Tworzenie Stron Internetowych

Projektujemy strony internetowe, które trafiają do grupy docelowych odbiorców, są zoptymalizowane dla wyszukiwarki Google, oraz przystosowane do Twoich wymagań biznesowych, a także w 100% edytowalne w przyszłości. Tworzymy unikatowe witryny WWW dbając o mały wskaźnik odrzuceń oraz wysoką optymalizację SEO.

ROAN24 Responsywne projektowanie stron
ROAN24 Responsywne Strony WWW

Responsywność Strony

Poprzez zastosowanie tego rozwiązania są one bez przeszkód wyświetlane zarówno na komputerach stacjonarnych oraz laptopach, jak również na urządzeniach mobilnych, takich jak tablety czy smartfony.

Zbiory fotografii

Bezpieczeństwo i Wydajność

Stworzone przez nasz Zespół strony internetowe mają nowoczesny pakiet ochrony przed atakami hakerów oraz przed szkodliwym oprogramowaniem oraz wirusami.

ROAN24 Planowanie Układu Strony WWW

Przyjazne Interfejsy i UX

Wygląd Twojej strony WWW starannie dostosujemy do Ciebie, Twoich potrzeb oraz Twojej branży. Strona będzie czytelna, przemyślana oraz efektowna.

ROAN24 Projektowanie Strony Www

obsługa od projektu po wdrożenie

STWORZYMY TWÓJ IMAGE W INTERNECIE

Każdy szczegół ma znaczenie… Tworząc projekty, zwracamy szczególną uwagę na każdy jej detal. Strony internetowe dla naszych Klientów są funkcjonalne oraz interesujące wizualnie. Przygotowując koncepcję wyglądu witryny, za każdym razem bierzemy pod uwagę nowoczesne trendy w obszarze tworzenia stron internetowych, jak również indywidualne preferencje Klienta oraz grupy docelowej jego potencjalnych odbiorców i branży. To pozwala nam na osiągnięcie planu, na podstawie którego powstaje indywidualny oraz wyjątkowy projekt strony WWW dla naszego Klienta.

DŁUGOFALOWE PARTNERSTWO

ROAN AGENCJA INTERAKTYWNA

Cieszymy się, że pomagamy klientom kształtować i rozwijać się w swojej dziedzinie. Podczas każdego projektu internetowego łączymy się jako jeden zespół, aby rozwijać pomysły, testować koncepcje i tworzyć cyfrowe doświadczenie, które to przyciąga i przekształca rozległą gamę odbiorców o rozmaitych potrzebach.

POZYCJONOWANIE

Optymalizacja Strony

SKLEPY ONLINE

Nowoczesne Sklepy

SOCIAL MEDIA

Bądź widczony

HOSTING

Domeny i Serwery

MODERNIZACJA

Aktualizacja Stron

Wsparcie specjalisty na każdym etapie

DLACZEGO WARTO Z NAMI PRACOWAĆ

Nowoczesny design

Konstruujemy ładne witryny internetowe, które pomogą firmom odnieść sukces online.

DOKŁADNE TERMINY

Dotrzymujemy słowa oraz terminowej realizacji, która jest w naszej firmie standardem.

Widzisz cały proces

Możesz dokładnie obserwować postępy swojego projektu w systemie Jira.

DOŚWIADCZONY team

Nasz team implementuje najkorzystniejsze oraz najbardziej praktyczne metody.

ROAN24 Projekt graficzny Strony WWW

nieograniczone możliwości zarządzania

prosty w obsłudze system CMS

To prosty system pozwalający samemu modyfikować własną stronę WWW bez znajomości języków programowania. System CMS tworzony jest tak, aby ułatwić, jak również zapewnić natychmiastową aktualizację konkretnych działów i podstron danego portalu. Dostęp do zabezpieczonego panelu administracyjnego dokonywany jest za pośrednictwem przeglądarki internetowej.

wsparcie techniczne

Opieka nad Stroną

Każda przygotowana przez nas strona internetowa posiada dedykowanego opiekuna, który zajmuje się wprowadzaniem wszelkich niezbędnych zmian oraz aktualizacji. W ramach usługi przysługuje Tobie prawo do nielimitowanej liczby wykonywanych zmian. Trzeba tylko jedynie skontaktować się z opiekunem strony oraz przekazać swoje zapotrzebowania, a my zajmiemy się resztą.

ROAN24 Opieka nad Stroną WWW
ROAN24 Hosting Stron WWW

hosting domeny

Utrzymanie ciągłości

Dzięki ROAN24 unikniesz również konieczności pamiętania o poczynieniu opłaty za utrzymanie domeny. Zajmiemy się tym za Ciebie. Nie będziesz się musiał martwić także o opłacenie serwera, gdyż wszystkie elementy utrzymania ciągłości funkcjonowania Twojej własnej firmowej strony, będą spoczywać na naszych barkach.

Wsparcie specjalisty na każdym etapie

Jak krok po kroku budujemy stronę internetową?

1

Kontakt z nami

Wypełnij znajdujący się na naszej stronie formularz lub skontaktuj się z nami telefonicznie. Przedstawimy najlepsze oraz najkorzystniejsze rozwiazania dla Ciebie i Twojej firmy.

2

Projekt graficzny

Stworzymy wizualizację strony zgodną z Twoimi wymaganiami. Możesz też naturalnie zgłaszać poprawki do projektu strony internetowej.

3

Kodowanie strony

Programujemy Twoją stronę WWW, zgodnie ze specyfikacją. Zawsze masz gwarancję skutecznego przebiegu realizacji, oraz zawsze informujemy o terminie oddania strony w Twoje ręce.

4

Testujemy

To krok, w którym upewniamy się, że Twoja strona WWW spełnia wszystkie oczekiwania, które zostały nam wyznaczone.

5

Przekazujemy do akceptacji

Jeszcze zanim opublikujemy stronę w sieci przekazujemy Ci gotowy projekt do wglądu oraz akceptacji.

6

Wdrażamy

Pora na cieszenie się z własnej profesjonalnej strony internetowej! Publikujemy Twą witrynę w Internecie.

STRONY WWW

Najczęściej zadawane pytania

 • Stronę internetową zbudowaną w systemie PHP + MySQL posiadającą system edycji treści CMS w wersji polskiej – opartą o silnik WordPress
  i obsługującą technologię HTML 5;
 • Projekt graficzny – oparty o modułowy szablon www, przewijana nawigacja, uproszczone palety barw zdjęcia oraz tekst;
 • 3 sesje poprawkowe w ramach projektu strony internetowej;
 • Stronę internetową w wersji RESPONSYWNEJ;
 • Aktywne numery telefoniczne umożliwiające połączenie z telefonów podczas przeglądania strony bez potrzeby przepisywania numeru;
 • Integracja z mapą Google i odpowiednie wyświetlanie na każdym urządzeniu;
 • Formularz kontaktowy z zabezpieczeniem antyspamowym;
 • Integracja z mediami społecznościowymi ( Facebook, Twitter, Instagram );
 • Stronę internetową przyjazną dla pozycjonowania w wyszukiwarce Google.pl;
 • Obróbkę materiałów merytorycznych i zdjęć dostarczonych przez klienta;
 • Załadowanie strony na wybrany serwer i podłączenie pod domenę.

Wykonana strona jest własnością klienta

Tak. Po odebraniu gotowej strony WWW, otrzymasz od nas filmy instruktażowe, w których wytłumaczymy Ci jak obsługiwać stronę i publikować na niej treści. Ze względu na to, że wykonujemy strony na najpopularniejszym na świecie systemie do edycji treści na stronach CMS WordPress

Edycja strony jest bardzo prosta i intuicyjna. Strony na WordPress są obecnie najpopularniejszym rozwiązaniem dla tworzenia stron WWW, w związku z tym w Internecie jest mnóstwo artykułów i filmów instruktażowych, które pomogą Ci lepiej zarządzać informacjami na witrynie.

Tak. Projektujemy strony responsywne w technologii RWD. To oznacza, że Twoja strona WWW będzie wyświetlała się poprawnie zarówno na komputerach, jak i na urządzeniach mobilnych takich jak smartfony lub tablety.

Obecnie 68% internautów na świecie korzysta z Internetu wyłącznie przy pomocy smartfonów. W związku z tym zlecając tworzenie stron WWW dla swojej firmy, powinieneś pamiętać o tym, aby Twoja witryna była „mobile friendly”. Koniecznie wybierz taką agencję interaktywną, która będzie w stanie to zaoferować.

Podchodzimy bardzo szczegółowo do optymalizacji strony internetowej i optymalizacji kodu strony. Oznacza to, że nie tylko tworzymy atrakcyjne strony internetowe-tworzymy również strony internetowe, które mają wszystkie ważne obszary zoptymalizowane pod kątem wyszukiwarek, zapewniając najlepszy start Twojej witryny w wyszukiwarkach.

Tak. W ramach usługi tworzenie stron internetowych oferujemy 3 sesje poprawkowe. Chcemy aby strona WWW, którą otrzymasz była przygotowana z myślą o Twoich preferencjach i dostosowana do Twoich potrzeb. Nie musisz wiedzieć na czym polega projektowanie stron WWW. Otrzymasz opiekę dedykowanego specjalisty ds. stron internetowych, który pomoże Ci w uzyskaniu wymarzonego efektu dla Twojej witryny.

Wielu naszych klientów decyduje się na naszą bieżącą konserwację i wsparcie, które obejmuje ogólną pomoc w korzystaniu z naszych systemów zarządzania treścią, aktualizacje wtyczek i kodu, skanowanie bezpieczeństwa i kopie zapasowe witryny.

Tak. Strona WWW będzie Twoja na zawsze. Po jednorazowej opłacie staje się Twoją własnością, bez haczyków i dodatkowych kosztów. Po zakończeniu budowy strony internetowej, wgramy ją na Twój serwer. Co dzieje się w przypadku, gdy nie posiadasz jeszcze hostingu? Nie martw się, nasz specjalista doradzi Ci jakie rozwiązanie wybrać i pomoże w jego zakupie.

Tak, wszystkie witryny internetowe, które tworzymy, o ile nie zaznaczono inaczej, zostaną przeniesione na własność pod koniec projektu, co oznacza, że jesteś właścicielem swojej witryny.

Tak. Tworzymy strony internetowe zgodnie z wytycznymi wyszukiwarki Google. Umieszczamy treści na stronie zgodnie z zasadami SEO oraz piszemy kod źródłowy strony tak, aby był dostosowany do pozycjonowania strony. Ponadto, tworzymy nasze strony na CMS WordPress dla którego istnieje niezliczona ilość wtyczek SEO, które w przyszłości pomogą Ci w pozycjonowaniu strony WWW.

Ceny stron WWW, które wykonujemy, zaczynają się od kwoty 800 złotych netto. Oczywiście cena tworzenia strony internetowej jest zależna od wielu czynników: od ilości zakładek i dodatkowych funkcjonalności. Aby dowiedzieć się ile wyniesie dokładna wycena projektowania stron WWW dla Twojej firmy uzupełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą, aby przedstawić Ci naszą ofertę.

Najlepiej jest mieć zdjęcia swojej firmy, usług lub produktów, ale jeśli nie masz, nie przejmuj się, my nie będziemy mieli z tym problemu, możemy skorzystać z internetowych bibliotek obrazów i zaproponować alternatywne zdjęcia.

Tak, świadczymy najlepsze usługi copywriting, które zajmą się całą treścią pisząc tekst na stronie internetowej.

Nie martw się, wszystko Ci wyjaśnimy po kolei co i jak. Po rozpoczęciu projektowania strony internetowej ocenimy Twoje wymagania, doradzimy, czego wymagamy od klienta, a następnie przedstawimy opcje, alternatywy i ramy czasowe. Po rozpoczęciu projektowania możesz sprawdzić całą pracę za pośrednictwem naszego internetowego obszaru zarządzania projektami, w którym jesteś na bieżąco z bieżącym przepływem pracy. Zawsze zapewnimy ci dwa projekty stron do wyboru. Następnie możesz zmodyfikować wybrany projekt, a po jego podpisaniu zaczniemy przekształcać projekt w działającą stronę internetową.

Obecnie większość firm i klientów szuka swoich usług i produktów przez Internet, więc jeśli nie masz witryny internetowej, co oznacza, że faktycznie nie masz reklam w Google i innych wyszukiwarkach, potencjalnie tracisz tysiące klientów ze swoimi konkurentami znalezionych przez potencjalnych klientów.

Typowe ramy czasowe stworzenia witryny internetowej potrwają od 3 do 4 tygodni.

Nie martw się, zanim zaczniemy jakiekolwiek projekty, dostarczymy Ci arkusz pytań i odpowiedzi, który zawiera proste pytania, na które po udzieleniu odpowiedzi i zwróceniu do nas pozwolisz nam dokładnie zbadać twoje wymagania i potrzeby dotyczące strony internetowej, co pozwoli nam stworzyć stronę internetową przy minimalnym zamieszaniu.

Tak, wszystkie nasze witryny, które tworzymy, są w pełni responsywne, co oznacza, że są teraz przyjazne dla urządzeń mobilnych i tabletów, dzięki czemu wyglądają dobrze na każdym ekranie używanym do przeglądania Twojej witryny.

Najlepiej jest rozważyć, jakie informacje chcesz przekazać klientom, a następnie spróbować podzielić je na kategorie i podkategorie. Spowoduje to następnie utworzenie naturalnej listy wszystkich stron, które powinny być wymagane w Twojej witrynie.

Po opracowaniu setek stron internetowych jesteśmy w stanie stworzyć strony internetowe przy bardzo minimalnym wkładzie. Niektórzy klienci wolą, abyśmy przejmowali inicjatywę i komunikowali to, co sugerujemy, inni klienci lubią udzielać wielu szczegółowych informacji zwrotnych i informacji. Więc to zależy od Twoich preferencji, możesz zostawić nas do pracy z bardzo małym wkładem lub dostarczyć tyle informacji, ile chcesz.

Początkowa rozmowa z nami pozwoli ustalić wymagany poziom projektowania stron internetowych. Następnie zaoferujemy pełną usługę projektowania stron internetowych, pozostawiając nam wszystko, kupując nazwę domeny, hosting strony internetowej, tworzenie kopii, pozyskiwanie zdjęć i tworzenie strony internetowej. Z ogromną przyjemnością dopasujemy się do twoich wymagań, bez względu na to, czego potrzebujesz-po prostu przestrzeń do hostingu, rejestracja nazwy domeny, projektowanie stron internetowych lub umowy na utrzymanie stron internetowych.

ROAN24 Miła obsługa

Projekt Strony WWW

rozpocznij z nami współpracę

Pomożemy Ci spełnić Twoje cele oraz rozwinąć Twój biznes w internecie. Powierz nam stworzenie profesjonalnej i innowacyjnej strony. Wypełnij formularz, aby otrzymać BEZPŁATNĄ wycenę. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak to możliwe.

Informujemy, że przez korzystanie ze strony internetowej, bez zmian ustawień przeglądarki, wyrażasz zgodę na politykę prywatności i zapisywanie plików cookies, które pozwalają na sprawne działanie naszej strony internetowej.