Projektowanie Tworzenie Sklepów Internetowych E-Commerce Gorzów Wlkp.

Chcesz założyć własny sklep internetowy? Wiemy, że budowa sklepu internetowego może być przerażającą myślą, zwłaszcza gdy nie jesteś informatykiem. Pomagamy setkom użytkowników w uruchomieniu sklepu internetowego, na platformie e-commerce: WordPress + WooCommerce. Większość użytkowników e-commerce wybiera WordPress + WooCommerce. WooCommerce to największa na świecie platforma e-commerce.

Gorzów Wielkopolski
Ilustracja

ROZWIJAJ SWÓJ BIZNES W INTERNECIE

Sprzedawaj więcej

Niezależnie od tego, czy jest to sklep internetowy, czy indywidualne rozwiązanie do rezerwacji, jesteśmy dumni z responsywnego projektowania i rozwoju e-commerce i ściśle współpracujemy z Tobą, aby dostarczyć kompleksową platformę, która spełnia potrzeby Twojej firmy. Niezależnie od tego, czy korzystamy z telefonu komórkowego, tabletu czy komputera, dostarczamy zorientowane na użytkownika rozwiązania e-commerce z intuicyjnym zarządzaniem treścią, bezpieczną implementacją bramki płatności i w pełni zoptymalizowaną ścieżką użytkownika

Chcesz założyć własny sklep?

Mamy dla Ciebie rozwiązanie

Dzięki niestandardowej witrynie e-commerce. W ROAN świadczymy usługi tworzenia witryn e-commerce, które obejmują niestandardowy i responsywny projekt dla platform takich jak Wooe-commerce, a także optymalizację pod kątem wyszukiwarek,pozycjonowanie (SEO).

Dowiedz się więcej o tym, jak nasze usługi projektowania stron internetowych w e-commerce mogą pomóc w rozwoju Twojej firmy już teraz!

Rozumiemy – czasami chcesz porozmawiać bezpośrednio ze źródłem. Aby porozmawiać ze specjalistą tworzenia sklepu internetowego , zadzwoń do nas pod numer: 695 74 23 50

ROAN Agencja Interaktywna przenosi rozwój Twojej witryny e-commerce na nowy poziom

Firma ROAN Agencja Interaktywna zajmująca się projektowaniem i tworzeniem witryn internetowych oraz tworzeniem witryn e-commerce w Gorzowie Wielkopolskim ma solidne przygotowanie w zakresie projektowania witryn e-commerce. Nasi doświadczeni projektanci i programiści e-commerce mają ponad piętnastoletnie doświadczenie w tworzeniu witryn e-commerce online i rozumieją znaczenie wykorzystania najnowszych technologii w celu maksymalizacji konwersji i zysków. Dlatego tworzenie Twojej witryny internetowej pod kątem rozwiązań e-commerce oferujemy najlepsze funkcje i funkcjonalność, pozostając jednocześnie w pełni konfigurowalnym sklepem internetowym.

Rozumiemy, że projekt i funkcjonalność Twojej platformy e-commerce może powodować lub przerywać konwersje sprzedaży. Ponieważ mamy najlepszych twórców witryn e-commerce, wiemy, że sklepy internetowe wymagają większej funkcjonalności niż zwykła witryna internetowa, od serwera internetowego do obsługi sklepu, przetwarzania płatności, zarządzania zapasami i skomplikowanego systemu wysyłkowego, który wysyła produkty i aktualizacje do klientów.

Wykorzystując nasze umiejętności i wiedzę, budujemy sklepy internetowe, które przyciągają odwiedzających i utrzymują ich lojalność. Analizujemy Twoją niszę biznesową, identyfikujemy odpowiednich odbiorców i starannie dobieramy najlepsze narzędzia marketingu internetowego.

Sprzedaż online nigdy nie była ważniejsza niż obecnie. Jesteśmy ekspertami w zakresie tworzenia witryn e-commerce od 2005 roku, pomagając naszym klientom w tworzeniu dobrze działających witryn e-commerce, które napędzają sprzedaż. Pomożemy Ci zbudować Twój sukces w Internecie.

Obecnie największy ruch do stron i sklepów pochodzi z urządzeń mobilnych. Dzięki responsywnej witrynie e-commerce na komputery stacjonarne, tablety i urządzenia mobilne będziesz mieć kontrolę nad tym, jak odwiedzający widzą Twój sklep. Nasi programiści e-commerce zadbają o to, aby Twoja witryna była w pełni funkcjonalna na wszystkich urządzeniach.

Dzielenie się wiedzą w postaci wysokiej jakości treści za pośrednictwem kanałów online wiąże się z dużymi nagrodami. Jako jedna z najlepszych agencji marketingu internetowego e-commerce pomożemy Ci zwiększyć liczbę obserwujących, polubień, a co ważniejsze – leadów poprzez nasze integracje e-commerce z mediami społecznościowymi.

Jako renomowana agencja e-commerce rozwijamy sklepy internetowe z wykorzystaniem najnowszych technologii i standardów. Będziesz mieć niesamowicie szybką stronę internetową, która pozwoli klientom przejść od przeglądania do kasy w ciągu kilku sekund dzięki łatwej w obsłudze bramce płatności. Łatwość obsługi zrobi różnicę.

Organiczne wyniki wyszukiwania już wkrótce pozwolą Twojej firmie znaleźć się na pierwszej stronie dowolnej wyszukiwarki. Jako agencja marketingu internetowego dla e-commerce zapewniamy najlepsze rozwiązania SEO, aby Twoja firma była konkurencyjna.

Dzięki naszym niestandardowym usługom projektowania stron internetowych CMS e-commerce, z pewnością otrzymasz w 100% bezpieczne zakupy. Nasz zespół programistów internetowych e-commerce korzysta z protokołu https, ReCaptcha, częstych kopii zapasowych i upewnia się, że wtyczki są zawsze aktualizowane.

Opowiedz nam o swoich celach biznesowych, a nasi eksperci ds. Rozwoju Handlu Elektronicznego, programiści i autorzy zoptymalizują Twoją witrynę pod kątem konwersji. Wykorzystujemy psychologię projektowania, aby stworzyć poczucie pilności, które zachęci odwiedzających do podjęcia działań, korzystania z kart kredytowych i zostania klientami.

Ściągnij
Marketing cyfrowy

W Pełni Funkcjonalna Witryna

E-Commerce Dla Twojej Firmy

Jako firma zajmująca się projektowaniem stron internetowych i agencją marketingu cyfrowego, tworzymy strony internetowe zorientowane na SEO i konwersję o najlepszym wyglądzie na rynku.

Wykorzystując nasze umiejętności i wiedzę, budujemy sklepy internetowe, które przyciągają odwiedzających i utrzymują ich lojalność. Analizujemy Twoją niszę biznesową, identyfikujemy właściwych odbiorców i starannie wybieramy najlepsze narzędzia marketingu cyfrowego, które będą przyciągać ruch do Twojej firmy e-commerce poprzez profesjonalne tworzenie aplikacji.

Czy Twoja firma handlowa jest nowa na rynku? Jako najlepiej oceniana firma zajmująca się projektowaniem witryn e-commerce, zwiększymy Twoją obecność na listach wyszukiwarek, aby pokonać konkurencję i zaprezentować Twój sklep e-commerce odpowiednim potencjalnym klientom.

Dzięki usługom tworzenia witryn e-commerce firmy ROAN Agencja Interaktywna z Gorzowa Wielkopolskiego, Twoja firma może przyciągnąć wiele uwagi i zbudować świadomość marki wśród potencjalnych klientów. Pomożemy Ci zwiększyć liczbę obserwujących, polubień, a co najważniejsze leadów.

Czy masz wielu odwiedzających, ale sprzedaż spada lub stoi w miejscu? ROAN Agencja Interaktywna w Gorzowie Wlkp., rozwiąże ten problem za pomocą naszego podejścia opartego na dużych danych. Już po kilku tygodniach zaczniesz widzieć wzrost zysków dzięki zoptymalizowanej konwersji potencjalnych klientów.

Jako renomowana firma e-commerce zapewniamy, że grasz zgodnie z zasadami, aby stworzyć odnoszące sukcesy i wyróżniające się rozwiązania do projektowania i handlu witrynami e-commerce.

Najlepsze

platformy e-commerce

Jeśli chodzi o rozwiązania internetowe e-commerce, chcesz uzyskać najlepszą platformę dla swojej firmy. Mimo że istnieją bardzo dobre platformy do handlu elektronicznego, takie jak Magento i Prestashop, chcesz mieć witrynę e-commerce, która jest łatwa w zarządzaniu i utrzymywaniu w miarę upływu czasu.

W tym celu nasi programiści witryn e-commerce będą korzystać z jednej najlepszej platformy dla witryn e-commerce: WooCommerce

Platforma ta zapewnia najlepsze wyniki w prowadzeniu sklepu internetowego dzięki łatwości obsługi i intuicyjnemu procesowi zarządzania.

 • Allegro
 • Amazon
 • eBay
 • Alibaba
 • AliExpress

Są to czołowe firmy e-commerce, które istnieją na rynku od dawna.

Marketing cyfrowy

Modele biznesowe

dla Twojej witryny eCommerce

Sprzedaż

Możesz sprzedawać swoje produkty bezpośrednio konsumentowi bez żadnych pośredników ani stron zewnętrznych.

Dropshipping

Możesz sprzedawać swoje produkty online, tak jak sprzedawca detaliczny, ale istnieje strona trzecia, która zajmuje się wysyłką produktu bezpośrednio na adres konsumenta.

Produkty, usługi cyfrowe

Dzięki tego typu witrynie e-commerce możesz sprzedawać produkty cyfrowe, takie jak muzyka, filmy, oprogramowanie, pliki, kursy itp.

Hurt

Platforma e-commerce umożliwia sprzedaż hurtową. Możesz sprzedawać bezpośrednio klientowi lub korzystać z dystrybutorów zewnętrznych.

Finansowanie

Ten rodzaj e-commerce pozwoli Twoim klientom zapłacić z góry za obiecujące produkty, które wkrótce pojawią się w sprzedaży.

SKLEP INTERNETOWY GORZÓW WIELKOPOLSKI

Najczęściej zadawane pytania

Wszystko zależy od rodzaju sklepu internetowego, który ma powstać. Ukończenie większości witryn e-commerce zajmuje około 1 miesiąca.

Tak. Zapewniamy szeroką gamę cyfrowych rozwiązań marketingowych, takich jak badania, architektura informacji, marketing w mediach społecznościowych, zarządzanie treścią, projektowanie zorientowane na zwrot z inwestycji i zarządzanie kampaniami, usługi SEO itp.

 1. Sami utrzymujemy na własnych serwerach i mamy specjalistów od bezpieczeństwa dla których bezpieczeństwo ma najwyższy priorytet. Oprócz trzymania hakerów z daleka, mamy dobrą usługę tworzenia kopii zapasowych, dzięki czemu witrynę e-commerce można łatwo przywrócić po naruszeniu bezpieczeństwa.

 2. Używamy protokołu https w procesie tworzenia i konfigurujemy go również w Twojej witrynie. Proces płatności jest również całkowicie bezpieczny.

 3. Używamy ReCaptcha i chronimy katalog administratora, aby zapobiec atakom hakerskim na witrynę.

 4. W naszych planach konserwacji upewniamy się, że wszystkie wtyczki są zaktualizowane.

 5. Nasze frameworki pozwalają nam oferować naszym klientom najwyższą warstwę bezpieczeństwa w ich witrynie, aby mieć pewność, że ich dane i kod źródłowy są bezpieczne. Obsługuje również mikrodane i znaczniki schema.org.

Ostateczny koszt stworzenia strony internetowej zależy od wielu czynników i rodzaju witryny e-commerce, której potrzebuje Twoja firma. Uzyskaj bezpłatną konsultację .

Tak. Oferujemy rozwiązania w zakresie mediów społecznościowych dla Twojej witryny e-commerce.

Tworzymy kreatywne i zoptymalizowane strony docelowe i witryny internetowe, które pomagają osiągnąć cele biznesowe online. Wiemy, jak przyciągnąć odwiedzających i zamienić ich w klientów.

Tworzymy również atrakcyjność wizualną, zapewniamy intuicyjną nawigację z jasnymi wezwaniami do działania. Optymalizujemy treść i stosujemy najlepsze praktyki przyjazne dla SEO.

Wszystko ma znaczenie: struktura witryny, dane strukturalne na stronie oraz dobre praktyki nawigacyjne ukierunkowane na klienta.

Koncentrujemy się na zaawansowanych praktykach SEO, słowach kluczowych w treści, strukturze linków, czytelnym CTA, udostępnianiu poprzez Social Media CTA. Ponadto prezentujemy nasze prace na platformach premium, które zwiększają liczbę odwiedzających.

Handel elektroniczny to proces kupowania i sprzedaży towarów lub usług w Internecie. E-commerce jest największym rynkiem na świecie w 2020 roku i ta tendencja będzie się nadal rozwijać. Jeśli Twoja firma nie jest obecna w Internecie, tracisz. Jesteśmy czołową agencją interaktywną zajmującą się handlem elektronicznym, która koncentruje się na dostarczaniu najlepszego rozwoju witryn e-commerce dla Twojej firmy.

Jesteśmy agencją Top WooCommerce

Niestandardowe szablony WooCommerce, które odpowiadają Twoim potrzebom i budżetowi.

Jesteśmy firmą zajmującą się projektowaniem stron internetowych e-commerce. Wiemy, że możesz potrzebować więcej do rozwoju swojej witryny e-commerce niż standardowego bezpłatnego szablonu, więc pozwól naszym programistom e-commerce wyróżnić Twoją firmę dzięki niestandardowemu sklepowi WooCommerce, który jest zoptymalizowany pod Twoje potrzeby.

Sposobem na zwiększenie sprzedaży e-commerce jest zaoferowanie docelowym odbiorcom zakupów, które sprawią, że będą chcieli kupować Twoje produkty. Oczywiście łatwiej to powiedzieć niż zrobić.

Kiedy użytkownicy decydują, czy kupić, czy nie, to doświadczenie, jakie otrzymują w sklepie, może mieć ogromne znaczenie. W tym celu ważne jest, aby Twoja witryna e-commerce była odpowiednio opracowana zgodnie z najlepszymi praktykami 2021.

Jako firma zajmująca się tworzeniem witryn e-commerce zaprojektujemy Twój sklep internetowy w profesjonalny sposób, aby zapewnić docelowym odbiorcom doświadczenie, jakiego oczekują.

Przeprojektowanie witryny e-commerce

Aby platforma e-commerce zwiększała współczynniki konwersji, musi być zaprojektowana w sposób intuicyjny, przyjazny dla użytkownika i profesjonalnie wyglądający.

Jeśli chodzi o sprzedaż produktów online, pierwsze wrażenie jest najważniejsze. Jako czołowa agencja zajmująca się projektowaniem stron internetowych e-commerce, zajmiemy się zbudowaniem idealnej platformy e-commerce dla Twojej firmy, aby wzbudzić zaufanie wśród docelowych odbiorców.

Rozwiązania SEO e-commerce

Aby Twój sklep internetowy był widoczny w sieci, musi być zoptymalizowany, aby uzyskać korzystną pozycję na stronach wyników wyszukiwania.

W ten sposób udane platformy e-commerce zdobywają dużą część swoich klientów. Na dzisiejszym konkurencyjnym rynku optymalizacja witryn pod kątem wyszukiwarek to sposób na zapewnienie, że Twoja firma pozostanie na czele stawki.

Jako renomowana agencja marketingu e-commerce zadbamy o profesjonalną pracę nad pozycjonowaniem Twojej witryny e-commerce, aby uzyskać jak najlepsze rezultaty.

Responsywny e-commerce WebDesign

Aby platforma e-commerce odniosła sukces i napędzała sprzedaż, musi działać na wszystkich typach urządzeń, a to oznacza, że dzisiejsze strony internetowe handlu elektronicznego muszą mieć responsywny wygląd zarówno na wyszukiwania mobilne, jak i na komputery stacjonarne.

W ROAN Agencja Interaktywna na pierwszym miejscu stawiamy na elastyczne podejście do projektowania witryn internetowych. Tworzymy w pełni responsywne witryny e-commerce dla naszych klientów, aby zwiększać sprzedaż na wszystkich urządzeniach.

Zależy to od wielu różnych czynników i oczekiwanych wyników. Uzyskaj bezpłatną konsultację.

Tak. Dbamy o przestrzeganie najlepszych praktyk SEO dla Twojego sklepu e-commerce.

Rozumiemy znaczenie szybkości strony i traktujemy to poważnie. Nasz kod od samego początku jest czysty, zoptymalizowany, bezbłędny. Dbamy o przekonwertowanie wszystkich obrazów do odpowiedniego formatu. Ograniczamy liczbę wtyczek do minimum. Oferujemy zalecenia dotyczące serwerów, aby osiągnąć najwyższą wydajność. Nasze witryny osiągają zielone wyniki w audycie szybkości stron.

Dbamy o to, aby korzystać z najlepszej platformy dla witryn e-commerce: WooCommerce.

Tak. We wszystkich projektach stron internetowych WordPress i każdym handlu elektronicznym na pierwszym miejscu stawiamy podejście RWD (Responsive Web Design), co oznacza, że wszystkie tworzone przez nas witryny zapewniają optymalny podgląd na szerokiej gamie urządzeń. Jedna witryna może być dostosowana do wielu rozmiarów ekranu, w tym monitorów komputerów stacjonarnych, tabletów i telefonów komórkowych. Takie podejście zapewnia naszym klientom lepszą zdolność adaptacji i bardzo mniejsze koszty utrzymania.

Naszym klientom zapewniamy wszechstronne wsparcie w zakresie samodzielnej aktualizacji strony. Zapewniamy wszelkie szkolenia i narzędzia, aby móc wprowadzać poprawki na stronie. Stworzymy inscenizację testową, abyś mógł testować samodzielnie.

Najpopularniejsze sklepy WooCommerce dostosowują się i skalują do potrzeb biznesowych. To sprawia, że WooCommerce jest idealnym rozwiązaniem zarówno dla nowych firm, jak i uznanych marek. WooCommerce oferuje korzyści, które pasują do Twoich potrzeb i budżetów bez blokowania Cię w kosztownych aktualizacjach.

Jesteśmy nie tylko doświadczonymi programistami, ale także odnoszącą sukcesy agencją interaktywną. Oferujemy kompletne pakiety, które zapewnią Twojej firmie obecność w Internecie, która spełnia poniższe warunki

Niedrogie: oferując niską cenę w porównaniu z konkurencją, WooCommerce umożliwia rozwój Twojej firmy na platformie

Skalowalność: WooCommerce oferuje ponad 5000 dodatkowych aplikacji, aby rozszerzyć funkcjonalność Twojej firmy

Łatwe: WooCommerce zarządza technologią i konserwacją serwerów, podczas gdy Ty koncentrujesz się na swojej działalności

Bezpieczeństwo: WooCommerce zabezpiecza Twoją witrynę przed atakami lub zagrożeniami

Wsparcie: są dostępni 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, jeśli coś pójdzie nie tak

Jako agencja zajmująca się projektowaniem stron internetowych i WooCommerce, nasz wykwalifikowany personel zapewnia kompleksowe rozwiązanie dla klientów, dzięki czemu otrzymujesz najlepsze rozwiązanie dla swojej firmy. Nasi kierownicy projektów i programiści handlu elektronicznego mogą zarządzać pojedynczym sklepem WooCommerce lub pomagać w tworzeniu wielu sklepów WooCommerce i zarządzaniu nimi.

Dowiedz się więcej o tym, jak ROAN Agencja Interaktywna z Gorzowa Wlkp., może pomóc w rozwoju Twojej firmy, opracowując świetny projekt witryny e-commerce.

Proces pracy sklepu internetowego jest bardzo podobny do tego w tradycyjnym sklepie detalicznym. Jednak platformy e-commerce muszą zawierać pewne specjalne cechy, które sprawią, że proces transakcji będzie łatwy, bezpieczny i praktyczny.

Aby sklep e-commerce działał poprawnie, musi zawierać następujące funkcje:

 • Przyjazny dla użytkownika wyświetlanie produktu

 • Intuicyjny „koszyk”

 • Łatwa w użyciu integracja metod płatności

 • Wygodny system wysyłkowy

 • Profesjonalnie wyglądający rozwój witryny e-commerce

Dzięki usługom projektowania witryn e-commerce firmy ROAN Agencja Interaktywna z Gorzowa możesz być pewien, że masz w pełni funkcjonalną platformę e-commerce, która napędza sprzedaż.

Nieważne czy potrzebujesz platformy b2b czy serwisu C2A, jako jedna z najlepszych agencji obsługujących sklepy e-commerce możemy zagwarantować Ci profesjonalnie zaprojektowaną i estetyczną stronę e-commerce dla Twojej firmy.

E-Commerce sklep Internetowy Online

Aby witryna handlu elektronicznego mogła napędzać sprzedaż, musi współpracować ze światem marketingu internetowego. Najważniejsze obszary, nad którymi powinna pracować każda skuteczna platforma e-commerce, to:

 • SEO Optymalizacja witryn pod kątem wyszukiwarek to jeden z najlepszych sposobów generowania potencjalnych klientów. Polega ona na wdrożeniu procesów technicznych i semantycznych dla Twojej witryny, aby uzyskać dobrą widoczność w Internecie i przyzwoitą liczbę organicznych odwiedzających.

 • PPC Reklama Płatne reklamy są również doskonałym sposobem na zwiększenie sprzedaży. Najpopularniejszą platformą do uruchomienia kampanii PPC jest Google Adwords.

 • Media społecznościowe wpływ serwisów społecznościowych na dzisiejszy rynek jest ewidentny. Są to doskonałe platformy do budowania świadomości marki, reputacji, a także do pozyskiwania przyzwoitej liczby odwiedzających i potencjalnych klientów.

 • Wyprzedaż promocje

W ROAN Agencji Interaktywnej w Gorzowie Wielkopolskim, oferujemy najlepsze rozwiązania do projektowania stron internetowych e-commerce, które pomogą Ci stale i konsekwentnie rozwijać Twój biznes online w sposób, który pozwoli Twojej firmie zwiększać dochody.

Zalety witryn e-commerce

Platformy e-commerce mają wiele zalet, które pomogą Ci obniżyć koszty i zwiększyć liczbę sprzedaży w porównaniu do tradycyjnych sklepów fizycznych. Te zalety to:

 • Szeroki zasięg rynkowy, który może obejmować cały świat w zależności od Twojej firmy.

 • Zmniejszone koszty operacyjne, takie jak wysyłka, przechowywanie itp.

 • W 100% bezpieczne transakcje.

 • Automatyczne dane analityczne w celu poprawy sprzedaży.

 • Łatwa w zarządzaniu firma.

W ROAN Agencji Interaktywnej w Gorzowie zajmujemy się projektowaniem w pełni funkcjonalnych sklepów internetowych dla Twojej firmy, aby rozszerzyć swoją działalność w całym internecie.

OPINIE

KLIENCI O NAS

CENNIK

Wycena sklepu internetowego

NA PODSTAWIE MOTYWU

6000

PLN

Netto

Godzinna burza mózgów

Mobilny responsywny

Integracja z mediami społecznościowymi

Formularz kontaktowy

Optymalizacja SEO na stronie

Mapa witryny XML

Optymalizacja szybkości strony

2 rundy poprawek

indywidualny projekt

8500

PLN

Netto

Absolutnie wyjątkowy projekt

Niestandardowa makieta Wszystkie strony

Projekt strony głównej mobilnej

Mapy Google, Formularz kontaktowy

Udostępnianie społecznościowe

Pozyskiwanie zdjęć, Mapa witryny XML,

Google Analytics

Optymalizacja SEO na stronie

Optymalizacja szybkości strony

2-godzinny samouczek „Jak to zrobić”

3 runda poprawek

SKONTAKTUJ SIĘ,

Zacznij rozwijać swoją witrynę e-commerce już dziś

Czy masz już na myśli swoją idealną witrynę e-commerce? Daj nam znać, czego dokładnie szukasz, a nasz zespół ekspertów zajmie się jego realizacją. Rozpocznij swój projekt e-commerce już dziś.

ROAN24 Miła obsługa

KONTAKT

ROAN AGENCJA INTERAKTYWNA

Adres

ul. Czereśniowa 6, 66-400 Gorzów Wlkp., Woj. Lubuskie, Polska

Telefony

E-mail

REGON

NIP

Informujemy, że przez korzystanie ze strony internetowej, bez zmian ustawień przeglądarki, wyrażasz zgodę na politykę prywatności i zapisywanie plików cookies, które pozwalają na sprawne działanie naszej strony internetowej.