Billboard

Reklama Gorzów Wlkp. Na Szybę Agencja Reklamowa ROAN

BillBoard Reklama Gorzów Wlkp. Baner Reklamowy Reklama Gorzów Wlkp., to jedno z bardziej popularnych lokalnych wyszukiwań w Google. Nie od dziś wiadomo, że skuteczny marketing może dać duże korzyści. Poza tym marketing jest dźwignią handlu jest.

Reklama Gorzów Wlkp. – niedrogo ale skutecznie

Nasza Agencja InterAktywna ROAN znajduje się w biurowcu przy ul. Czereśniowej 6, na IV piętrze – to wręcz kluczowe. Posiadamy już baner reklamowy, który sami zaprojektowaliśmy ze szczegółami. Przyszedł więc czas na oklejenie okien na wysokości, jaką daje czwarte piętro budynku Lipsk w Gorzowie. Projektujemy strony internetowe, sklepy internetowe, portale internetowe a także pozycjonujemy strony w dobrej korzystnej cenie dla klienta.

Reklama na Szybę – Projekt Reklama

Pierwsze, od czego zaczęliśmy, to wykonaliśmy dokładny obmiar okien, naszego biura. Dzięki temu wiedzieliśmy, jaką powierzchnią operujemy, na co możemy sobie pozwolić, co możemy włożyć, jaką grafikę reklamową. Projekt na szkle ma to do siebie, że jest zawsze ograniczany przez wymiary okien – kiedy mówimy na przykład o typowych biurowcach w Gorzowie. Po spisaniu wymiarów przychodzi czas na koncept wstępny reklamy. Projekt musiał uwzględniać wszystkie detale reklamy: gdzie się kończy i zaczyna dane okno, jakie są odległości pomiędzy poszczególnymi szybami. Dopiero po przeniesieniu wymiarów do programu, zaczyna się tak naprawdę realizacja pomysłu reklamowego na oknach.

Pozycjonowanie Reklama Gorzów Wlkp. Projekt Wstępny Wskazówka: Dobra agencja reklamowa Gorzów jest zawsze dokładna – co do milimetra, co do joty. W efekcie końcowym daje to dobrze wykonany design oraz zadowolenie klienta. Powyżej projekt wstępny powierzchnie reklamowej.

Projekt Reklamy na szybę okazał się wyzwaniem dla nas

Grafika powyżej ukazuje schemat okien w naszych pomieszczeniach (niebieskie obszary to szyby). Zależało nam na maksymalnym wykorzystaniu dostępnej powierzchni. Utrudniały to jednak wąskie szyby. Postawiliśmy więc na wysokie ale również wąskie litery, krój pisma i lekko abstrakcyjne tło. Kolorystyka tła została zaczerpnięta głównie z logo. Ponadto odmienna, inna promocja, pozycjonowanie może być bardziej skuteczna niż ta tradycyjny marketing. Ma to również przełożenie na reklamy telewizyjne, radiowe – te najbardziej „pokręcone” (w pozytywnym sensie), najdłużej zostają w naszej pamięci.

Pozycjonowanie Projekt Reklamy Na Szybę Okna Biurowca Gorzów Tak właśnie będzie wyglądać nasze dzieło – Baner na oknach na budynku Lipsk w Gorzowie. W skali 1:1, wymiary będą wynosić: 10,47 m szerokości i 1,66 m wysokości.

Jakie korzyści są z reklamy?

Promocją przeważnie zajmuje się agencja reklamowa, ale od nas również dostaniesz garść porad. Kto wie, może dzięki nim zyskasz nowych Klientów. Wbrew pozorom jedna reklama na szybie, czy najzwyklejszy baner reklamowy, mogą przynieść Twojej firmie spore korzyści. Przede wszystkim kształtujesz swoją markę i uświadamiasz swoich potencjalnych Klientów. Jeśli Twoje przedsiębiorstwo znajduje się blisko ruchliwego miejsca – efekt się potęguje. Jednorazowo wydane pieniądze na promocję zwrócą się. To się nazywa branding, czyli budowanie świadomości marki. W takim momencie warto pomyśleć o kompleksowych działaniach: promocyjnych, wizytówkach, ulotkach a może nawet o reklamie na samochodzie. Jak można zwiększyć swoją rozpoznawalność, zapytaj nas o to.

Myślisz o reklamie?

Baner na szkle może być umieszczony przez bardzo długi czas. Musi tylko zostać odpowiednio wykonany. Do tego typu baneru używa się specjalnej siatki. Jeśli myślisz o czymś takim, sprawdź pobliskie drukarnie. Agencja reklamowa Gorzowie z pewnością wykona dla Ciebie ciekawy interesujący pomysł, ale nie zawsze go wydrukuje. Powody mogą być różne: zbyt duże wymiary czy po prostu brak odpowiedniego sprzętu. Jest również drugie rozwiązanie. Skorzystaj z usług firmy, która zaprojektuje dla Ciebie baner i go wydrukuję. My też możemy to zrobić! Mamy spore doświadczenie w projektowaniu, tworzeniu grafiki, a co za tym idzie: reklam, broszur czy wizytówek. Z chęcią zaprojektujemy dla Ciebie reklamę. Daj nam tylko znać. Możesz zadzwonić lub napisać. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Reklama Na Szybę Druk Projekt W trakcie drukowania. Już niedługo będzie można ją zobaczyć na budynku Lipsk przy Czereśniowej!

Zapraszamy do nas na ul. Czereśniową 6 w Gorzowie Wlkp., aby zlecić reklamę

REKLAMA Gorzów

Tagi

Informujemy, że przez korzystanie ze strony internetowej, bez zmian ustawień przeglądarki, wyrażasz zgodę na politykę prywatności i zapisywanie plików cookies, które pozwalają na sprawne działanie naszej strony internetowej.