazie planowania, ustalamy strukturę stron, treści, nawigację i funkcjonalność jaka musi być spełniona.

Po nakreśleniu podstawowego planu strony internetowej i podjęciu decyzji, jak się do tego zabrać, następnym krokiem jest, aby rozpocząć proces projektowania. W tej fazie zajmujemy się wyglądem całej strony internetowej wraz z systemem interfejsu użytkownika i nawigacją. Bardzo ważne jest, aby w tym działaniu uwzględnić elementy takie jak logo firmy, użycie kolorów w celu dalszego ustalenia tożsamości marki strony. Jest to również bardzo istotne, aby zaprojektować i utrzymać przejrzystość w ścisłej współpracy z klientem. Tak przekształcamy marzenia i pomysł klienta w rzeczywistość tworząc dla niego super piękną i funkcjonalną stronę internetową.

Jest to faza, w której idee i koncepcje się mieszają, aby stworzyć wizualną rzeczywistość dążeń celów klienta. Innymi słowy, konstrukcja strony funkcjonalnej jest przekształcona poprzez kodowanie, tworzenie i dodanie odpowiedniej zawartości grup funkcyjnych w celu zwiększenia wydajności strony internetowej.


Zadzwoń Teraz
Mapa Dojazdu