Pomarańczowy

Wykorzystaj szablon Allegro lub eBay i zwiększ sprzedaż

Szablon Allegro / eBay – opłaca się?

Sprzedając w internecie spotkasz dużą konkurencją. Przejrzyj, nawet teraz, szablony allegro na losowych aukcjach. Szybko dojdziesz do wniosku, że jedne aukcje od razu przykuwają Twoją uwagę – inne wcale. Jeśli jesteś „wzrokowcem” to tym bardziej to odczujesz. Z kolei dzięki specjalnie dobranemu szablonowi dla Allegro lub eBay znacznie zwiększasz swoje szanse na udane transakcje. Niech sprzedaż Twoich produktów wzrasta a Klienci z przyjemnością wracają.

Na systemach aukcyjnych takich jak eBay czy polskie aukcje internetowe Allegro, ludzie chętnie wystawiają produkty na sprzedaż, a setki tysięcy z nich są sprzedawane niemalże w jednej chwili. Jest więc istotne by mieć sposób na to, by zostać zauważonym w aukcyjnym gąszczu. Wygląd i odczucie dowolnego sklepu w serwisie może być lepsze dzięki standardowym lub indywidualnie dostosowanym szablonem.

Jak to naprawdę wygląda?

Rynek online wciąż ewoluuje, ale sprzedaż produktów w momencie powstania dużych serwisów aukcyjnych gwałtownie zwróciła się w ich stronę. Dziś uznanym standardem jest sprzedaż na eBay lub Allegro. Co prawda istnieją inne strony jak, chociażby OLX. Nie ma jednak wątpliwości, że nawet on nie jest aż tak popularny.

Szablon Allegro może pomóc w sprzedaży w internecie

Choć każda aukcja w górnej części wygląda tak samo, to często niżej może nas zaskoczyć bardzo dobrze wystylizowany szablon.

Możliwość stworzenia dostosowanego szablonu Allegro wyróżni Cię i przyciągnie uwagę Klientów w kierunku Twoich produktów. Czysty układ elementów szablonu jest prawdopodobnie najważniejszy – tak, by wszystkie przyciski były w zasięgu wzroku. Podgląd zdjęć jest również standardem, a informacja o produkcie i tabele porównawcze także okażą się pomocne kupującym.

Dla każdego myślącego na poważnie o sprzedaży online wygląd sklepu jest priorytetem. Odwiedzający znacznie częściej wybierają i decydują się na zakup produktów, których prezentacja jest bardziej atrakcyjna oraz przyjemna dla oka.

Co możemy z tym zrobić?

Pole manewru jest bardzo szerokie. Jesteśmy w stanie stworzyć różnorakie szablony Allegro, a także te pod eBay. To od Ciebie zależy, jaki chcesz mieć szablon Allegro. Może to być bogaty w zdjęcia i szczegóły motyw a może wolisz minimalistyczny styl z nutą nowoczesności? Powiedz nam jak widzisz swoje aukcje a my dopasujemy się do Ciebie. Napisz do nas. Z chęcią wykonamy dla Ciebie takowy szablon. Wykorzystaj stworzony szablon, aby zwiększyć sprzedaż swoich produktów!

Platforma zarządzania zgodami od Real Cookie Banner