Bezpieczny i Szybki Hosting WWW

Oferujemy serwerownie bez limitu transferu danych dla firm, która zaspokoi najbardziej wymagających Klientów. Jesteśmy specjalistami w obsłudze Klientów indywidualnych czy też korporacyjnych, którzy cenią sobie wysokie parametry w najatrakcyjniejszych cenach. Wydajny i zoptymalizowany hosting to kluczowy element zapewniania niezawodnego korzystania ze stron internetowych. Na swoich serwerach utrzymujemy wszystkie rodzaje stron WWW, jak również metody oparte o Wordpress, Joomla, Shoper bądź PrestaShop.

Wstrzyknięcie SQL
Okulary

Pomoc

Wsparcie techniczne dostępne jest 24H/7. Jeśli masz problem, nie wahaj się zadzwonić do nas w każdej chwili.

Klawiatura komputerowa

Ochrona przed Spamem

Od dzisiaj Twoja poczta jak również strona internetowa staną się bezpieczne oraz pozbawione niebezpieczeństw w sieci​.

ROAN Agencja Internetowa Gorzów Wielkopolski - Hosting Strony WWW SEO - wózek dziecięcy nie jest sprzedawany

Kopie Zapasowe

Każdego dnia uruchamiamy kopie zapasowe Twoich danych, żebyś czuł się pewnie w przypadku uszkodzenia.

Ilustracja

Postaw na jakość, doświadczenie i uczciwość

Nie jesteśmy firmą korporacyjną

Zespół zajmujący się hostingiem w ROAN24.pl to pasjonaci posiadający obszerną wiedzę oraz duże doświadczenie w domenie serwerów i hostingu WWW. Wyróżnia nas ambicja, kompetencja oraz uczciwość w wykonywaniu usług. Za każdym razem wychodzimy z założenia, że Klient ma posiadać informację ile zapłaci za hosting domeny nie tylko teraz, ale również w kolejnych latach.

serwery dopasowane do Twoich oczekiwań

Elastyczny Web Hosting

NIE MARTW SIĘ O ZASOBY

Dla Twojego sklepu internetowego, strony WWW; dysponujemy elastycznym hostingiem dostosowanym do Twoich potrzeb.

Zarządzanie usługami

Nie posiadasz dostępu do Internetu a musisz założyć np.: konto e-mail - skontaktuj się z nami.

Terminy ważności

Pilnujemy terminów za Ciebie - ok. 30 dni przed wygaśnięciem usługi jesteś o tym fakcie powiadamiany.

Rejestracja domeny

Jeśli nie masz czasu się tym zająć to napisz do nas - pomożemy Tobie.

serwer

Najlepsze technologie

Najszybszy hosting dzięki technologii NVMe SSD

Używane przez nas serwery wyposażone są w najlepsze na rynku dyski NVMe, które powodują, iż możemy zagwarantować szybkość działania na najwyższym poziomie. Hosting NVMe ma nieporównywalnie lepsze parametry niż tradycyjne rozwiązania, dzięki czemu dajemy Klientom gwarancję, że szybkość ładowania się stron WWW jest wysoka.

Instaluj popularne skrypty jednym kliknięciem

Superszybki hosting dla WordPressa

Nasze serwery sprawdzają się jako profesjonalny hosting stron WWW stworzonych na silnikach Wordpress czy też Joomla, jak również dla najpopularniejszych rozwiązań odnośnie sklepów WWW takich jak Shoper, PrestaShop czy też Magento. Szczególny nacisk kładziemy na bezpieczeństwo oraz niezawodność serwerów. Każdego dnia robimy kopie zapasowe domen, dlatego nasi Klienci mogą być spokojni o ochronę swoich danych.
Internet
Internet

Dedykowana przestrzeń na Twoją stronę

Całodobowa pomoc techniczna

Z nami nie musisz bać się awarii. Nasi eksperci są dostępni 24H/7. Można skontaktować się z nami telefonicznie, mailowo lub poprzez nasz panel klienta – ROAN24. Wszelkie zgłoszenia dogłębnie analizujemy i podejmujemy natychmiastowe działania, żeby Twój biznes nie ucierpiał na tymczasowym braku dostępu do strony internetowej.

CERTYFIKAT SSL WPŁYWA NA POZYCJĘ STRONY W GOOGLE

w roan24 do każdej strony certyfikat ssl za darmo

Firma Google uznała, iż posiadanie certyfikatu SSL korzystnie oddziałuje na pozycję strony WWW w wyszukiwarce internetowej, ponieważ używając certyfikatu SSL zapewniają one bezpieczeństwo użytkownikom. Wszyscy nasi Klienci otrzymują dla każdej domeny przeniesionej na nasze serwery DNS, bezpłatny certyfikat SSL. Ponadto w naszej ofercie są także tanie certyfikaty SSL RapidSSL, GeoTrust, thawe, Comodo.

Dane

Wsparcie specjalisty na każdym etapie

Sprawdź, co da Ci nasz Hosting

1

Poczta e-mail we własnej domenie

Każdy nasz projekt obejmuje chronioną szyfrowaniem pocztę e-mail we własnej domenie. Twoje wiadomości oraz dane są chronione, zaś firmowy adres e-mail wygląda profesjonalnie.

2

Ochrona antywirusowa

Z nami nie musisz się przejmować potencjalnie niebezpiecznymi wiadomościami. Sprawdzamy oraz skanujemy je na bieżąco. Dzięki temu Twoje bazy danych, pliki oraz poczta e-mail są zawsze bezpieczne.

3

Superszybkie ładowanie strony

Używane przez nas bazy danych oparte są o dyski NVMe. Dzięki ich zastowsowaniu Twoja strona WWW ładuje się szybciej niż kiedykolwiek.

4

Autoinstalator aplikacji

Najczęściej wybierane aplikacje (np. WordPress) zainstalujesz jednym kliknięciem dzięki możliwości Szybkiej Instalacji.

5

Europejskie Data Center

Nasze serwery mieszczą się w najnowocześniejszych i najbardziej bezpiecznych centrach danych w Europie.

6

Najnowszy PHP

Nie będziemy Cię ograniczać - sam wybierzesz technologię, której potrzebujesz użyć. Wszystkie języki zgodne są z najnowszą wersją PHP 7.

STRONY WWW

Najczęściej zadawane pytania

Hosting to usługa przechowywania danych, która utrzymuje strony internetowe dla użytkowników. Każda witryna internetowa, która jest online, ma serwer hosta i prawie wszystkie używają hosta do zarządzania tą pamięcią. Jednak nie wszyscy hostingi zapewniają ten sam poziom jakości. Czas działania, szybkość danych i ilość transferu są najlepszymi miernikami sukcesu hosta. Często możesz zapłacić więcej, aby szybciej i szybciej przesyłać dane w większych ilościach. Większość hostów internetowych oferuje nieograniczoną przepustowość i miejsce na dysku z prędkością, która jest idealna dla małych i średnich firm lub osób prywatnych. Firmy z uciążliwymi witrynami internetowymi mogą potrzebować bardziej zaawansowanego hosta internetowego.

Jest to skrót od Secure Sockets Layer. Jest to powszechny protokół używany do bezpiecznego przekazywania informacji w trybie online. Ten protokół zapewnia bezpieczną ścieżkę między dwoma komputerami podłączonymi do Internetu lub dwoma komputerami w tej samej sieci wewnętrznej. Jest to niezwykle przydatne narzędzie używane przez przeglądarki internetowe, które muszą bezpiecznie łączyć się z serwerem internetowym, biorąc pod uwagę ogromną niepewność związaną z Internetem. SSL zwykle działa i ustanawia bezpieczną sesję z niewielką lub żadną interakcją ze strony osoby faktycznie odwiedzającej stronę internetową. Możesz zauważyć, że przeglądarka wyświetla kłódkę lub adres pokazujący kłódkę i zielony pasek – to cechy wyróżniające SSL.

Rodzaj hostingu, którego potrzebujesz, zależy od tego, co chcesz zrobić ze swoją witryną, na przykład od tego, czy chcesz utworzyć koszyk, blog lub podcast za pomocą określonej aplikacji internetowej.

Jeśli nie masz pewności, jaki rodzaj hostingu i / lub pakietu najlepiej odpowiada Twoim potrzebom, możesz skontaktować się z naszym zespołem pomocy technicznej za pośrednictwem czatu na żywo lub telefonicznie. Możemy doradzić Ci, który pakiet najlepiej odpowiada Twoim konkretnym potrzebom.

Tak, oferujemy  BEZPŁATNE certyfikaty SSL wszystkim naszym klientom. Dzięki naszemu certyfikatowi SSL możesz mieć bezpieczną, szyfrowaną stronę internetową. Posiadamy również certyfikaty SSL do zakupu.

Przeniesienie istniejącej witryny do ROAN24 to prosty proces. Oferujemy bezpłatną pomoc w przeniesieniu strony.

Jeśli masz dostęp do istniejących plików witryny, możesz przesłać je za pomocą CPanel lub klienta FTP. Jeśli nie masz aktualnej kopii swojej witryny, powinieneś być w stanie poprosić o nią obecnego dostawcy usług hostingowych.

Nasz zespół wsparcia może pomóc w tym przejściu w razie jakichkolwiek pytań lub trudności.

Tak, CRON jest w pełni obsługiwany i zarządzany przez wygodny interfejs cPanel na dowolnym z naszych kont hostingowych

Jeśli Twoja witryna została zbudowana w edytorze HTML, takim jak Dreamweaver lub Microsoft Expression Studio, musisz przesłać pliki swojej witryny przez FTP (File Transfer Protocol). Mamy również wbudowanego menedżera plików, do którego masz dostęp w CPanel, który jest portalem do zarządzania internetem, który ci udostępniamy, który pozwala ci zarządzać kontem hostingowym.

Jeśli jednak twoje pliki są większe niż 20 MB, zalecamy użycie narzędzia FileZilla, które działa z różnymi systemami operacyjnymi lub innego klienta FTP innej firmy.

Zawsze możesz uaktualnić swój wspólny hosting lub abonament VPS, wysyłając do nas e-mail z prośbą o uaktualnienie. Płacisz tylko za różnicę w stosunku do droższego rozwiązania hostingowego, nie ma opłat za aktualizację

Przepustowość odnosi się do ilości danych, które mogą być przesyłane do i z naszych serwerów. Nasze plany mają na celu zapewnienie przepustowości większej niż wystarczająca niż normalna strona internetowa, abyś nie musiał się martwić brakiem przepustowości lub „nadmiernymi opłatami” naliczanymi przez inne firmy hostingowe. Jeśli nadal martwisz się przepustowością limity, weź pod uwagę to, że gdyby ta strona była wyświetlana przez 50 000 odwiedzających, zużyłaby tylko 0,024 GB przepustowości. Spokojnie, wiedząc, że problemy z przepustowością i „nadmierne opłaty” należą już do przeszłości

Tak. Jeśli potrzebujesz usług dostosowanych do Twoich potrzeb, skontaktuj się z nami, podając szczegółowe informacje.

Miejsce na dysku oznacza całkowitą przestrzeń dostępną dla użytkownika do przechowywania plików w dowolnym momencie. Pliki mogą być dowolnego typu – HTML, obrazy, filmy – a w danym momencie całkowity rozmiar pliku nie może przekraczać miejsca na dysku. Ilość potrzebnego miejsca na dysku zależy od rodzaju multimediów i interakcji, które będziesz hostować za pośrednictwem swojej witryny. Miejsce na koncie e-mail jest również liczone w miejscu na dysku, więc jeśli masz duże pliki, które będą znajdować się na koncie, zwiększy to zapotrzebowanie na miejsce na dysku. Pamiętaj, że chociaż nie potrzebujesz teraz dużo miejsca, chcesz, aby pokój wiggle rozwijał się i powiększał w przyszłości, bez przełączania hostów.

Tak. Zawsze będziemy pomagać w każdy możliwy sposób, aby pomóc zmienić informacje o DNS

Tak, możemy hostować lub przechowywać dowolne rozszerzenia zagraniczne. Nie dokonujemy rejestracji obcych nazw domen, ale możemy zapewnić serwery nazw, abyś mógł je zarejestrować samodzielnie.

Aktywność zwykle trwa około 24–36 godzin. Uwaga Wszyscy dostawcy usług internetowych muszą zaktualizować swoje rekordy (tabele DNS), aby odzwierciedlić lokalizację nowych witryn, więc jeśli jesteś we Włoszech, może potrwać dłużej, zanim Twoja domena będzie widoczna przez Internet.

Istnieją 2 sposoby przesyłania plików do witryny, programów FTP  i za pomocą panelu c za pomocą naszego  narzędzia do zarządzania witryną

Masz nieograniczony dostęp 24 godziny na dobę. Jako takie, możesz tworzyć i utrzymywać swoje strony internetowe na własnym komputerze i przesyłać pliki do swojej witryny w dowolnym czasie.

Nowe konta są zazwyczaj zakładane w ciągu 12-24 godzin od momentu otrzymania zamówienia. Po skonfigurowaniu konta zostanie wysłane powiadomienie o aktywacji za pośrednictwem poczty e-mail, w tym identyfikator użytkownika i hasło. Możesz rozpocząć przesyłanie plików do nowej witryny.

Tak, możemy „wskazać” inne nazwy domen na twoją istniejącą witrynę bez dodatkowych opłat. Musisz upewnić się, że Domeny te używają również naszych serwerów nazw lub numerów DNS. To świetny sposób na rozszerzenie marketingu Twojego obecnego biznesu.

ROAN24 Miła obsługa

Hosting www bez zmartwień

Skontaktuj się z nami

Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na Twoje pytania dotyczące hostingu stron internetowych oraz pomogą wybrać odpowiednie dla Ciebie rozwiązanie.

Platforma zarządzania zgodami od Real Cookie Banner