WISSENSTRANSFERZENTRUM Niemiecka Strona WWW Stworzona Przez ROAN

Strona w języku niemieckim, która pozwoli użytkownikom internetu szybko i łatwo uzyskać dostęp do informacji naukowych, biznesowych.

Nasi projektanci stron internetowych wraz z programistami w ROAN podjęli wyzwanie utworzenia nowej funkcjonalnej strony internetowej dla klienta ze Szczecina, klienta dość szczególnego. Zamysł klienta był taki, aby strona była prosta, która pozwoli użytkownikom internetu szybko i łatwo uzyskać dostęp do informacji naukowychbiznesowych niezależnie od posiadanych w zasięgu typów urządzeń i przeglądarek internetowych w języku niemieckim.

Ponieważ strona internetowa WISSENSTRANSFERZENTRUM miała być prosta, do jej stworzenia wykorzystaliśmy system zarządzania treścią WordPress. Dzięki intuicyjnemu menu strona jest prosta w nawigacji. Ponieważ witryna miała być dostępna na każdym urządzeniu, to podczas jej tworzenia postawiliśmy na responsywność. Stworzona przez nasz niemiecka witryna została przez nas umiejscowiona na niemieckiej domenie, czyli: wissenstransferzentrum.de.

Posiada zaawansowane funkcjonalności:

Hosting SSD NVMe

Wysoka wydajność i elastyczność w oparciu o najnowsze technologie.

WordPress

Bezpieczne i dynamiczne tworzenie stron WWW w CMS WordPress.

Certyfikat SSL

Pewność transakcji, poufność informacji i ochrona danych.

Informujemy, że przez korzystanie ze strony internetowej, bez zmian ustawień przeglądarki, wyrażasz zgodę na politykę prywatności i zapisywanie plików cookies, które pozwalają na sprawne działanie naszej strony internetowej.