Logo agencji ROAN24 Gorzów Wielkopolski Pozycjonowanie Tworzenie Projektowanie Hosting Stron Sklepów internetowych

Cennik Hosting Pozycjonowanie Strony WWW

Prezentujemy cennik usług dostępnych w roan24.pl Staramy się dostarczać jak najlepsze produkty w wyjątkowo dobrych cenach – przekonaj się sam!
Jesteśmy jednymi z najlepszych dostawców Web Design, SEO i Social Media Marketing. oferujemy również tworzenie i projektowanie stron internetowych, hosting stron WWW oraz usługi pozycjonowania Twojej witryny w wyszukiwarce Google.

Prototyp

Pozycjonowanie

1000

PLN

Cena startowa

Audyt serwisu

Mapa Google

Wsparcie techniczne

Proste zasady współpracy

Opracowanie treści

Wdrożenie poprawek

Konsulting

Strona www

6000

PLN

Cena startowa

System zarządzania treścią

1 rok za darmo na serwerze

Integracja z social media

Formularz kontaktowy

Galeria zdjęć

Wersje mobilną

HTML 5

Hosting

750

PLN

Cena startowa

Liczba stron bez limitu

Odizolowane zasoby

Wsparcie techniczne

100 GB

PHP 8.0 / 7.4 / 7.3

SSD

Dedykowany adres IP

Projekt interfejsu użytkownika

Indywidualna strategia

Projektowanie Stron Internetowych

Możemy zaprojektować i stworzyć stronę internetową, która w szczególny sposób odpowiada Twoim unikalnym potrzebom i spełnia wymagane standardy, a także standardy branżowe i ma piękny i profesjonalny wygląd. ROAN24 jest jedną z najbardziej niezawodnych firm projektujących strony internetowe w Polsce, oferując projektowanie stron internetowych i sklepów internetowych e-commerce w najlepszej przystępnej cenie dla Ciebie z darmową domeną i hostingiem. Zatrudnij profesjonalnych programistów i projektantów stron internetowych dla swojego projektu.

Cena Usług SEO Koszt

CENNIK POZYCJONOWANIA

Pozycjonowanie Stron Internetowych jest bardzo ważne dla firmy, ponieważ ruch do naszej strony internetowej pochodzi z wyszukiwarki Google co stanowi od 60% do 100% odwiedzających naszą stronę internetową. Więc zatem jak można wypracować swój cennik pozycjonowania stron w Google? Uważam tę część zadania, za jedną z najtrudniejszych zadań do wykonania. Cennik pozycjonowania stron internetowych jest to pole minowe. Cena zbyt niska, to klient pomyśli sobie, że jestem niewykwalifikowany w swojej sztuce pozycjonowania stron, cena zbyt wysoka zaryzykujemy, że stracimy zlecenie, klienta. Więc gdzie jest kompromis w ustaleniu cennika pozycjonowania stron w Google.

Ilustracja
ROAN24 Miła obsługa

Skontaktuj się z nami

BEZPŁATNA ANALIZA
WYCENA projektu

Zachęcamy do kontaktu w sprawie wyceny, gdyż z racji tego, że do każdego klienta podchodzimy indywidualnie.

Należy pamiętać, że korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki, użytkownik wyraża zgodę na politykę prywatności i przechowywanie plików cookie, które umożliwiają sprawne działanie naszej witryny.