Logo agencji ROAN24 Gorzów Wielkopolski Pozycjonowanie Tworzenie Projektowanie Hosting Stron Sklepów internetowych

FizjoMedical Niestandardowa Witryna Stworzona Przez ROAN

Stworzyliśmy niestandardową stronę internetową w temacie rehabilitacja niemowląt, dzieci.

Stworzyliśmy niestandardową stronę internetową w temacie rehabilitacja niemowląt, dzieci, a także fizjoterapia i masaże, a zwłaszcza ten masaż Shantala. Strona jest w pełni funkcjonalna i przyjazna na urządzenia mobilne i wykonana w dobrym budżecie dla obu stron.

Dzieci, które mają problemy z poruszaniem się, mogą skorzystać z rehabilitacji, fizjoterapii i zabiegów, w tym masaży. W rehabilitacji wykorzystuje się różne techniki, aby poprawić zakres ruchu w stawach, budować siłę mięśni i łagodzić ból.

Rehabilitacja to proces przywracania pełnego potencjału osoby, w tym dobrego samopoczucia emocjonalnego. Pomaga w powrocie do pracy i poprawie jakości życia. Jeśli doznasz kontuzji, dostępnych jest wiele rodzajów rehabilitacji, takich jak fizjoterapia i masaże. Wszystkie te zabiegi pomagają w poprawie zakresu ruchu w stawach, co jest niezbędne przy czynnościach takich jak chodzenie, wchodzenie po schodach i siedzenie.

Prawdziwa strona internetowa, w przeciwieństwie do stron mediów społecznych, daje pełną kontrolę nad projektem oraz zawartością treści strony www, nadając wiarygodność marki firmy np.: FizjoMedical. Można tylko patrzeć na charakterystyczny Facebook, ale na swojej stronie, witrynie można zrealizować prawdziwy wizerunek marki firmy, jakie oferuje usługi czy produkty naszej firmy.

Posiada zaawansowane funkcjonalności:

Stworzona przez naszych projektantów niestandardowa witryna ma za zadanie trafić do osób, których dzieci potrzebują skorzystać z zabiegów fizjoterapeutycznych czy też potrzebują rehabilitacji.

Strona jest w pełni responsywna i zawiera wszystkie najważniejsze treści związane z ofertą gabinetu FizjoMedical. Na stronie kontaktowej znajdują się wszystkie potrzebne informacje kontaktowe. Do stworzenia strony użyliśmy systemu CMS WordPress. Jego zastosowanie pozwoliło nam na stworzenie strony, którą można szybko aktualizować nowymi treściami. Oprócz tego na stronie znajduje się też blog tematyczny.

Poniżej przedstawiamy zdjęcia niektórych elementów na stworzonej przez nasz zespół ROAN witrynie.

Hosting SSD NVMe

Wysoka wydajność i elastyczność w oparciu o najnowsze technologie.

WordPress

Bezpieczne i dynamiczne tworzenie stron WWW w CMS WordPress.

Certyfikat SSL

Pewność transakcji, poufność informacji i ochrona danych.

Należy pamiętać, że korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki, użytkownik wyraża zgodę na politykę prywatności i przechowywanie plików cookie, które umożliwiają sprawne działanie naszej witryny.