Darmowa analiza strony

Nasz zespół jest gotowy do rozpoznania Twojej strony internetowej, pod względem pozycjonowania (SEO) oraz przedstawić Ci kilka wskazówek. Pomogą one zwiększyć ruch do Twej strony, przyciągnąć potencjalnych Klientów i w końcu zwiększyć przychody w biznesie.

Czy wiesz, że...?

Blisko 80% całego ruchu z google.pl, przekierowywane jest do prywatnych stron internetowych. Każdy chce aby jego strona znalazła się w tych wymarzonych osiemdziesięciu procentach. Należy jednak zwrócić uwagę, że na to wpływa masa różnych czynników. Wyszukiwarka Google ma swoje wymagania odnośnie jakości strony internetowej. Analiza strony pozwoli zweryfikować czy spełnia ona te wymogi. Sprawdzimy wszystkie treści, podstrony itd. - krok po kroku.

Co gdy audyt wykaże błędy w stronie?

Wtedy zaproponujemy Ci ich eliminację. Ponadto otrzymasz od nas raport jakości Twojej witryny. Będzie on przedstawiał wszystkie niedociągnięcia znalezione na stronie. Następnym właściwym krokiem będzie wykonanie kompleksowej modernizacji serwisu. Sprawi ona, że witryna będzie funkcjonować o wiele szybciej. Również wyszukiwarka dostrzeże pozytywne zmiany i "wypchnie" Twoją stronę na wyższe pozycje w wynikach wyszukiwania.

Opinie Klientów

Zobacz wszystkie