Optymalizacja OFF PAGE SEO Pozycjonowanie Dobra Pozycja w Google

No Comments

Optymalizacja Pozycjonowanie
ON PAGE SEO oraz OFF PAGE SEO

Optymalizacja OFF PAGE SEO Pozycjonowanie Dobrej Pozycji w Google

Działania podejmowane na naszej witrynie są pierwszym krokiem optymalizacji, pozycjonowania drugim działaniem optymalizacji witryny jest OFF PAGE SEO, ale eksperci SEO stwierdzają, że zarówno optymalizacja na stronie i optymalizacja poza naszą stroną powinny iść w parze. W tym artykule, będę opisywać dlaczego optymalizacja poza naszą witryną jest nadal ważnym czynnikiem pozycjonowania dla dobrej pozycji w Google dla każdej witryny internetowej.

Czym jest OFF PAGE SEO?
Jak Pozycjonujemy  Witrynę?

Czym jest OFF PAGE SEO?

Gdy ktoś mówi o optymalizacji „OFF PAGE SEO”, ludzie zwykle myślą o linku zwrotnym do naszej witryny. Ale to jest daleko poza link do naszego serwisu. W ujęciu ogólnym, pozycjonowanie to zbiór działań promocyjnych, które są wykonywane w celu poprawy rankingu witryny na stronach wyników wyszukania wyszukiwarki Google, Bing, Yahoo. Optymalizacja na stronie jest wykonywana w granicach naszej witryny, która zawiera zadania takie jak: prawidłowe struktury URL, szybkość ładowania strony, przyjazne dla użytkownika 404 strona, strona responsywna i wiele więcej zadań.

Podejmowane prace optymalizujące poza naszą stroną internetową odnoszą się do czynności, które są wykonywane poza granicą naszej witryny, które zawierają linki zwrotne pochodzące z social media marketing, social bookmarking, content marketing i wiele innych.

Dlaczego Optymalizacja OFF PAGE SEO jest bardzo Ważna?

Dlaczego Optymalizacja OFF PAGE SEO jest Ważna?

Zapamiętajcie proszę „JAKOŚĆ” przede wszystkim. Wyszukiwarki kochają tylko jakość i karzą niskiej jakości witryny internetowe. Wyszukiwarkiwyrafinowane i wystarczająco inteligentne, aby różnicować taktykę nadużyć i mogą nałożyć filtr lub usunąć naszą stronę internetową z indeksu. Dzieje się tak dlatego, że wyszukiwarki chcą zapewnić sobie najlepsze z możliwych rezultaty w wynikach wyszukiwania w wyszukiwarce. W tym celu sprawdzają i analizują czynniki występujące na stronie i poza stroną.

Jeśli masz doskonałą stronę internetową z wielką ilością zawartości wraz z przydatnymi informacjami dla poszukujących, to wyszukiwarka wypcha naszą stronę do przodu w wynikach wyszukiwania wyszukiwarki na daną frazę poszukiwaną. Trzeba dołożyć wiele starań, aby stać się widocznym dla klientów, a w tym przede wszystkim pomoże nam wyszukiwarka Google, Bing, Yahoo, która będzie indeksowała naszą dobrą i pomocną zawartość jeszcze szybciej i szybciej. Zatem podejmuj skuteczne jakościowo działania pozycjonujące, a będziesz miał zapewniony wysoki ranking swoich stron internetowych względem swojej konkurencji. Pamiętaj, aby wszystkie Twoje kampanie pozycjonowania były wykonywane w wysokiej jakości oraz także były przydatne i pomocne Twoim potencjalnym klientom!

Jakie są Korzyści z Off Page SEO

Korzyści z Optymalizacji OFF PAGE SEO dla Właścicieli Stron

Korzyści te obejmują:

Podniesienie Rankingu Witryny w wyszukiwarce: Wysoki ranking oznacza większy ruch do naszej witryny, więcej zapytań kierujących odpowiedzi do naszej serwisu. Pozycjonowanie off page pomaga uzyskać wyższą pozycję w wyszukiwarkach.

Podnosi PageRank: jest liczbą, która waha się między 0 – 10 i wskazuje znaczenie naszej witryny internetowej pod kątem wyszukiwarek. Optymalizacja poza stroną pomaga osiągnąć lepszy PageRank.

Daje więcej ekspozycji, więcej wyświetleń: Lepsze pozycje fraz, słów kluczowych naszego serwisu internetowego w wyszukiwarce otrzymujemy więcej kliknięć, więcej użytkowników, więcej ekspozycji do grupy docelowej naszej witryny.

Najskuteczniejsze Techniki Off Page SEO

Najskuteczniejsze Techniki Optymalizacji OFF PAGE SEO

 1. Linki Zwrotne są najbardziej popularną i skuteczną metodą optymalizacji poza stroną. Pamiętaj, że musisz zrobić łącze, ale nie zakupić łącza, linku zwrotnego. Tworzenie łączy wysokiej jakości oznacza, że zbieramy więcej głosów, wyprzedzamy w ten sposób naszą konkurencję i osiągamy lepszy ranking w wyszukiwarkach. Z biegiem lat, Webmasterzy wprowadzili różne sposoby budowania linków zwrotnych, aby zwiększyć ilość linków zwrotnych do naszej witryny internetowej w internecie. Niektóre z najbardziej popularnych sposobów są opisane poniżej:
 2. Katalogi Blogi: Twoje blogi są również ważnymi Twoimi stronami internetowymi, które dają informacje, rozwiązania dla potencjalnych klientów. Zwiększ ekspozycję swoich blogów, składając je do najlepszych katalogów, blogów. Złożyć swój blog na tych stronach i zostawić tam link zwrotny na dole lub wewnątrz treści w sposób naturalnie wyglądający. W ten sposób można stworzyć niezwykle przydatny link zwrotny do swojej strony internetowej.
 3. Forum Wpisy: Stosować dyskusje na forum, aby dokonać połączenia z naszą stroną. Jednak ważne jest, aby przyłączyć się do stron internetowych forum, które są istotne dla nas ale pomocne także dla naszych potencjalnych klientów. Umieść link zwrotny we wpisie i profilu. Upewnij się, że Twój profil jest poprawnie zoptymalizowany.
 4. Blog Komentarze: Podobnie jak Forum, pomocne są komentarze pozostawiane pod wpisem na blogu z wiązanej z naszą działalnością. Zamiast wysyłania ze swoim prawdziwym nazwiskiem, można również użyć słów kluczowych z naszego biznesu. Komentowanie bloga pomaga zwiększenie ruchu do naszej strony, daje wysoką jakość linków zwrotnych, oferując szerszą bazę informacji dla czytelnika.
 5. Artykuły w Katalogach: To ważna aktywność optymalizacji poza stroną. Przesyłaj artykuły informacyjne do dobrych katalogów. Upewnij się, że piszesz świeżą i oryginalną treść artykułu, unikając przędzenie treści oraz powielanie treści.
 6. Udostępnione Treści: Udostępnianie treści jest również jednym z najbardziej popularnych OFF PAGE SEO technik optymalizacyjnych. Kilka stron takich jak HubPages pozwalają na udostępnianie i publikowanie treści, można pozostawić link zwrotny do naszej strony w treści.
 7. Program Wymiany Linków: poprzez wykorzystanie łącza systemu wymiany, może przynieść nam bardzo trafne łącza. Logika jest prosta: kontakt z innymi webmasterami. Poproś ich, aby udostępnili link do naszej strony z ich artykułu do naszego, który jest rozszerzeniem i uzupełnieniem ich napisanego artykułu. Trzeba znaleźć dobrych partnerów wymiany linków.

Jakość Linków Zwrotnych do naszej Strony

Jakość Linków Zwrotnych do naszej Strony

Pamiętaj, że w linkach zwrotnych do naszej strony nie chodzi o ilość, ale jakość linków. Dobry związek, połączenie to taki, który wskazuje wyszukiwarkom na stronach internetowych, gdzie znajdują się użyteczne i najlepsze informacje, jak rozwiązania naszych i klientów problemów. Oprócz tego są inne jeszcze techniki optymalizujące pozycjonowanie off page, jak social bookmarking, social media i wiele innych. Optymalizacja naszej strony internetowej jest równie ważna jak wysiłki pozycjonowania prowadzone poza naszą stronę.

Szukasz Pomocy?

Szukasz Pomocy SEO?

Roland Piątkowski jest ekspertem pozycjonowania stron internetowych pracującym dla Agencji InterAktywnej ROAN w Gorzowie Wlkp., przy ul. Czereśniowej 6. Roland pomaga małym i średnim organizacjom gospodarczym aby rosły w siłę. Jeśli masz pytania to wyślij zapytanie wypełniając formularz bezpłatna wycena.

Zostaw komentarz

  Dopisz się do Newslettera!

  • To pole jest do zatwierdzania i powinno pozostać na niezmienionym poziomie.

  Sprawdź także

  Zobacz więcej
  No Comments