WCAG 2.0 AA Telekomunikacja – Koba Białystok

Podoba Ci się?
Skorzystaj z naszych usług!

WCAG 2.0 WordPress Modernizacja Strony KOBA

Firma telekomunikacyjna KOBA Białystok zapragnęła zmodernizować swoją stronę w kwestii dostępności dla osób niepełnosprawnych. Nasz zespół doskonale zna zagadnienie WCAG 2.0 ustawa. Co więcej, zauważyliśmy że coraz więcej firm myśli o WCAG 2.0 WordPress. W przypadku strony internetowej koba pl, wykonaliśmy profesjonalne przystosowanie dla osób niepełnosprawnych.

Na końcu zrobiliśmy WCAG 2.0 test - audyt strony internetowej. Wszystko było w porządku. Zadbaliśmy o każdy detal. Jako profesjonalna agencja interaktywna, wystawiliśmy również Certyfikat Dostępności. jest on gwarantem tego, że witryna spełnia Web Content Accessibility Guidelines na poziomie AA. Więcej informacji o tym, jak to dokładnie wyglądało to od strony technicznej, znajdziesz w tym artykule. Przeglądając zrzuty ekranu (poniżej) zwróć uwagę na elementy takie jak: zmiana wielkości czcionki na stronie, kontrast oraz sam wygląd strony w wersji kontrastowej.

WCAG 2.0 WordPress Strona WWW KOBA Białystok
Strona Home - w górnej części elementy: zmiana rozmiaru czcionki oraz kontrast, którego działanie jest widoczne na zrzucie obok.
WCAG 2.0 AA Kontrast Test - Strona Internetowa koba pl
Strona WWW Telewizja KOBA Białystok z włączonym kontrastem. To bardzo ważna funkcjonalność dla osób niedowidzących.
WCAG 2.0 AA - Dostosowanie strony KOBA do potrzeb osób niepełnosprawnych - certyfikat
Certyfikat Dostępności wydany przez ROAN Agencja InterAktywna

"[...] witryna koba pl spełnia w całości wymagania dotyczące dostępności WCAG 2.0 AA zawarte w polskim prawie, zapisane w rozporządzeniu Ministra Administracji i Cyfryzacji z dnia 26 marca 2014 roku w sprawie szczegółowych wymagań dotyczących świadczenia udogodnień dla osób niepełno sprawnych przez dostawców publicznie dostępnych usług telefonicznych, a w szczególności załącznika numer 6"
Protokół Odbioru
Protokół Odbioru, który został wystawiony przez Telewizję KOBA.

Subskrybuj Newsletter:

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Pozostałe realizacje

Zobacz wszystkie