Kłodawski Strona Szkoły Żywienia Naturalnego Zrobiona Przez ROAN24

Szkoła Żywienia Naturalnego

Pan Kazimierz Kłodawski od lat prowadzi Szkołę Żywienia Naturalnego – cieszy się ona coraz szerszym zainteresowaniem. Jednak strona internetowa wymagała pewnych zmian oraz nowych rozwiązań. Dokonaliśmy więc modernizacji witryny. Teraz jest responsywna, posiada nowoczesny desgin. Czytelnik od samego początku ma ochotę zagłębić się w czytaniu. Jest tutaj wszystko, co zdrowe: przepisy, porady oraz książki.

Szkoła Żywienia Naturalnego to szkoła, która oferuje holistyczne podejście do zdrowego stylu życia. Koncentruje się ona na dawaniu porad związanych ze zdrowym odżywianiem. Szkoła prowadzi również kursy, na których możesz się dowiedzieć co należy zrobić, aby zacząć się lepiej odżywiać.

Posiada zaawansowane funkcjonalności:

Strona szkoły zrobiona została na systemie CMS WordPress. Wybraliśmy go ze względu na możliwość łatwego oraz szybkiego rozbudowywania strony o nowe treści. Strona otrzymała rozbudowany blog tematyczny, na którym nasz klient może umieszczać swoje porady oraz przepisy, które związane są ze wszystkim, co jest zdrowe.

Ponieważ nasz klient jest autorem 2 książek do strony postawionej na WordPressie dodaliśmy dodatek WooComerce, dzięki czemu można je kupić za pośrednictwem jego strony. Pełna responsywność dała użytkownikom strony możliwość czytania jej nie tylko na komputerach stacjonarnych, ale też i na urządzeniach mobilnych.

Strona otrzymała kalendarz, który pokazywał wszystkie wydarzenia, jakie były organizowane przez naszego klienta. Z kolei stworzone przez nas funkcjonalne menu pozwala na szybkie przemieszczanie się po witrynie i znalezienie interesujących nas treści.

Poniżej znajduje się galeria, która pokazuje niektóre z elementów, które wykonaliśmy na potrzeby strony internetowej.

Hosting SSD NVMe

Wysoka wydajność i elastyczność w oparciu o najnowsze technologie.

WordPress

Bezpieczne i dynamiczne tworzenie stron WWW w CMS WordPress.

Certyfikat SSL

Pewność transakcji, poufność informacji i ochrona danych.

Platforma zarządzania zgodami od Real Cookie Banner