Gorzów Wielkopolski

Portal Randkowy Randki Online Pani Pozna Pana Gorzów

Portal randkowy? Brzmi super!

Zarys zlecenia

Przyszedł do nas Klient, wyłożył kawę na ławę mówiąc „Chciałbym serwis randkowy” – krótko zwięźle i na temat. Dostaliśmy również wstępny projekt, który pokazywał jak miałyby wyglądać randki online. No i co? Szybki research najważniejszych stron typu Pani pozna Panai tak dalej. Szczególnie pod lupę wzięliśmy eDarling oraz witrynę Sympatia. Są to bowiem najbardziej popularne strony internetowe z tej branży.

Popularne portale randkowe – najważniejsze cechy

I tutaj można wymieniać ich wiele i każdy wymieni inne. Jednakże można wyraźnie wyróżnić kilka tych najważniejszych:

  • Przystępna propozycja wiadomo, że szybciej kliknie się w randki online za darmo niż w serwis, gdzie się płaci nawet za podstawowe członkostwo.
  • Mobilna strona internetowa – no tutaj to jest różnie. 😛 Niejeden serwis jest tutaj mocno w tyle. To jest błąd. Sam wujaszek Google jasno daje nam do zrozumienia, że faworyzuje responsywne strony WWW.
  • Porządek – niby banał ale jednak. Fajnie jak mamy porobione kategorie typu „Pani pozna Pana” czy „Pan pozna Panią” . Warto jednak zaznaczyć, że ma to sens w przypadku kiedy portal randkowy ma już dużą bazę użytkowników. 🙂
  • Czat – podstawowa funkcja. Dzięki niej możemy się porozumieć z innymi użytkownikami. W sumie to mamy przecież wiadomości ale czat jest lepszą formą, bo konwersacja jest prowadzona w czasie rzeczywistym.
  • Sprawna administracja – mamy tutaj na myśli zespół ludzi, który czuwa nad portalem randkowym. Na takich nie brakuje przecież oszustów czy jajcarzy. Zadaniem administracji strony jest wyłapywanie takich użytkowników.

Pan pozna panią a pani pana, ale jak?
Metoda zodiakalna! 😉

Zdecydowana większość stron nie ma żadnego dopasowania, typowania użytkowników. Projektowany przez nas portal randkowy będzie w tym aspekcie wyjątkowy. Nasz Klient stawia na metodę zodiakalną. Zakłada ona, że dany znak zodiaku pasuje do jednego lepiej, do drugiego już nieco gorzej. Na przykład: Wodnik idealnie pasuje do Wagi ale Wodnik i Skorpion to już słabe połączenie. Metoda jest ponoć skuteczna, czego odzwierciedlenie można znaleźć przeglądając fora o tej tematyce.

Projektowanie portali internetowych

Nasz zespół tworzy cuda – jak to powiedział jeden z Klientów. 😛 Prawda jest taka, że nasz team ma rzeczywiście olbrzymie doświadczenie, jeżeli chodzi o tworzenie stron. Tak naprawdę różnica pomiędzy zwykłą stroną a serwisem randkowym jest taka, że druga opcja posiada dodatkowe elementy: rejestracja, przeglądanie profili, czat online i tak dalej. Czas na autopromocję. 🙂 Jeśli chcesz mieć – jak nasz Klient – portal randkowy Gorzów Wlkp., czy coś podobnego, skontaktuj się z nami. Z chęcią Ciebie wysłuchamy. Każdy Klient ma swój pomysł. Naszym zadaniem jest doradzić, podpowiedzieć oraz zrealizować Twoją ideę. Samo spotkanie do niczego nie zobowiązuje. Zapraszamy! 😉

Informujemy, że przez korzystanie ze strony internetowej, bez zmian ustawień przeglądarki, wyrażasz zgodę na politykę prywatności i zapisywanie plików cookies, które pozwalają na sprawne działanie naszej strony internetowej.