Logo agencji ROAN24 Gorzów Wielkopolski Pozycjonowanie Tworzenie Projektowanie Hosting Stron Sklepów internetowych

Strona Internetowa Firmy JD-Zaun

jd zaun 3
wydajnosc 96 jz zaun

CO ZROBILIŚMY​

Projekt strony internetowej, który działa

Nasi graficy i projektanci stron internetowych ciężko pracowali, aby stworzyć profesjonalną i przyjazną dla użytkownika stronę internetową na zamówienie dla firmy JD-ZAUN, wykorzystując WordPress jako platformę bazową i CMS (system zarządzania treścią). Na stronie znalazło się kilka dynamicznych wejść i animacji, poręczne ikony. 

jd zaun 1
jd zaun 2

WYNIK KOŃCOWY

Najszybszy i najbardziej bezbłędny WordPress

Chociaż było to dość trudne, byliśmy zdeterminowani, aby zapewnić widżety i wtyczki, które będą pasować do JD-Zaun w sposób wyjątkowy i dokładny. Nasz starszy web developer zoptymalizował system WordPress, aby działał płynnie i szybko, jednocześnie dając klientowi wystarczającą elastyczność, aby mógł łatwo wprowadzać skuteczne zmiany.

Efekt końcowy spotkał się z bardzo ciepłym przyjęciem ze strony klienta, który powiedział, że udało nam się zrealizować jego wizję.

NASZE USŁUGI OBEJMOWAŁY

Konfigurator ogrodzeń

jd zaun 4

Galeria

Stawiamy na jakość

Należy pamiętać, że korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki, użytkownik wyraża zgodę na politykę prywatności i przechowywanie plików cookie, które umożliwiają sprawne działanie naszej witryny.