Logo agencji ROAN24 Gorzów Wielkopolski Pozycjonowanie Tworzenie Projektowanie Hosting Stron Sklepów internetowych

Adwokat Mazurkiewicz

adwokat gorzow mazurkiewicz 1
adwokat gorzow mazurkiewicz wydajnosc

CO ZROBILIŚMY​

Dbamy
o bezpieczeństwo

Naszym pierwszym istotnym zadaniem było przeprowadzenie kilku rutynowych aktualizacji zabezpieczeń WordPressa, poprawek i aktualizacji wtyczek, ponieważ były one nieaktualne i istniało ryzyko, że witryna zostanie zainfekowana, jeśli prace nie zostaną wykonane w trybie pilnym. Początkowo musieliśmy zapoznać się z preferowaną przez nich procedurą wdrażania. Poproszono nas o wykorzystanie GitHuba do kontroli wersji i sprawdzania jakości najpierw na serwerze testowym, a dopiero potem w witrynie na żywo.

Kolejnym ważnym zadaniem było przeprojektowanie strony, które było w planach już od dłuższego czasu, ale poprzedni zespół programistów nie był w stanie go zrealizować. Przyjęliśmy brief i rozpoczęliśmy pracę, której efektem końcowym jest ulepszona strona internetowa.

adwokat gorzow mazurkiewicz 5
adwokat gorzow mazurkiewicz 3

WYNIK KOŃCOWY

Zależy nam
na sukcesie Twojej witryny

Obecnie wspieramy i wprowadzamy nowe aktualizacje, a nasze relacje z tym klientem stale się rozwijają. Naszym celem jest ciągłe ulepszanie witryny, a także utrzymywanie jej w stanie bezpieczeństwa i ciągłego działania bez żadnych przestojów.

NASZE USŁUGI OBEJMOWAŁY

Marketing
dla Kancelarii

adwokat gorzow mazurkiewicz 2

Galeria

Stawiamy na jakość

Należy pamiętać, że korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki, użytkownik wyraża zgodę na politykę prywatności i przechowywanie plików cookie, które umożliwiają sprawne działanie naszej witryny.