Portal Randkowy Randki Online Pani Pozna Pana Portal Randkowy Randki Online Pani Pozna Pana – tworzymy serwis randkowy! 😀 Dawno nie mieliśmy aż tak ciekawego zlecenia. 🙂

Portal randkowy? Brzmi super!

Zarys zlecenia

Przyszedł do nas Klient, wyłożył kawę na ławę mówiąc „Chciałbym serwis randkowy” – krótko zwięźle i na temat. Dostaliśmy również wstępny projekt, który pokazywał jak miałyby wyglądać randki online. No i co? Szybki research najważniejszych stron typu Pani pozna Panai tak dalej. Szczególnie pod lupę wzięliśmy eDarling oraz witrynę Sympatia. Są to bowiem najbardziej popularne strony internetowe z tej branży.

Popularne portale randkowe – najważniejsze cechy

I tutaj można wymieniać ich wiele i każdy wymieni inne. Jednakże można wyraźnie wyróżnić kilka tych najważniejszych:

Serwis Randki Online Metoda Zodiakalna Pod tą grafiką przeczytasz o wyjątkowości strony, tworzonej przez nas zespół.

Pan pozna panią a pani pana, ale jak?
Metoda zodiakalna! 😉

Zdecydowana większość stron nie ma żadnego dopasowania, typowania użytkowników. Projektowany przez nas portal randkowy będzie w tym aspekcie wyjątkowy. Nasz Klient stawia na metodę zodiakalną. Zakłada ona, że dany znak zodiaku pasuje do jednego lepiej, do drugiego już nieco gorzej. Na przykład: Wodnik idealnie pasuje do Wagi ale Wodnik i Skorpion to już słabe połączenie. Metoda jest ponoć skuteczna, czego odzwierciedlenie można znaleźć przeglądając fora o tej tematyce.

Projektowanie portali internetowych

Nasz zespół tworzy cuda – jak to powiedział jeden z Klientów. 😛 Prawda jest taka, że nasz team ma rzeczywiście olbrzymie doświadczenie, jeżeli chodzi o tworzenie stron. Tak naprawdę różnica pomiędzy zwykłą stroną a serwisem randkowym jest taka, że druga opcja posiada dodatkowe elementy: rejestracja, przeglądanie profili, czat online i tak dalej. Czas na autopromocję. 🙂 Jeśli chcesz mieć – jak nasz Klient – portal randkowy Gorzów Wlkp., czy coś podobnego, skontaktuj się z nami. Z chęcią Ciebie wysłuchamy. Każdy Klient ma swój pomysł. Naszym zadaniem jest doradzić, podpowiedzieć oraz zrealizować Twoją ideę. Samo spotkanie do niczego nie zobowiązuje. Zapraszamy! 😉

Pani Pozna Pana Portal Randkowy Podgląd Strony I tradycyjnie – wstępna wersja serwisu. 🙂 Jeszcze raz zachęcamy Cię do kontaktu.
Zadzwoń i zapytaj: +48 695 742 350