Logo agencji ROAN24 Gorzów Wielkopolski Pozycjonowanie Tworzenie Projektowanie Hosting Stron Sklepów internetowych

Tworzenie Stron Internetowych

Tworzymy strony internetowe, które trafiają do grupy docelowych odbiorców. Zaprojektowane i przystosowane do Twoich wymagań biznesowych.

Wysoce zoptymalizowane pod kątem SEO i wyszukiwarki Google.
Tworzymy unikatowe i responsywne strony www w pełni zarządzalne
i rozszerzalne, które żyją wraz z Twoim Brandem.

ROAN24 Responsywne projektowanie stron
ROAN Agencja Internetowa Gorzów Wielkopolski - Responsywne Strony WWW - SEO Hosting - Informacje: Dziecięcy wózek ROAN nie jest sprzedawany

Responsywność Strony

Poprzez zastosowanie tego rozwiązania są one bez przeszkód wyświetlane zarówno na komputerach stacjonarnych oraz laptopach, jak również na urządzeniach mobilnych, takich jak tablety czy smartfony.

ROAN24 Planowanie Układu Strony WWW

Przyjazne Interfejsy i UX

Wygląd Twojej strony WWW starannie dostosujemy do Ciebie, Twoich potrzeb oraz Twojej branży. Strona będzie czytelna, przemyślana oraz efektowna.

Zbiory fotografii

Bezpieczeństwo i Wydajność

Stworzone przez nasz Zespół strony internetowe mają nowoczesny pakiet ochrony przed atakami hakerów oraz przed szkodliwym oprogramowaniem oraz wirusami.

ROAN24 Projektowanie Strony Www

obsługa od projektu po wdrożenie

STWORZYMY TWÓJ IMAGE W INTERNECIE

Każdy szczegół ma znaczenie. Tworząc projekty, zwracamy szczególną uwagę na każdy jej detal. Strony internetowe dla naszych Klientów są funkcjonalne oraz interesujące wizualnie dla odwiedzających. Przygotowując koncepcję wyglądu witryny, za każdym razem bierzemy pod uwagę nowoczesne trendy w obszarze tworzenia stron internetowych, jak również indywidualne preferencje Klienta oraz grupy docelowej jego potencjalnych odbiorców z branży. To pozwala nam na osiągnięcie celu, na podstawie którego powstaje indywidualny oraz wyjątkowy projekt strony WWW dla naszego Klienta. Więcej informacji znajdziesz pod adresem strony internetowe Gorzów Wielkopolski.

Wsparcie specjalisty na każdym etapie

DLACZEGO WARTO Z NAMI PRACOWAĆ

Nowoczesny design

Konstruujemy ładne witryny internetowe, które pomogą firmom odnieść sukces online.

DOKŁADNE TERMINY

Dotrzymujemy słowa oraz terminowej realizacji, która jest w naszej firmie standardem.

Widzisz cały proces

Możesz dokładnie obserwować postępy swojego projektu w systemie Jira.

DOŚWIADCZONY team

Nasz team implementuje najkorzystniejsze oraz najbardziej praktyczne metody.

ROAN24 Projekt graficzny Strony WWW

nieograniczone możliwości zarządzania

prosty w obsłudze system CMS

To prosty system pozwalający samemu modyfikować własną stronę WWW bez znajomości języków programowania. System CMS tworzony jest tak, aby ułatwić, jak również zapewnić natychmiastową aktualizację konkretnych działów i podstron danego portalu. Dostęp do zabezpieczonego panelu administracyjnego dokonywany jest za pośrednictwem przeglądarki internetowej.

wsparcie techniczne

Opieka nad Stroną

Każda przygotowana przez nas strona internetowa posiada dedykowanego opiekuna, który zajmuje się wprowadzaniem wszelkich niezbędnych zmian oraz aktualizacji. W ramach usługi przysługuje Tobie prawo do nielimitowanej liczby wykonywanych zmian. Trzeba tylko jedynie skontaktować się z opiekunem strony oraz przekazać swoje zapotrzebowania, a my zajmiemy się resztą.

ROAN24 Opieka nad Stroną WWW
ROAN24 Hosting Stron WWW

hosting domeny

Utrzymanie ciągłości

Dzięki ROAN24 unikniesz również konieczności pamiętania o poczynieniu opłaty za utrzymanie domeny. Zajmiemy się tym za Ciebie. Nie będziesz się musiał martwić także o opłacenie serwera, gdyż wszystkie elementy utrzymania ciągłości funkcjonowania Twojej własnej firmowej strony, będą spoczywać na naszych barkach.

Etapy Realizacji

Jak krok po kroku budujemy stronę internetową?

1

Kontakt z nami

Wypełnij znajdujący się na naszej stronie formularz lub skontaktuj się z nami telefonicznie. Przedstawimy najlepsze oraz najkorzystniejsze rozwiazania dla Ciebie i Twojej firmy.

2

Projekt graficzny

Stworzymy wizualizację strony zgodną z Twoimi wymaganiami. Możesz też naturalnie zgłaszać poprawki do projektu strony internetowej.

3

Kodowanie strony

Programujemy Twoją stronę WWW, zgodnie ze specyfikacją. Zawsze masz gwarancję skutecznego przebiegu realizacji, oraz zawsze informujemy o terminie oddania strony w Twoje ręce.

4

Testujemy

To krok, w którym upewniamy się, że Twoja strona WWW spełnia wszystkie oczekiwania, które zostały nam wyznaczone.

5

Przekazujemy do akceptacji

Jeszcze zanim opublikujemy stronę w sieci przekazujemy Ci gotowy projekt do wglądu oraz akceptacji.

6

Wdrażamy

Pora na cieszenie się z własnej profesjonalnej strony internetowej! Publikujemy Twą witrynę w Internecie.

Najczęściej zadawane pytania

 • Stronę internetową zbudowaną w systemie PHP + MySQL posiadającą system edycji treści CMS w wersji polskiej – opartą o silnik WordPress
  i obsługującą technologię HTML 5;
 • Projekt graficzny – oparty o modułowy szablon www, przewijana nawigacja, uproszczone palety barw zdjęcia oraz tekst;
 • 3 sesje poprawkowe w ramach projektu strony internetowej;
 • Stronę internetową w wersji RESPONSYWNEJ;
 • Aktywne numery telefoniczne umożliwiające połączenie z telefonów podczas przeglądania strony bez potrzeby przepisywania numeru;
 • Integracja z mapą Google i odpowiednie wyświetlanie na każdym urządzeniu;
 • Formularz kontaktowy z zabezpieczeniem antyspamowym;
 • Integracja z mediami społecznościowymi ( Facebook, Twitter, Instagram );
 • Stronę internetową przyjazną dla pozycjonowania w wyszukiwarce Google.pl;
 • Obróbkę materiałów merytorycznych i zdjęć dostarczonych przez klienta;
 • Załadowanie strony na wybrany serwer i podłączenie pod domenę.

Wykonana strona jest własnością klienta

Po odebraniu gotowej strony WWW, otrzymasz od nas filmy instruktażowe, w których wytłumaczymy Ci jak obsługiwać stronę i publikować na niej treści. Ze względu na to, że wykonujemy strony na najpopularniejszym na świecie systemie do edycji treści na stronach CMS WordPress

Edycja strony jest bardzo prosta i intuicyjna. Strony na WordPress są obecnie najpopularniejszym rozwiązaniem dla tworzenia stron WWW, w związku z tym w Internecie jest mnóstwo artykułów i filmów instruktażowych, które pomogą Ci lepiej zarządzać informacjami na witrynie.

Projektujemy strony responsywne w technologii RWD. To oznacza, że Twoja strona WWW będzie wyświetlała się poprawnie zarówno na komputerach, jak i na urządzeniach mobilnych takich jak smartfony lub tablety.

Obecnie 68% internautów na świecie korzysta z Internetu wyłącznie przy pomocy smartfonów. W związku z tym zlecając tworzenie stron WWW dla swojej firmy, powinieneś pamiętać o tym, aby Twoja witryna była „mobile friendly”. Koniecznie wybierz taką agencję interaktywną, która będzie w stanie to zaoferować.

W ramach usługi tworzenie stron internetowych oferujemy 3 sesje poprawkowe. Chcemy aby strona WWW, którą otrzymasz była przygotowana z myślą o Twoich preferencjach i dostosowana do Twoich potrzeb. Nie musisz wiedzieć na czym polega projektowanie stron WWW. Otrzymasz opiekę dedykowanego specjalisty ds. stron internetowych, który pomoże Ci w uzyskaniu wymarzonego efektu dla Twojej witryny.

Strona WWW będzie Twoja na zawsze. Po jednorazowej opłacie staje się Twoją własnością, bez haczyków i dodatkowych kosztów. Po zakończeniu budowy strony internetowej, wgramy ją na Twój serwer. Co dzieje się w przypadku, gdy nie posiadasz jeszcze hostingu? Nie martw się, nasz specjalista doradzi Ci jakie rozwiązanie wybrać i pomoże w jego zakupie.

Tworzymy strony internetowe zgodnie z wytycznymi wyszukiwarki Google. Umieszczamy treści na stronie zgodnie z zasadami SEO oraz piszemy kod źródłowy strony tak, aby był dostosowany do pozycjonowania strony. Ponadto, tworzymy nasze strony na CMS WordPress dla którego istnieje niezliczona ilość wtyczek SEO, które w przyszłości pomogą Ci w pozycjonowaniu strony WWW.

Świadczymy najlepsze usługi copywriting, które zajmą się całą treścią pisząc tekst na stronie internetowej.

Typowe ramy czasowe stworzenia witryny internetowej potrwają od 3 do 4 tygodni.

Podchodzimy bardzo szczegółowo do optymalizacji strony internetowej i optymalizacji kodu strony. Oznacza to, że nie tylko tworzymy atrakcyjne strony internetowe-tworzymy również strony internetowe, które mają wszystkie ważne obszary zoptymalizowane pod kątem wyszukiwarek, zapewniając najlepszy start Twojej witryny w wyszukiwarkach.

Wielu naszych klientów decyduje się na naszą bieżącą konserwację i wsparcie, które obejmuje ogólną pomoc w korzystaniu z naszych systemów zarządzania treścią, aktualizacje wtyczek i kodu, skanowanie bezpieczeństwa i kopie zapasowe witryny.

Wszystkie witryny internetowe, które tworzymy, o ile nie zaznaczono inaczej, zostaną przeniesione na własność pod koniec projektu, co oznacza, że jesteś właścicielem swojej witryny.

Ceny stron WWW, które wykonujemy, zaczynają się od kwoty 800 złotych netto. Oczywiście cena tworzenia strony internetowej jest zależna od wielu czynników: od ilości zakładek i dodatkowych funkcjonalności. Aby dowiedzieć się, ile wyniesie dokładna wycena projektowania stron WWW dla Twojej firmy uzupełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą, aby przedstawić Ci naszą ofertę.

ROAN24 Miła obsługa

Projekt Strony WWW

rozpocznij z nami współpracę

Pomożemy Ci spełnić Twoje cele oraz rozwinąć Twój biznes w internecie. Powierz nam stworzenie profesjonalnej i innowacyjnej strony. Wypełnij formularz, aby otrzymać BEZPŁATNĄ wycenę. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak to możliwe.

Należy pamiętać, że korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki, użytkownik wyraża zgodę na politykę prywatności i przechowywanie plików cookie, które umożliwiają sprawne działanie naszej witryny.