Sonic Service Strona WWW Zaprojektowana Przez ROAN24

Firma Sonic Service zajmuje się pracami na wysokościach.

Jest to firma specjalistyczna, która zajmuje się pracami na wysokościach. np. Czyszczenie dachów lub ich mycie.

Zaprojektowaliśmy 2-języczną stronę internetową dla klienta, którego firma Sonic Service świadczy swoje usługi zarówno w Polsce, jak i w Niemczech. Strona została również dostosowana do telefonów komórkowych. Zaprojektowana przez techników z naszej Agencji Interaktywnej ROAN24 witryna otrzymała intuicyjne menu, dzięki któremu można szybko poruszać się po stronie.

Strona w pełni pokazuje oferowane przez naszego klienta usługi, jakimi są prace na wysokościach. W zaprojektowanym przez nas formularzu kontaktowym oprócz napisania samej wiadomości do firmy można też załączyć pliki w postaci zdjęć.

Po wejściu w poszczególne oferty klient od razu widzi wszystkie potrzebne informacje. Podstrona, na której znajdują się pytania i odpowiedzi została przygotowana tak, aby odpowiedzieć na najczęściej zadawane naszemu klientowi pytania.

Posiada zaawansowane funkcjonalności:

Ponieważ responsywne witryny internetowe są obecnie popularne, stworzona przez nas witryna również musiała być przystosowana tak, aby móc wyświetlać się na każdym ekranie. Stworzona przez nas witryna internetowa jest więc w pełni responsywna i dostępna na każdym urządzeniu.

Strona firmy Sonic Service została przygotowana na WordPressie. Pozwala to na szybką i łatwą aktualizację stworzonej przez nas witryny. Głównym kolorem, jaki użyliśmy na stronie jest biały z niebieskimi wstawkami, co pozwoliło nam na stworzenie kontrastu z logiem, które umieściliśmy na stronie. Stworzona przez nas witryna została stworzona z myślą o klientach, którzy potrzebują znaleźć najważniejsze informacje związane z ofertą naszego klienta. 

W galerii poniżej prezentujemy wygląd niektórych stworzonych przez naszych programistów elementów na stronie.

Hosting SSD NVMe

Wysoka wydajność i elastyczność w oparciu o najnowsze technologie.

WordPress

Bezpieczne i dynamiczne tworzenie stron WWW w CMS WordPress.

Certyfikat SSL

Pewność transakcji, poufność informacji i ochrona danych.

Platforma zarządzania zgodami od Real Cookie Banner