Logo agencji ROAN24 Gorzów Wielkopolski Pozycjonowanie Tworzenie Projektowanie Hosting Stron Sklepów internetowych

WISSENSTRANSFERZENTRUM Niemiecka Strona WWW Stworzona Przez ROAN

Strona w języku niemieckim, która pozwoli użytkownikom internetu szybko i łatwo uzyskać dostęp do informacji naukowych, biznesowych.

Nasi projektanci stron internetowych wraz z programistami w ROAN podjęli wyzwanie utworzenia nowej funkcjonalnej strony internetowej dla klienta ze Szczecina, klienta dość szczególnego. Zamysł klienta był taki, aby strona była prosta, która pozwoli użytkownikom internetu szybko i łatwo uzyskać dostęp do informacji naukowychbiznesowych niezależnie od posiadanych w zasięgu typów urządzeń i przeglądarek internetowych w języku niemieckim.

Ponieważ strona internetowa WISSENSTRANSFERZENTRUM miała być prosta, do jej stworzenia wykorzystaliśmy system zarządzania treścią WordPress. Dzięki intuicyjnemu menu strona jest prosta w nawigacji. Ponieważ witryna miała być dostępna na każdym urządzeniu, to podczas jej tworzenia postawiliśmy na responsywność. Stworzona przez nasz niemiecka witryna została przez nas umiejscowiona na niemieckiej domenie, czyli: wissenstransferzentrum.de.

Posiada zaawansowane funkcjonalności:

Strona została zmodyfikowana w sposób responsywny, aby była dostępna na każdym urządzeniu. Zawierała zarówno informacje naukowe, jak i biznesowe. Baner wyświetlany na stronie ma za zadanie zwrócić uwagę użytkowników na zawartość strony. Blog, który zawiera najnowsze wiadomości z dziedziny biznesu i nauki.

Nasza strona została zaprojektowana w taki sposób, aby była łatwo dostępna dla osób poszukujących informacji biznesowych i naukowych. Nasz klient, mieszkaniec Szczecina z Polski, chciał, aby jego strona była prosta w obsłudze. Wybraliśmy CMS WordPress ze względu na jego intuicyjny interfejs, który ułatwia dodawanie nowych treści na stronie.

W galerii poniżej prezentujemy kilka zdjęć stron z naszego serwisu, którego celem było dostarczenie dostępu do informacji naukowych oraz biznesowych.

Hosting SSD NVMe

Wysoka wydajność i elastyczność w oparciu o najnowsze technologie.

WordPress

Bezpieczne i dynamiczne tworzenie stron WWW w CMS WordPress.

Certyfikat SSL

Pewność transakcji, poufność informacji i ochrona danych.

Należy pamiętać, że korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki, użytkownik wyraża zgodę na politykę prywatności i przechowywanie plików cookie, które umożliwiają sprawne działanie naszej witryny.