Logo agencji ROAN24 Gorzów Wielkopolski Pozycjonowanie Tworzenie Projektowanie Hosting Stron Sklepów internetowych
Gorzów Wielkopolski

Portal Randkowy Randki Online Pani Pozna Pana Gorzów

Portal randkowy? Brzmi super!

Zarys zlecenia

Przyszedł do nas Klient, wyłożył kawę na ławę mówiąc „Chciałbym serwis randkowy” – krótko zwięźle i na temat. Dostaliśmy również wstępny projekt, który pokazywał jak miałyby wyglądać randki online. No i co? Szybki research najważniejszych stron typu Pani pozna Panai tak dalej. Szczególnie pod lupę wzięliśmy eDarling oraz witrynę Sympatia. Są to bowiem najbardziej popularne strony internetowe z tej branży.

Popularne portale randkowe – najważniejsze cechy

I tutaj można wymieniać ich wiele i każdy wymieni inne. Jednakże można wyraźnie wyróżnić kilka tych najważniejszych:

  • Przystępna propozycja wiadomo, że szybciej kliknie się w randki online za darmo niż w serwis, gdzie się płaci nawet za podstawowe członkostwo.
  • Mobilna strona internetowa – no tutaj to jest różnie. 😛 Niejeden serwis jest tutaj mocno w tyle. To jest błąd. Sam wujaszek Google jasno daje nam do zrozumienia, że faworyzuje responsywne strony WWW.
  • Porządek – niby banał ale jednak. Fajnie jak mamy porobione kategorie typu „Pani pozna Pana” czy „Pan pozna Panią” . Warto jednak zaznaczyć, że ma to sens w przypadku kiedy portal randkowy ma już dużą bazę użytkowników. 🙂
  • Czat – podstawowa funkcja. Dzięki niej możemy się porozumieć z innymi użytkownikami. W sumie to mamy przecież wiadomości ale czat jest lepszą formą, bo konwersacja jest prowadzona w czasie rzeczywistym.
  • Sprawna administracja – mamy tutaj na myśli zespół ludzi, który czuwa nad portalem randkowym. Na takich nie brakuje przecież oszustów czy jajcarzy. Zadaniem administracji strony jest wyłapywanie takich użytkowników.

Pan pozna panią a pani pana, ale jak?
Metoda zodiakalna! 😉

Zdecydowana większość stron nie ma żadnego dopasowania, typowania użytkowników. Projektowany przez nas portal randkowy będzie w tym aspekcie wyjątkowy. Nasz Klient stawia na metodę zodiakalną. Zakłada ona, że dany znak zodiaku pasuje do jednego lepiej, do drugiego już nieco gorzej. Na przykład: Wodnik idealnie pasuje do Wagi ale Wodnik i Skorpion to już słabe połączenie. Metoda jest ponoć skuteczna, czego odzwierciedlenie można znaleźć przeglądając fora o tej tematyce.

Projektowanie portali internetowych

Nasz zespół tworzy cuda – jak to powiedział jeden z Klientów. 😛 Prawda jest taka, że nasz team ma rzeczywiście olbrzymie doświadczenie, jeżeli chodzi o tworzenie stron. Tak naprawdę różnica pomiędzy zwykłą stroną a serwisem randkowym jest taka, że druga opcja posiada dodatkowe elementy: rejestracja, przeglądanie profili, czat online i tak dalej. Czas na autopromocję. 🙂 Jeśli chcesz mieć – jak nasz Klient – portal randkowy Gorzów Wlkp., czy coś podobnego, skontaktuj się z nami. Z chęcią Ciebie wysłuchamy. Każdy Klient ma swój pomysł. Naszym zadaniem jest doradzić, podpowiedzieć oraz zrealizować Twoją ideę. Samo spotkanie do niczego nie zobowiązuje. Zapraszamy! 😉

Należy pamiętać, że korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki, użytkownik wyraża zgodę na politykę prywatności i przechowywanie plików cookie, które umożliwiają sprawne działanie naszej witryny.