I Feel Pretty Boutique online

ifeelprettyboutique 9

CO ZROBILIŚMY​

Minimalistyczny sklep internetowy

Zadanie polegało na stworzeniu nowej strony internetowej z obsługą handlu elektronicznego, przy jednoczesnym zachowaniu minimalistycznego i stylowego wyglądu. Zaprojektowana i zbudowana na platformie WordPress, administracja strony i przetwarzanie zamówień jest praktycznie zautomatyzowane do poziomu, który sprawia, że rola administratora to bułka z masłem. Projektowanie z myślą o przeglądarkach mobilnych i tabletach jest również wymogiem przy dzisiejszej ciągłej łączności mobilnej. Niezależnie od tego, czy jest to witryna zakupowa, czy tylko informacyjna, wszystkie witryny powinny działać bezproblemowo na dowolnym urządzeniu lub platformie.

ifeelprettyboutique 14
ifeelprettyboutique 12

WYNIK KOŃCOWY

Rozwiń swój biznes już dziś

W świecie rosnącej konkurencji online, Twoja strona internetowa musi być w stanie zachwycić odwiedzającego bogatym w obrazy i łatwym w użyciu interfejsem, a jednocześnie posiadać technologię za kulisami i wewnątrz rzeczywistego kodowania, aby zachęcić wyszukiwarki do umieszczenia Twojej strony na liście i w rankingu. Bez wyszukiwarek rankingu witryny dla odpowiednich słów kluczowych, to byłoby trudne, nawet z najbardziej imponujący projekt strony internetowej, aby być komercyjnie opłacalne. Z tych powodów witryna musi być nie tylko przyjemna dla oka, zawierać informacje i być łatwa w nawigacji, ale także być skonstruowana w sposób, który zwiększy ruch na stronie i ostatecznie sprawi, że projekt zakończy się sukcesem.

NASZE USŁUGI OBEJMOWAŁY

Wszechstronna platforma eCommerce

ifeelprettyboutique 13

Galeria

Stawiamy na jakość

ROAN24 Miła obsługa

www.ifeelprettyboutique.co.uk

Opinia Klienta

5/5

Gdybym mogła dać więcej niż 5*** napewno bym dała. Bardzo profesjonalna firma, świetny kontakt z klientem i fachowa obsługa. Moja strona internetowa przerosła moje oczekiwania. Bardzo Dziekuje całemu zespołowi za stworzenie mojej strony www a w szczególności mojemu opiekunowi za profesjonalne szkolenie, porady i sugestie. Dziekuje bardzo.

Iwona Gostling

Informujemy, że przez korzystanie ze strony internetowej, bez zmian ustawień przeglądarki, wyrażasz zgodę na politykę prywatności i zapisywanie plików cookies, które pozwalają na sprawne działanie naszej strony internetowej.