O nas
ROAN AGENCJA INTERAKTYWNA

Firma ROAN Agencja Interaktywna została założona w 2005 roku z misją pomagania klientom w pozyskiwaniu nowych klientów każdego dnia. Osiągnęliśmy imponującą pozycję w rankingach wyszukiwarek i fenomenalne pozyskanie ruchu dla klientów z najróżniejszych branż. Niezależnie od tego, czy planujesz nową stronę, czy też potrzebujesz zmian na obecnej stronie internetowej jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc. Nasz profesjonalny Zespół ROAN24 projektantów stron internetowych i programistów pomoże Ci znaleźć najlepszą opcję dla Ciebie. Nie tylko projektujemy strony internetowe, ale także optymalizujemy strony www pod kątem widoczności strony w Google. Tak więc zaczynamy od zera, a gdy zaczniemy budować Twoją stronę www, pomyślimy o krok do przodu i dodamy wszystkie ważne kody, słowa kluczowe pod pozycjonowanie łącznie z dobrą treścią do Twojej nowej witryny na etapie projektowania.Nasza Historia

ROAN Agencja InterAktywna to grupa ludzi, których połączyło zamiłowanie do realizacji projektów internetowych jak: STRON WWW, po prostu kochamy tworzyć strony internetowe, jesteśmy profesjonalistami w budowaniu serwisów internetowych, a także w POZYCJONOWANIU Stron Internetowych WWW. Mamy na myśli strony internetowe, które są jedyne w swoim rodzaju, zawsze wystrzałowe i nadzwyczaj piękne dla oczu. Zapewniamy także pełną funkcjonalność w poruszaniu się po stronie, dbając przy tym o konwersję na klienta. Swoje pierwsze kroki w branży IT stawialiśmy już w 2005 roku. I tak do dziś kroczymy tą drogą wspinając się na sam szczyt budowniczego stron internetowych i eksperta pozycjonowania stron – eksperta SEO. Naszymi pierwszymi zleceniami były proste firmowe strony internetowe.

Wartości, które nas inspirują
  • Pasja: Każdego dnia jesteśmy zaangażowani, aby osiągnąć zamierzony cel.
  • Przejrzystość: Promujemy otwartą i szczerą komunikację z naszymi klientami.
  • Współpraca: Nasz zespół zawsze dba, aby klient był w pełni zadowolony z obsługi.
  • Rozwiązania: Zawsze zapewniamy naszym klientom innowacyjne rozwiązania.
Misja

Dążymy do budowania uczciwych i satysfakcjonujących relacji pomiędzy naszymi klientami i ich docelową publicznością. Zapewniamy, że praca z nami będzie zawsze szybka, łatwa i całkowicie bezproblemowa. Nasi klienci mają pełną kontrolę nad swoją stroną internetową, ponieważ mamy przyjazny zespół ekspertów zajmujących się Twoją stroną www nawet po zakończeniu projektu.TEAM ROAN24

Jak każda Agencja Interaktywna chwali się swoim Zespołem, my również chcemy coś opowiedzieć o nas samych. Nasz Team ROAN24 to kilka osób, gdzie każda z osób naszego Zespołu zna i rozwija swoje umiejętności, jak znajomość HTML5, CSS3, PHP, SEO czy zaawansowana wiedza w zakresie obróbki grafiki w programie Adobe Photoshop, tworzenia filmów w Adobe After Effect. Jak pracujemy? Oto pytanie, które postawić powinien każdy klient zlecający nam zaprojektowanie czy pozycjonowanie strony internetowej. My mamy swój niezawodny system pracy nad projektami stron internetowych, to nasze narzędzie CRM, które pozwala nam zaplanować ze szczegółami wykonania małego czy dużego projektu internetowego. Każdy członek naszego Zespołu ROAN24 rozpoczynający pracę synchronizuje dla siebie przydzielone zadania, który zlicza poświęcony czas pracy dla danego projektu, jak długo pracuje nad projektem.


Jesteśmy w stanie zaprojektować każdy layout strony internetowej i stworzyć realizację dobrego pomysłu na stronę internetową, a następnie ją pozycjonować pod wyszukiwarki internetowe a zwłaszcza tego giganta Google, aby Twoja strona była bardziej widoczna w internecie. Kompleksowo jesteśmy w stanie zaproponować naszym Klientom tylko dobre profesjonalne nowoczesne Strony WWW, zapewniając wsparcie techniczne po wykonaniu projektu, a także możemy podjąć działania SEO na Twojej stronie www. To jest piękne i innowacyjne w naszych projektach, że tworzymy coś wspaniałego i twórczego dla Klienta oraz współczesnego świata.Skontaktuj się z nami!

Poznaj sprawdzone rozwiązania, dzięki którym zmienimy Twoją ideę w rzeczywistość.

Przyjdź do nas

Zapraszamy do siedziby naszej firmy w Gorzowie Wielkopolskim pod adresem Czereśniowa 6.

Zobacz na mapie Google

Formularz Zapytania

Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy krótki formularz, a odpowiedź uzyskasz w ciągu kilku godzin.

Wypełnij formularz

Infolinia

Możesz do nas zadzwonić codziennie, od 9.00 do 21.00 pod numerem 695.742.350 z chęcią odpowiemy na pytania.

Zadzwoń teraz


STRONY WWW i POZYCJONOWANIE

Budujemy mosty w technologii internetowej, aby połączyć cel klienta z rzeczywistością!


ZOBACZ ROZWIĄZANIA NA TWÓJ BIZNES

Zadzwoń Teraz
Mapa Dojazdu