Modernizacja Strony Internetowej

Nie tylko projektujemy strony od podstaw, lecz także z przyjemnością zajmujmy się ich modernizacją – co oznacza, iż wykorzystujemy elementy pochodzące ze starej strony www, żeby na jej podstawie stworzyć nową, bardziej funkcjonalną oraz przyjemniejszą dla oka witrynę. Nasza modernizacja strony internetowej może być o różnym zakresie – niekiedy jest to jedynie dodanie paska nawigacji bądź też dodatkowych podstron, a czasem kompletna zmiana kolorów na witrynie.

ROAN24 Agencja Interaktywna Modernizacja Strony Internetowej - Responsywne projektowanie
modernizacja strony internetowej przez agencję interaktywną roan24

Naprawa Błędów na Stronie Internetowej

Likwidowanie błędów powstałych w efekcie włamań hakerskich, aktualizacji serwerów, wtyczek

Modernizacja Strony WWW - ROAN Agencja Internetowa SEO Hosting - Pozycjonowanie Stron Internetowych Gorzów Wielkopolski - wózek dziecięcy nie jest sprzedawany

Dodanie Nowych Funkcji, Modułów

Dodamy moduł sprzedaży, dodatkowy baner, rozwinięty formularz, wymogów RODO, i nie tylko.

Modernizacja Strony Internetowej Agencja ROAN 24

Optymalizacja Kodu na Potrzeby Pozycjonowania

Zwiększenie szybkości ładowania się strony, poprawienie linków wewnętrznych, bądź inne wytyczne Google.

Responsywne projektowanie stron internetowych

ulepszeniu funkcjonalności

Odśwież swoją stronę WWW

Rzeczywistość technologii cyfrowej nie patrzy się za siebie, niezłomna konkurencja także – jeżeli zatem pragniesz się wbić na rynek czy też utrzymać się na szczycie należy zadbać o modernizację – odnowienie swojej strony www min. raz na 3-4 lata. Dzięki temu firma zostanie odebrana jako profesjonalna oraz nowoczesna, a nie zaściankowa. Dlatego modernizację możemy uznać za niezbędną dla każdej witryny eCommerce w obecnych wirtualnych realiach.

Tylko najlepsze rozwiązania

DLACZEGO WARTO Z NAMI PRACOWAĆ

Nowoczesny design

Projektujemy piękne strony www, które pozwalają firmom odnieść sukces online.

DOKŁADNE TERMINY

Zwyczajnie nie możemy opuścić terminów, terminowa realizacja to u naszej firmy standard.

Widzisz cały proces

Możesz szczegółowo monitorować postępy swojego projektu w systemie Jira.

DOŚWIADCZONY team

Nasz zespół implementuje najlepsze i najbardziej praktyczne rozwiązania.

modernizacja strony internetowej

Aktualizacja stron

Przebudowa stron www

Naszą ofertę skierwaliśmy nie tylko do firm funkcjonujących na rynku lokalnym, ale również do tych, które działają na rynku zagranicznym. Za granicą Polski wspieramy spółki z Wielkiej Brytanii, Niemiec, Czech jak również wszystkich innych państw. Na terenie Polski z kolei oferujemy wsparcie głównie dla firm z Gorzowa Wlkp. oraz także dla przedsiębiorstw z największych miast np.: Warszawa, Wrocław, Poznań, Łódź, Gdańsk, Szczecin jak również wszystkich pozostałych miast w Polsce.

Budujemy Twoją przewagę w internecie

Co możemy Państwu zaoferować?

projektowanie stron

Wsparcie specjalisty na każdym etapie

Kiedy modernizacja strony internetowej jest konieczna?

1

Problemy z aktualizacją strony www

W sytuacji, gdy Twoja strona postawiona jest na CMS, najczęściej pomoże jego uaktualnienie bądź zainstalowanie systemu administrowania treścią od nowa.

2

Częste awarie

Jeżeli widzisz, iż Twoja strona WWW jest niejednokrotnie niedostępna dla Klientów, pojawiają się na niej problemy z poprawnym działaniem transakcji czy wysłaniem pytania, wówczas jest to wyraźny znak, iż wymagana jest jej gruntowna modernizacja.

3

Brak ruchu z urządzeń mobilnych

Responsywność witryny jest niezwykle istotna, ponieważ już od paru lat liczba odwiedzin generowana na urządzeniach mobilnych jest większy od ruchu, którego źródłem są komputery stacjonarne.

4

Nieodpowiednia optymalizacja

W chwili, kiedy witryna nie pozwala klientom zakończyć swoich rozpoczętych akcji jak np.: zrealizowanie prostego zamówienia, automatyczne wysłanie pytania ofertowego czy zapisanie się na listę mailingową; to potrzebna jest modernizacja strony WWW.

5

Brak wizualnej spójności

Jeśli strona internetowa jest przestarzała oraz jej wygląd graficzny nie prezentuje się dobrze, to pora na zmiany. Wygląd jest niezwykle ważnym aspektem, który często decyduje o pierwszym wrażeniu, które tworzy firma w Internecie oraz o tym, czy Klient zechce zostać dłużej na konkretnej stronie www jak również z niej korzystać.

6

Słaba widoczność w wyszukiwarce

Google uwielbia nowoczesne, zoptymalizowane technicznie strony internetowe, które oferują Klientom najwyższej klasy zawartość, która odpowiada ich potrzebą.

MODERNIZACJA STRONY WWW

Najczęściej zadawane pytania

 • Aby oszczędzać pieniądze
 • Rywalizować z najlepszymi konkurentami
 • Dbać o aktualność treści
 • Zapewnić bardziej przyjazne dla użytkownika miejsce docelowe dla nowych i obecnych klientów
 • Przyciągać i angażować nowych klientów
 • Zwiększyć współczynniki konwersji
 • Poprawić swoje SEO (optymalizacja pod kątem wyszukiwarek)
 • Budować zaufanie wśród odbiorców
 • Naprawić problemy z brandingiem
 • Usprawnić swoją cyfrową obecność na wszystkich kanałach
 • Połączyć swoje różne kanały online
 • Włączyć udostępnianie i komentowanie w mediach społecznościowych
 • Większa kontrola nad projektem i treścią
 • Bezpieczeństwo nowej generacji w celu ochrony danych
 • Solidne analizy, które pomogą Ci rozwinąć swój biznes
 • Przyjazny dla użytkownika interfejs ułatwia osiągnięcie większej liczby celów
 • Przejmij kontrolę nad sprzedażą online i zwiększ swoje zyski
 • Włączanie wielokanałowe

Jeśli masz już witrynę internetową, nie wystąpią żadne przestoje. Będziemy pracować nad projektem nowej witryny na prywatnej platformie internetowej, do której można uzyskać dostęp w celu monitorowania postępu i testowania funkcjonalności, ale stara witryna pozostanie online, dopóki nie będziemy gotowi do uruchomienia. W tym czasie zaplanujemy ponowne uruchomienie w czasie, gdy będzie to najmniej zakłócać bieżącą działalność, a nawet wtedy przestoje mogą być tylko kwestią minut. 

Oczywiście! Prawdopodobnie już zbudowałeś dla siebie nazwę domeny, dlatego chcemy, aby była bardziej widoczna. Sugerujemy nową nazwę domeny, tylko jeśli ma to sens dla Twojej marki i marketingu. 

Oczywiście! Jeśli masz konkretne pomysły na temat nowego projektu internetowego lub funkcjonalności, które chcesz wbudować, prosimy o przedstawienie przykładów / linków do naszego pierwszego spotkania, abyśmy mogli lepiej zrozumieć twoją wizję. Dołożymy wszelkich starań, aby zapewnić najlepszą możliwą kombinację wzornictwa i funkcjonalności, jaką można dostarczyć. 

Modernizacja strony internetowej może się znacznie różnić pod względem ceny, w zależności od złożoności pobieranych treści i funkcji, których dodawanie jest zadaniem. Koszt będzie ostatecznie zależeć od zaangażowanego czasu i wymaganych dostosowań. 

Doświadczenie użytkownika jest dokładnie tak, jak się wydaje: to sposób, w jaki użytkownicy witryny postrzegają witrynę i jej zawartość, w oparciu o układ, projekt i funkcje, które zapewnia. Twój UX może pomóc w utrzymaniu zainteresowania odwiedzających Twoją witrynę i może przełożyć się na wyższy współczynnik konwersji.

Responsywny design jest koniecznością w dzisiejszym świecie. Mówiąc najprościej, jest to protokół projektowania stron internetowych, który zapewnia, że ​​twoja strona wygląda i zachowuje się dokładnie tak samo, bez względu na urządzenie, na którym patrzą na nią twoi odwiedzający. Ponieważ większość ludzi uzyskuje dostęp do Internetu za pośrednictwem urządzeń mobilnych, konieczne jest, aby Twoja witryna była dostępna na dowolnym urządzeniu mobilnym. Elastyczne projektowanie również przyczynia się do Twojego SEO. 

Budujemy narzędzia do generowania potencjalnych klientów bezpośrednio w projekcie witryny, takie jak przechwytywanie wiadomości e-mail na każdej stronie, które zachęca odwiedzających witrynę do rejestracji. Ponadto będziesz mieć dostęp do szczegółowych analiz dotyczących tego, skąd pochodzi ruch, co pomoże ci z większą precyzją dostosować działania marketingowe.  

Absolutnie nie. Nasz CMS jest tak łatwy w zarządzaniu i aktualizacji, jak Twoje ulubione oprogramowanie do edycji tekstu. UP to łatwa aktualizacja dzięki intuicyjnemu interfejsowi, który dla każdego będzie łatwy do zrozumienia. 

Istnieje wiele powodów, dla których każda firma powinna regularnie aktualizować / aktualizować swoją stronę internetową. Aby być na bieżąco z ciągle zmieniającą się technologią i maksymalizować przychody i bazę klientów firmy, ważne czynniki, takie jak SEO, treść, projektowanie, strategia, standardy / kodowanie stron internetowych, atrakcyjny wygląd, przyspieszenie biznesu i mobilność odgrywają kluczową rolę.

ROAN24 Miła obsługa

Bezpłatne Konsultacja

Wycena modernizacji stron internetowych

Pomożemy Ci osiągnąć Twoje cele oraz rozwinąć Twój biznes w sieci internetowej. Powierz nam stworzenie profesjonalnej i innowacyjnej strony internetowej. Wypełnij formularz, aby otrzymać BEZPŁATNĄ wycenę. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak to możliwe.

Platforma zarządzania zgodami od Real Cookie Banner