Psycholog Gorzów

Strona WWW Psycholog Gorzów Wlkp. Psychoterapia na Czym Polega
dr PiotrKuśmiderProponujmy naszym klientom strony internetowe najwyższej klasy, które po uprzednim przeszkoleniu, klienci mogą sami zarządzać stroną www. Dostarczamy świetny system zarządzania treścią strony  na licencji Open Source (darmowy system) za który nikomu nie trzeba płacić, tylko się cieszyć i radować.

System CMS który jest doskonały nazywa się WordPress, w skrócie WP, jest na pierwszym miejscu CMS’em na świecie korzystającym przez biznes(BBC AmericaThe New YorkerSony MusicMTV NewsBeyonceThe Walt Disney Company), jest po prostu królem CMS. Aktualizacja ONLINEprzeprowadzana jest w naszym lokalnym języku, bez znajomości programowania, podobnie jak aktualizowanie stron informacji w mediach społecznych np.: Facebook.


Psycholog Gorzów

Psychoterapia Gorzów

Świat początku XXI wieku jest z jednej strony światem postępu, dynamicznego rozwoju techniki, elektroniki i medycyny. Prawie każdy zakład pracy jest skomputeryzowany. Komputery znalazły na stałe miejsce w gospodarstwach domowych. Medycyna przenika niedostępne jeszcze do niedawna dla uczonych sfery życia biologicznego człowieka. Z drugiej strony są to czasy ogromnej rywalizacji między ludźmi- rywalizacji sprzecznej z powołaniem i celem człowieka. Upadają powstałe zakłady pracy, zatrudnienie dające poczucie bezpieczeństwa nie jest już tak pewne jak kiedyś. Dostrzega się wrogi naturze człowieka pośpiech w celu zdobycia dobra konsumpcyjnego, zatracenie więzi rodowych, rodzinnych czy stosunków przyjacielskich. Rywalizacja pomiędzy ludźmi stała się czymś powszednim. Sytuacja na rynku pracy spowodowała, że osoby o mniejszej odporności psychicznej lub niższych kwalifikacjach nie wytrzymują tempa życia i przegrywają, stając się bezrobotnymi, bezdomnymi, pogrążonymi w depresji, osobami wycofanymi z życia społecznego. W nasze życie bardzo powoli zaczyna zaglądać samotność.


Gabinet Psychoterapii Gorzów Wlkp., Dr Piotr Kuśmider, Tel.: 607930463

Najpierw dzieje się to bardzo powoli; zaczynamy unikać jakichkolwiek kontaktów w dni soboty czy niedziele. Następnie całe tygodnie a potem miesiące spędzamy jakby w ukryciu z dala od innych ludzi w zupełnej samotności. Jedynym źródłem kontaktu z otaczającą nas rzeczywistością jest telewizor, który z jakąś tam uwagą oglądamy na początku, potem już tylko jest włączony. Zaczynamy uciekać w programy telewizyjne opowiadające o smutnych wydarzeniach, czytamy smutne wiersze, zaczynamy słuchać depresyjnej muzyki, w myśl zasady: że smutek ciągnie do smutku. Samotność coraz bardziej wżera się nasze myślenie, działanie, sposoby ubierania się itp.

Myślimy, że jesteśmy kimś gorszym, kimś mniej wartościowym od innych, kimś kto dostał mniej od losu niż inni ludzie. Takie myślenie, następnie zachowanie zaczyna otwierać drogę do depresji która ostatecznie ucina wszelkie szanse na wyjście z tego zdawałoby się zaklętego kręgu. Zmęczeni, zniechęceni kładziemy się do łóżka, życie zaczyna płynąć tuż obok nas, my leżymy. Człowiek jest jednostką społeczną, potrzebuje drugiej osoby, nic tak nie leczy, nie przywraca wiary w siebie samego jak pełna zrozumienia, szacunku rozmowa z innym człowiekiem.

Ruch AA jest tego doskonałym przykładem, dzięki kontaktom z drugim człowiekiem zapominam o piciu, rozpoczyna się wspaniały proces leczenia. Tylko drugi człowiek przeprowadzi nas przez bramę ciemności do świata radości, pełni życia. Tym drugim może być ktoś z rodziny, przyjaciel, ale może to być również profesjonalista. Osoba która dzięki studiom oraz pracy osobistej jest przygotowana do tego aby Ci pomóc, mowa o psychologach, psychoterapeutach czy ludziach pracujących w szeroko rozumianej pomocy psychologicznej.

Zadzwoń do Dr Piotr Kuśmider, Tel.: 607930463


Warto wiedzieć

W jaki sposób konstrukcja strony www wpływa na ranking stron internetowych w GoogleDobry projekt strony internetowej jest bardzo ważny i istotny dla pozycjonowania stron. Chociaż nie ma doskonałego design strony internetowej, która gwarantuje, że Google będzie pozycjonować nam strony internetowebardzo dobrze, istnieje kilka elementów projektu strony internetowej, która ma pozytywny wpływ na pozycję stron internetowych w wyszukiwarkach. Co nam po stronie, która będzie niezgodna ze wskazówkami Google.

Upewnij się, że strona internetowa jest indeksowana w w wyszukiwarce wpisując polecenie, podaje przykład: site:roan24.pl, czyli site:nasza-nazwa-domeny. Wyszukiwarki nie będą w stanie za indeksować zawartości stron www, które mają ukryte treści po zastosowaniu fantazyjnych skryptów lub obrazów. Aby upewnić się, że wyszukiwarki mogą indeksować nasze treści strony, należy używać zwykłego tekstu, dobrze opisanego obrazu wraz linkami do innych treści w naszej stroni i poza nią. Zarówno regularna treść i elementy nawigacyjne na naszych stronach internetowych powinno być łatwe do analizowania dla robotów wyszukiwarek. Styl stron z CSS i zwykłych znaczników HTML. Nie ukrywaj swojej zawartości stosując Flash lub JavaScript.

Google buduje obraz mobilnej strony, te strony są lepiej indeksowane. Nasze strony internetowe mają dobrze wyglądać na urządzeniach mobilnych. Oczywiście powinny one wyglądać dobrze na komputerach stacjonarnych także. Strona responsywna jest najprostszym sposobem, aby osiągnąć ten cel. Responsywna Strona(Responsive web design) oznacza, że wygląd naszych stron internetowych będzie się dobrze wyświetlać na urządzeniach mobilnych, tablety, smartfony, co związane jest o powstające zmiany rozmiaru okna przeglądarki. Uzyskuje się to za pomocą CSS.

Jeśli korzystasz z CMS (Content Management System), takich jak WordPress do tworzenia stron internetowych, są szanse, że można szybko i łatwo zainstalować odpowiedni szablon mobilny dla naszej strony. Strony internetowe, które wyglądają dobrze na urządzeniach mobilnych uzyskują lepsze pozycje w wynikach wyszukiwania Google dla urządzeń mobilnych.

Dobra nawigacja strony www pomaga odwiedzających nasza stronę, aby znaleźć to, czego szukają. Pomaga to również wyszukiwarkom w klasyfikowaniu stron. Jeśli elementy nawigacyjne na naszych stronach internetowych będą wykorzystywać teksty, które sprawiają, że będzie  jasne i zrozumiałe, co wiąże treść i o co w tym wszystkim chodzi, to o wiele łatwiejsze będzie to dla wyszukiwarek. Na przykład, jeśli kategoria na naszej stronie internetowej jest o „psychoterapii”, to ma być link odwołujący się do strony kategorii z wyrazem „Psychoterapia” w menu. Również trzeba użyć struktury folderów na swojej stronie internetowej tak, aby sprawić zrozumiałość, że te strony są na dany wskazany temat. Na przykład lista wszystkich stron, które zajmują się różnymi odmianami psychoterapii trzeba wskazać na katalog o nazwie /Psychoterapia/.

Niektórzy mówią, że wykonanie strony internetowej jest ważnym czynnikiem w rankingu. Oczywiście, jest to zawsze dobre, aby poprawić moc naszej strony. Jednak to nie poprawi wysokiego rankingu strony wyszukiwarce. Według Google, tylko 1% wszystkich stron internetowych ma długi czas ładowania strony. Jeśli witryna należy do tych 1% najwolniejszych stron w sieci, poprawiając jej czas ładowania będzie to miało pozytywny wpływ na ranking strony. U wszystkich innych stron możesz tego nie zauważyć. Nie zapominaj jednak, że szybkie ładowanie stron internetowych jest dobre także dla odwiedzającego naszą stronę www. Z tego powodu strona powinna ładować się jak najszybciej, nawet jeśli nie będzie to miało bezpośredniego wpływu na nasz ranking w wyszukiwarkach.

Istnieje wiele czynników, które wpływają na pozycję stron internetowych w Google i innych wyszukiwarkach. Możesz zlecić audyt strony internetowej, dlaczego strona nie jest w Top 10, co nie jest tak z naszą stroną, dzwoniąc do mnie do eksperta pozycjonowania Rolanda Piątkowskiego ☎ 695742350 lub wypełniając formularz bezpłatna wycena.


Zadzwoń Teraz
Mapa Dojazdu