Kinesio-Active Strona WWW Fizjoterapeuty Stworzona Przez ROAN24

Precyzyjna diagnostyka, rehabilitacja oraz fizjoterapia

Firma zajmuje się diagnostyką oraz najnowszymi metodami leczenia i rehabilitacji.

Neurorehabilitacja i ortopedia to dwie dziedziny medycyny, które skupiają się na pomocy pacjentom w powrocie do zdrowia po urazach.

Neurorehabilitacja to badanie i leczenie problemów związanych z mózgiem, które wpływają na zdolność ludzi do funkcjonowania w życiu codziennym. Mogą to być: udar, urazowe uszkodzenie mózgu (TBI), przewlekły ból, zwyrodnieniowe choroby mózgu, takie jak choroba Parkinsona i choroba Alzheimera, oraz zaburzenia psychiczne, takie jak depresja.

Ortopedia to dziedzina medycyny zajmująca się deformacjami i zaburzeniami fizycznymi. Ortopedzi leczą schorzenia zarówno metodami chirurgicznymi, jak i niechirurgicznymi, takimi jak leki. Ortopedzi stosują różne techniki rehabilitacji, aby pomóc pacjentom w powrocie do zdrowia po urazie lub operacji.

Posiada zaawansowane funkcjonalności:

Stworzona przez nas strona dla gabinetu Fizjoterapeuty, ma na celu ułatwić znalezienie wszystkich niezbędnych informacji, związanych z leczeniem schorzeń z zakresu fizjoterapii oraz ortopedii. 

Rozbudowane menu nawigacyjne pozwala szybko poruszać się po stronie. Z kolei zamieszczona na niej treść została przygotowana tak, aby osoby, które z niej korzystają mogły w łatwy sposób znaleźć to, czego potrzebują. Specjalnie przygotowany formularz pozwala zapytać się o wolny termin, jak również i umówić się na wizytę w gabinecie lub też na wizytę domową.

Poniżej zamieściliśmy zdjęcia przedstawiające niektóre z elementów, które wykorzystaliśmy do stworzenia strony dla gabinetu Kinesio-Active. 

Hosting SSD NVMe

Wysoka wydajność i elastyczność w oparciu o najnowsze technologie.

WordPress

Bezpieczne i dynamiczne tworzenie stron WWW w CMS WordPress.

Certyfikat SSL

Pewność transakcji, poufność informacji i ochrona danych.

Platforma zarządzania zgodami od Real Cookie Banner