Bac Polska - Wynajem i Sprzedaż Podnośników

wynajem podnosnikow bacpolska

CO ZROBILIŚMY​

piękny, łatwy w użyciu i responsywny

Nasz klient zwrócił się do nas, mając bardzo starą stronę. Bac Polska z siedzibą w Kostrzynie nad Odrą, działa w branży wiele lat, a ich istniejąca strona internetowa nie oddawała w pełni tego, jak ugruntowaną i profesjonalną firmą są, jeśli chodzi o obsługę klienta i jakość usług, jaką jest wynajem oraz sprzedaż podnośników. Naszym zadaniem było przeprojektowanie i rozwinięcie istniejącej strony za pomocą łatwej w użyciu platformy zarządzania treścią, aby pomóc firmie w szybkim i efektownym wystawianiu nowych maszyn. Jako podstawę aplikacji wykorzystaliśmy platformę WooCommerce, która została dostosowana do dokładnych wymagań klienta.

wynajem podnosnikow bacpolska 2
wynajem podnosnikow bacpolska 3

WYNIK KOŃCOWY

Strategie optymalizacji pod kątem wyszukiwarek

W trakcie tego procesu poprawiono również optymalizację pod kątem wyszukiwarek internetowych, co znalazło odzwierciedlenie w ilości ruchu i zapytań otrzymywanych obecnie przez firmę. ROAN Agencja Interaktywna zapewnia, że żaden ranking w wyszukiwarkach nie zostanie utracony podczas przebudowy strony, ponieważ wiemy, jak trudno jest uzyskać dobry ranking w dzisiejszych czasach. Podsumowując, klient był bardzo zadowolony z naszej pracy, która została wykonana na czas i w ramach założonego budżetu.

NASZE USŁUGI OBEJMOWAŁY

Przenosimy katalog maszyn na wyższy poziom

wynajem podnosnikow bacpolska 1

Galeria

Stawiamy na jakość

ROAN24 Miła obsługa

www.bacpolska.pl

Opinia Klienta

5/5
ROAN24 oferuje profesjonalne usługi SEO w doskonałej cenie. Strona jest łatwa w obsłudze i generuje wysokiej jakości ruch. ROAN24 stara się, aby zrozumieć szerszy obraz i dlatego ich klienci są lgną do nich. Mają duże doświadczenie w SEO, marketingu w mediach społecznościowych i nie tylko! Są niesamowici w tworzeniu stron internetowych. Polecam! Gerben Slooijer

Informujemy, że przez korzystanie ze strony internetowej, bez zmian ustawień przeglądarki, wyrażasz zgodę na politykę prywatności i zapisywanie plików cookies, które pozwalają na sprawne działanie naszej strony internetowej.