Logo agencji ROAN24 Gorzów Wielkopolski Pozycjonowanie Tworzenie Projektowanie Hosting Stron Sklepów internetowych
Responsywne projektowanie stron internetowych

Nowa witryna oddana do użytku

Projektowanie nowej responsywnej strony internetowej

Oddaliśmy nie dawno do użytku stronę firmy KDF-PODATKI.  Oddana przez nas witryna jest w pełni responsywna, a co za tym idzie: jej rozmiar automatycznie dopasowuje się do urządzenia, na którym jest wyświetlana. Serwis jest dosyć rozbudowany.

Można na nim dowiedzieć się wiele ciekawostek dotyczących zwrotu podatku z zagranicy w danych krajach bo tym właśnie zajmuje się KDF-PODATKI. Było to jedno z ważniejszych zleceń, gdyż strona ta jest wizytówką znanej w całej Polsce firmy, której oddziały sięgają od Augustowa po Zamość.

Do stworzenia tego portalu użyliśmy systemu zarządzania treścią CMS WordPres, który pozwala na szybko i łatwo aktualizować o nowe treści. Nowa strona miała dwa cele: zwiększenie widoczności wśród docelowych odbiorców oraz zapewnienie lepszej obsługi klienta poprzez umożliwienie wyszukiwania wszystkich oddziałów firmy. Stworzone przez naszych projektantów menu zapewnia szybką i łatwą nawigację po całej stronie. Kolorystyka witryny została dobrana tak, aby pasowała do kolorów użytych w logo firmy.

KDFPodatki – świadczy usługi zwrotu podatku z zagranicy na terenie całej Polski, Wielkiej Brytanii, Rumunii. Wieloletnie doświadczenie firmy jest widoczne w jej pracy. Firma może pomóc w odzyskaniu nadpłaconych podatków nawet z ośmiu krajów członkowskich Unii Europejskiej. Misją firmy KDF-Podatki jest sprawne i profesjonalne odzyskiwanie pieniędzy klientów.

Należy pamiętać, że korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki, użytkownik wyraża zgodę na politykę prywatności i przechowywanie plików cookie, które umożliwiają sprawne działanie naszej witryny.