Sauna Olimpia Witryna Online Zrobiona Przez ROAN24

Wyjątkowe miejsce, położone z dala od hałasu i zgiełku miasta.

To wyjątkowe miejsce, położone z dala od hałasu i zgiełku miasta znajduje się ok. 4 km od Witnicy – miasta w woj. lubuskim. Obiekt oferuje głównie różnego rodzaju sauny, ale w ich ofercie znajdziesz również jacuzzi, pełen wachlarz masaży i strefę odpoczynku. Główną cechą Sauny Olimpii jest oferowany w atrakcyjnej cenie profesjonalizm.

Witryna Sauny Olimpia została zrobiona na systemie CMS WordPress. Zastosowanie tego systemu zarządzania treścią pozwala na szybką i łatwą aktualizację stworzonej przez naszą Agencję Interaktywną ROAN24 strony WWW. Strona jest responsywna oraz łatwa w nawigacji, dzięki czemu można szybko znaleźć potrzebne informacje. Ruchomy baner na stronie głównej prezentuje wygląd sauny zarówno z zewnątrz, jak i z wewnątrz. Jego głównym zadaniem jest zaprezentowanie obiektu nowym klientom. 

Posiada zaawansowane funkcjonalności:

Sauna Olimpia otrzymała witrynę online, która ma zachęcać jej użytkowników do spędzenia czas w saunie. Wybrana przez nas kolorystyka strony to brązowy kolor z zielonymi wstawkami, co pozwoliło nam na utworzenie ciekawego kontrastu z kolorystyką logo sauny.

Strona jest w pełni responsywna, co przekłada się na jej dostępność na wszystkich urządzeniach. Stworzona przez nas strona jest bogata w treść. Przygotowana przez nas sekcja blogu pozwala na łatwą publikację postów z aktualnymi wydarzeniami z życia sauny.

Dzięki rozbudowanej ofercie można dowiedzieć się wszystkich najważniejszych informacji o tym, jakie sauny znajdują się w obiekcie czy też zapoznać się z pełną ofertą masaży. Stworzone przez nas menu pozwala na szybkie poruszanie się po stronie.

W galerii zaprezentowaliśmy niektóre elementy, które umieściliśmy na stronie.

Hosting SSD NVMe

Wysoka wydajność i elastyczność w oparciu o najnowsze technologie.

WordPress

Bezpieczne i dynamiczne tworzenie stron WWW w CMS WordPress.

Certyfikat SSL

Pewność transakcji, poufność informacji i ochrona danych.

Platforma zarządzania zgodami od Real Cookie Banner