Logo agencji ROAN24 Gorzów Wielkopolski Pozycjonowanie Tworzenie Projektowanie Hosting Stron Sklepów internetowych

Pałacyk Łąkomin - Strona WWW Dla Ośrodku Hotelowego

Miejsce z duszą, położone w samym sercu przepięknego, lubuskiego lasu. Naturalna i przepyszna Kuchnia.

Pałacyk Łąkomin położony jest na 8 hektarach zadbanego terenu w samym sercu przepięknego lubuskiego lasu.

Ponadto, ośrodek jest niemalże odizolowany od jakiejkolwiek cywilizacji – w samym Łąkominie znajduje się zaledwie pięć numerów, z czego jedyni sąsiedzi oddaleni są od nas o ok. 4 km. Najbliższa wieś położona jest w odległości 5 kilometrów (Mosina), od drogi asfaltowej dzielą nas 2 kilometry, a do najbliższej miejscowości jedzie się aż 16 kilometrów (Dębno). To wszystko sprawia, iż Łąkomin jest prawdziwą oazą ciszy i spokoju.

Sam ośrodek posiada 2 budynki, w których mieszczą się pokoje hotelowe. Na terenie ośrodka znajduje się spa oraz różne atrakcje takie jak mini zoo, strzelnice czy też spływy kajakowe.

Posiada zaawansowane funkcjonalności:

Ruchomy baner na stronie ośrodku hotelowego ma zachęcić nowych klientów do skorzystania z oferty Pałacyku Łąkomin. Utworzony przez nas layout strony ma z kolei zaprezentować wszystkie aspekty, jakie oferuje obiekt swoim klientom.

Do utworzenia tej strony wybraliśmy system CMS WordPress, który pozwala na szybką aktualizację witryny o nowe treści czy też zdjęcia obiektu. Strona poprzez specjalnie przygotowany przez nas formularz pozwala zrobić rezerwację, jak również zadać pytanie, czy rezerwacja pokoju w wybranym przez nas dniu jest możliwa.

Strona WWW jest responsywna. Dzięki temu ofertę ośrodka można przeglądać zarówno urządzeniach mobilnych oraz komputerach stacjonarnych, jak i laptopach. Dzięki przejrzyście skonstruowanej nawigacji w menu jej użytkownik może szybko przemieszczać się po całej witrynie.

Strona jest bogata w treść, która została specjalnie przygotowana, aby każdy mógł znaleźć interesujące go informacje na temat oferty Pałacyku Łąkomin.

W galerii poniżej zamieściliśmy zdjęcia przedstawiające niektóre elementy stworzonej przez nas witryny.

Hosting SSD NVMe

Wysoka wydajność i elastyczność w oparciu o najnowsze technologie.

WordPress

Bezpieczne i dynamiczne tworzenie stron WWW w CMS WordPress.

Certyfikat SSL

Pewność transakcji, poufność informacji i ochrona danych.

Należy pamiętać, że korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki, użytkownik wyraża zgodę na politykę prywatności i przechowywanie plików cookie, które umożliwiają sprawne działanie naszej witryny.