Plisa Konfigurator Rolet

plisa konfigurator rolet 1

CO ZROBILIŚMY​

Aplikacja internetowa dla wszystkich urządzeń

Projekt stworzenie strony sklepu online z roletami.
Zgodnie z wymaganiami klienta strona sklepu miała posiadać zwięzły i profesjonalny wygląd, zapewnić prostą nawigację i dokładnie wyszukiwanie oferowanych produktów i informacji, których szukają
Jako platformę e commerce wybrano Wordpress + WCommerce (zapewnia łatwą organizację administracje i aktualizacje treści oraz ułatwia zarządzanie i aktualizacja sprzedawanych produktów).
Dodatkowo Klientowi zależało na na aplikacji na stronie która w prosty sposób umożliwia konfigurowanie zamówienia sprzedawanych rolet.
Podjęliśmy wyzwanie zbudowania niestandardowej aplikacji internetowej, którą trafnie nazwaliśmy „Plisa Konfigurator Rolet”, która działałaby za pośrednictwem dowolnej przeglądarki internetowej na dowolnym systemie operacyjnym, urządzeniu mobilnym lub tablecie.
Kolejnym wymaganiem było umożliwienie naszemu klientowi przypisania cennika w formie tabeli Matrix.

plisa konfigurator rolet 2
plisa konfigurator rolet 3

WYNIK KOŃCOWY

Najlepszy sposób na zakup plisów okiennych online

Efektem końcowym jest bardzo szybki, intuicyjny, dobrze prezentujący się, bezpieczny i łatwy w obsłudze system zamówień online.
Zaprojektowana i wdrożona strona internetowa sklepu online, przystosowana jest do urządzeń mobilnych (smartfony, tablety itp.) oraz szybka i bogata w pomocne treści. Strona sklepu powstała z myślą o klientach którzy z łatwością znajdą szukanych produktów, a zaprojektowany konfigurator rolet umożliwi klientom podjęcie odpowiedniej decyzji o zakupie i złożeniu zamówienia.

NASZE USŁUGI OBEJMOWAŁY

Kompleksowy sklep z roletami

plisa konfigurator rolet 4

Galeria

Stawiamy na jakość

ROAN24 Miła obsługa

www.plisseart.dk

Opinia Klienta

5/5

Profesjonalne podejście i serwis 24/7 .

Profesjonalne indywidualne podejście do klienta, firma Roan24 stworzyła nam stronę www/sklep internetowy i prowadzi kampanie reklamowe. Miałem doświadczenia z różnymi firmami na rynku, ale ta firmę mogę polecić z czystym sumieniem. Najbardziej doceniam ich dostępność 24/7 i szybkie reagowanie na jakiekolwiek wyzwanie – tutaj nie będziecie czekać po parę dni na odpowiedz, a jeśli potrzeba jest pomoc dostosowują się z praca do klienta i są bardzo elastyczni. Dziękuje za dotychczasowa pomoc i polecam . Jakość ich pracy jest imponująca – czasem patrząc na opinie i widząc same pozytywne człowiek zastanawia się, czy to na pewno prawda — współpracuje z nimi już ponad pół roku i w tym przypadku okazuje się że tak:)


Boleslaw Trojanowski

Platforma zarządzania zgodami od Real Cookie Banner