Zäune Wójcik Strona WWW z Ogrodzeniami Stworzona Przez ROAN

Firma zajmująca się produkcją różnych typów ogrodzeń

Firma zajmuje się ciekawymi ogrodzeniami, które na pewno Cię zainteresuje.

Strona internetowa stworzona przez nas w języku niemieckim jest przejrzysta i łatwa w obsłudze. Do jej stworzenia użyliśmy WordPressa. Strona posiada bardzo rozbudowany formularz ofertowy (albo prościej: Konfigurator Ogrodzeń), który był potrzebny naszemu klientowi, aby za pośrednictwem jego strony wpływały zapytania związane z produkcją konkretnych ogrodzeń.

Zawarta na stronie treść ma za zadanie zachęcić jej użytkowników do złożenia zamówienia oraz zakupienia ogrodzenia do swojego domu czy też innego miejsca, które musi zostać dodatkowo zabezpieczone.

Posiada zaawansowane funkcjonalności:

Stworzona przez nas nawigacja pozwala bardzo szybko i intuicyjnie poruszać się po stronie firmy. Strona oferty została podzielona zgodnie z oferowanymi przez naszego klienta produktami.

Stworzona strona internetowa ma na celu zaprezentować wszystkie ogrodzenia, które sprzedaje oraz tworzy nasz klient w atrakcyjny sposób. 

Stworzony przez naszą Agencję Interaktywną ROAN konfigurator ogrodzeń pozwala stworzyć ogrodzenie według własnych potrzeb oraz dobrać do niego odpowiednie komponenty takie jak bramy czy furtki.

Baner na stronie głównej prezentuje niektóre przykładowe ogrodzenia, oferowane przez naszego klienta. Na stronie został użyty bardzo jasny odcień brązu, bardzo ciemny odcień cyjanowo-niebieski oraz pomarańczowy, które w połączeniu tworzą ciekawy kontrast, mający na celu zaciekawić użytkownika i zatrzymać go na dłużej.

Poniżej zamieściliśmy galerię, w której pokazane są niektóre elementy stworzonej przez nas strony internetowej.

Hosting SSD NVMe

Wysoka wydajność i elastyczność w oparciu o najnowsze technologie.

WordPress

Bezpieczne i dynamiczne tworzenie stron WWW w CMS WordPress.

Certyfikat SSL

Pewność transakcji, poufność informacji i ochrona danych.

Opinia klienta

Platforma zarządzania zgodami od Real Cookie Banner