Gorzów Wielkopolski Banery Reklama

Reklama Gorzów Wielkopolski Banery Reklamowe

Reklama Gorzów Baner - Miejsce na reklamę - Agencja Interaktywna ROAN24
Już za kilka dni, w miejscu wyróżnionym na zdjęciu, pojawi się nasza reklama. A jak prezentuje się reklama Twojej firmy? Czy dbasz o jej wizerunek?

Reklama Gorzów Wielkopolski

Pierwsze przymiarki do baneru reklamowego

Jakiś czas temu okazało się, że jeden z banerów reklamowych, przed naszym biurowcem, jest wolny. Po krótkiej jakże żywej burzy mózgów postanowiliśmy coś z tym fantem zrobić. Jednakże nie mieliśmy na to jeszcze pomysłu. Zrobiliśmy więc rozpoznanie oferty wśród lokalnych agencji reklamowych. Szybko zapytaliśmy wujka Google o frazę „reklama Gorzów Wielkopolski” i przejrzeliśmy kilka pierwszych podstron gorzowskich agencji reklamowych.

Banery reklamowe – nowe „stare” wyzwanie dla naszego zespołu

Gdy przejrzeliśmy już wspomniane wcześniej podstrony, doszliśmy do wniosku, że możemy to zrobić sami, bo w sumie grafika to też nasza mocna strona. W naszych szeregach jest dwóch grafików komputerowych. Było to jednak swego rodzaju wezwanie. Na naszym koncie mamy już przecież wiele realizacji tego typu. Choć kiedy myśli się o reklamie firmy tej, w której pracujesz i poświęcasz wiele czasu, to sprawa staje się bardzo wyjątkowa. Musieliśmy zrobić coś wyjątkowego i ciekawego dla oka na tym rynku lokalnym.

Czas działać!

ROAN i baner reklamowy – pierwsze podejście

Na samym początku zmierzyliśmy powierzchnię do zagospodarowania. Wyszło na to, że mamy niecałe 3,5 m2 (245,3 cm x 141,5 cm) na nasz baner reklamowy. Wymiary przenieśliśmy to programu i zaczęliśmy tworzyć. W międzyczasie pomalowaliśmy na nowo słupki od stelażu, na którym będzie znajdować się nasza reklama.

Projekt reklamy skończony

Drogi czytelniku! Mamy nadzieję, że efekt naszej pracy Ci się spodoba. Włożyliśmy w ten projekt dużo serca i emocji – w końcu to nasza reklama naszego biznesu. Zanim doszliśmy do projektu finalnego (tego, który widzisz poniżej), wprowadziliśmy wiele poprawek: mniejszych i większych. Jeśli jesteś zainteresowany reklamą dla swojej firmy zapraszamy do nas lub skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy, lub zadzwoń pod numer telefonu: 695 74 23 50.

Reklama Gorzów Wielkopolski Czereśniowa Baner Agencji Interaktywnej ROAN24
Platforma zarządzania zgodami od Real Cookie Banner