Responsywne projektowanie stron internetowych

Nowa witryna oddana do użytku

Projektowanie nowej responsywnej strony internetowej

Oddaliśmy nie dawno do użytku stronę firmy KDF-PODATKI.  Oddana przez nas witryna jest w pełni responsywna, a co za tym idzie: jej rozmiar automatycznie dopasowuje się do urządzenia, na którym jest wyświetlana. Serwis jest dosyć rozbudowany.

Można na nim dowiedzieć się wiele ciekawostek dotyczących zwrotu podatku z zagranicy w danych krajach bo tym właśnie zajmuje się KDF-PODATKI. Było to jedno z ważniejszych zleceń, gdyż strona ta jest wizytówką znanej w całej Polsce firmy, której oddziały sięgają od Augustowa po Zamość.

Do stworzenia tego portalu użyliśmy systemu zarządzania treścią CMS WordPres, który pozwala na szybko i łatwo aktualizować o nowe treści. Nowa strona miała dwa cele: zwiększenie widoczności wśród docelowych odbiorców oraz zapewnienie lepszej obsługi klienta poprzez umożliwienie wyszukiwania wszystkich oddziałów firmy. Stworzone przez naszych projektantów menu zapewnia szybką i łatwą nawigację po całej stronie. Kolorystyka witryny została dobrana tak, aby pasowała do kolorów użytych w logo firmy.

KDFPodatki – świadczy usługi zwrotu podatku z zagranicy na terenie całej Polski, Wielkiej Brytanii, Rumunii. Wieloletnie doświadczenie firmy jest widoczne w jej pracy. Firma może pomóc w odzyskaniu nadpłaconych podatków nawet z ośmiu krajów członkowskich Unii Europejskiej. Misją firmy KDF-Podatki jest sprawne i profesjonalne odzyskiwanie pieniędzy klientów.

Informujemy, że przez korzystanie ze strony internetowej, bez zmian ustawień przeglądarki, wyrażasz zgodę na politykę prywatności i zapisywanie plików cookies, które pozwalają na sprawne działanie naszej strony internetowej.