Medyczne Studium Zawodowe w Gorzowie

Medyczne Studium Zawodowe w Gorzowie Wlkp. Modernizacja

CKZiU Medyk Gorzów Wlkp. Szkoła Policealna Medyczne Studium Zawodowe w Gorzowie Wlkp. jest dostępne w zupełnie nowej wersji! 🙂

Medyczne Studium Zawodowe w Gorzowie Wlkp.

W nowej szacie graficznej

No i już. 😉 CKZiU Medyk jest już online. Jeszcze dobrze się nie rozpisaliśmy, ale już teraz zachęcamy Cię do sprawdzenia strony! Jest pięknie. Było mnóstwo treści i duży bałagan, ale daliśmy radę. My nie damy rady? Nasz zespół zawsze daje radę. 😛

Dużo rzeczy się zmieniło.. no dobra, wywróciliśmy całą stronę do góry nogami. Główny schemat rozmieszczenia zakładek itd. został praktycznie nietknięty. Z kolei reszta zmieniła się zupełnie, poza logiem.

Dlaczego strona musi być czytelna?
Czy w ogóle musi?

Czytelna to znaczy jaka? Czytelna strona internetowa charakteryzuje się tym, że nie musisz jej znać, żeby dobrze się po niej poruszać. Właśnie na tym nam zależało, kiedy modernizowaliśmy Medyczne Studium Zawodowe Gorzów Wlkp. Jest tam bardzo dużo informacji. Sztuką jest podać tak ogromną ilość tekstów w przystępnej oraz uporządkowanej formie. Również dużą rolę odegrało planowanie. Z pracami na stronie www jest jak z budową domu: budujesz dopiero jak masz projekt (plan).

Poza tym, na przykład, jeżeli ktoś szuka w Google szkoły policealne Gorzów Wlkp. i trafia na stronę Medyka, oczekuje szybkiego znalezienia informacji. Co to za szkoła? – klika w O nas. Jakie mają kierunki kształcenia? – zagląda do zakładki Rekrutacja. Przegląda witrynę komfortowo. Nie musi głowić się i wkurzać, bo szuka informacji pół godziny i kreci się pomiędzy podstronami. Nikt tego nie lubi. 😛 Naszym zadaniem było również poczuć się jak przeglądający stronę CKZiU Medyk.

Co decyduje o sukcesie modernizacji strony internetowej?

Poza skrupulatnym planowaniem ważny jest efekt końcowy. Strona musi zyskać. W przypadku CKZiU Medyk jest to wiele rzeczy: nowy wygląd, responsywność, porządek i nowe funkcjonalności. Wszystkie te elementy budują efekt końcowy. Jesteśmy zdania, że strona publiczna (jak ckziumedyk pl) powinna godnie reprezentować instytucję i powodować u przeglądających zadowolenie z jej przeglądania. Psst… Jeżeli chcesz poczytać więcej o naszej modernizacji Studium Medycznego, kliknij w ten link.

Hej, Ty! 🙂

Agencja reklamowa Gorzów? Strony WWW? Nie szukaj.. Nie ma sensu. 😛 Jeżeli Twoja potrzebuje mocnego rebrandingu, aktualizacji wyglądu / szablonu – daj nam znać! Mamy na swoim koncie mnóstwo modernizacji: poczynając od stron firmowych a kończąc na portalach miejskich. Co Ty na to? 🙂 Żeby bardziej Cię zachęcić, dodamy, że możesz się z nami spotkać ot, tak, ale wcale nie musisz skorzystać z oferty. Jeżeli chcesz nawet o coś dopytać, daj nam znać.

Tworzymy responsywne strony internetowe - ROAN24

Jeśli chcesz, możemy zmodernizować Twoją stronę internetową.
Daj nam tylko znać. ;) +48 695 742 350

Platforma zarządzania zgodami od Real Cookie Banner