FAQ, czyli najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi

Wybierz jedną z opcji poniżej, aby uzyskać pomoc.

FAQ, czyli lista najczęściej zadawanych pytań i odpowiedzi do naszej Agencji Interaktywnej ROAN24. Umieściliśmy tutaj najczęściej zadawane nam pytania, które związane są z naszymi usługami tworzenia, projektowania, modernizacji i pozycjonowania (SEO) stron oraz sklepów internetowych.

STRONY WWW

Usługa tworzenia witryn internetowych zapewnia szereg usług projektowania i opracowywania witryn internetowych. Usługi te obejmują konsultacje, projektowanie stron internetowych, strony internetowe zoptymalizowane pod kątem SEO, konfigurowanie i dostosowywanie systemu zarządzania treścią (CMS) i wiele innych.

Tak. Po odebraniu gotowej strony WWW otrzymasz od nas filmy instruktażowe, w których wytłumaczymy Ci jak obsługiwać stronę i publikować na niej treści. Ze względu na to, że wykonujemy strony na najpopularniejszym na świecie systemie do edycji treści na stronach CMS WordPress.

Projektujemy responsywne strony internetowe w technologii RWD. Oznacza to, że Twoja strona będzie wyświetlana w bardziej przyjazny dla użytkownika sposób zarówno na komputerach, jak i urządzeniach mobilnych takich jak smartfony czy tablety.

Korzystanie ze smartfonów rośnie i stało się synonimem korzystania z Internetu. Projektując na urządzenia mobilne, należy wziąć pod uwagę, w jaki sposób użytkownicy będą mieli dostęp do Twojej witryny, a także jakie treści mogą wykorzystać.

Wielu naszych klientów wybiera nasze bieżące funkcje konserwacji, wsparcia i bezpieczeństwa, aby pozostać w czołówce swojej branży. Liczą na nas, jeśli chodzi o pomoc w korzystaniu z naszych systemów zarządzania treścią, aktualizacjach wtyczek i kodu, skanowaniu bezpieczeństwa i tworzeniu kopii zapasowych witryn.

Tak, wszystkie witryny internetowe, które tworzymy, o ile nie zaznaczono inaczej, zostaną przeniesione na własność pod koniec projektu, co oznacza, że jesteś właścicielem swojej witryny.

Wszyscy nasi klienci są dodawani do systemu zarządzania projektami Jira, w którym cały projekt jest zarządzany za pośrednictwem wiadomości. W dowolnym momencie możesz opublikować tam wiadomość, a my będziemy stale komunikować się z aktualizacjami postępów twojego projektu.

Każda strona internetowa, którą tworzymy, ma swój serwer deweloperski na którym po podaniu pinu można zobaczyć postęp prac.

Będziesz mógł w każdej chwili porozmawiać z kierownikiem projektu przez telefon, e-mail lub komunikator internetowy. Kiedy rozpoczynamy Twój projekt, wydamy różne arkusze pytań i odpowiedzi oraz inne powiązane pytania, które pomogą nam zrozumieć razem dokładnie to, czego szukasz i co otrzymasz.

Gdy potencjalny klient odwiedzi twoją stronę internetową, początkowo dostrzeże jakość twoich usług lub produktów na podstawie wyglądu strony internetowej. Ponieważ jest to front sklepu internetowego, ważne jest, aby był on nowoczesny i aktualny, dlatego możesz zadać sobie pytanie, czy kupiłbyś od firmy z nowoczesną atrakcyjną stroną internetową lub firmy, która wydaje się być przestarzała i nienowoczesna?

Najlepiej umieścić w witrynie zdjęcia swojej firmy, usług lub produktów. Jeśli nie masz swoich zdjęć to wówczas skorzystamy z internetowych bibliotek obrazów i zaproponujemy alternatywne zdjęcia, które umieścimy na Twojej stronie internetowej.

Mamy wieloletnie doświadczenie w budowaniu sklepów e-commerce online i kompleksowych rozwiązań internetowych dostosowanych do indywidualnych wymagań. Może chcesz intranet dla swojej firmy? A może aplikacja do zarządzania relacjami z klientami? Bez względu na to, czego potrzebujesz, zawsze możemy Ci pomóc.

W porządku, pracowaliśmy z praktycznie każdym rozwiązaniem strony internetowej, szkieletem kodu, który jest dostępny. Możemy więc doradzić najlepsze rozwiązanie dla Twojej witryny. Jeśli potrzebujesz prostej edycji strony internetowej, możemy wdrożyć kompleksowy system zarządzania treścią, który umożliwia logowanie i edycję tekstu, zdjęć i informacji na stronach internetowych. Jeśli będzie to strona internetowa na zamówienie, możemy stworzyć niestandardowe rozwiązanie dokładnie według twoich wymagań.

Tak, mamy doświadczenie w pracy ze wszystkimi głównymi platformami i witrynami typu.

Posiadanie strony internetowej jest ważne dla każdej firmy. Strona internetowa to przestrzeń online, w której Twoja firma i jej produkty są dostępne dla potencjalnych klientów. Daje ludziom możliwość znalezienia Twojej firmy, poznania jej i zakupu towarów lub usług bez wychodzenia z domu.

Typowe ramy czasowe stworzenia witryny internetowej potrwają od 3 do 4 tygodni.

Wiele procesów jest zaangażowanych w produkcję strony internetowej, z kolei, jeśli wszystkie te procesy zostaną wykonane poprawnie, powstanie strona internetowa, która będzie współpracować z Tobą w celu zwiększenia sprzedaży, marketingu i wizerunku Twojej firmy. Osiąga się to dzięki dobrym projektom stron internetowych, nawigacji użytkownika i optymalizacji pod kątem wyszukiwarek internetowych.

POZYCJONOWANIE

Nasze usługi są całkowicie wykonywane na potrzeby Twojej witryny. Niezależnie od tego, czy Twoja witryna jest nowa czy stara, nasi eksperci zastosują strategie, które są w 100% bezpieczne i etyczne oraz pomogą promować Twoją firmę lokalnie i globalnie. Pozycjonowanie firmy Roan24 jest efektywne, dzięki naszemu długoletniemu doświadczeniu.

ROAN24 odblokował trudność w poruszaniu się po świecie marketingu internetowego poprzez ciężką pracę i ciągłe uczenie się. Informujemy Cię na bieżąco o tym, co robimy z Twoją stroną i dlaczego to robimy, więc nie ma tajemnicy.

Tak. Reklama PPC jest droga i rozwiązaniem krótkoterminowym, podczas gdy SEO to inwestycja, która z czasem się zwróci. Kiedy przestajesz płacić za reklamy PPC, Twoja kampania kończy się, gdy przestajesz płacić za kampanie SEO, efekty są nadal obecne. Co więcej, badanie przeprowadzone w 2012 r. dowiodło, że 86% wyszukiwań internetowych ufa ofertom uzyskanym poprzez pozycjonowanie bardziej niż sponsorowanym ofertom PPC; to coś znaczy!

Oferujemy naszym klientom kilka korzyści z korzystania z naszych usług. Obejmują one:

 1. Opłacalne usługi SEO
 2. Lepsze zyski
 3. Lepsza sprzedaż
 4. Więcej potencjalnych klientów
 5. Więcej oryginalnego ruchu
 6. Poprawa rozpoznawalności marki
 7. Poprawa reputacji marki

Naszym celem jest zapewnienie Ci wszystkich tych oczekiwań i wiele więcej.

Określ potencjalny zwrot z inwestycji. Taktyki marketingu online pomagają zwiększyć ruch i biznes w Twojej witrynie, zwiększając przychody. Zawsze istnieje potrzeba marketingu online; jednak upewnij się, że Twój dostawca przedstawia Ci wymierne wyniki. Pozycjonowanie daje wymierne wyniki.

Czas potrzebny na umieszczenie witryny w rankingu na pierwszej stronie Google zależy od stosowanej strategii optymalizacji pod kątem wyszukiwarek. Jeśli próbujesz znaleźć się na trzech najwyższych pozycjach, zwykle zajmuje to od czterech miesięcy do jednego roku.

SKLEP INTERNETOWY

Sklepy internetowe to strony internetowe, które sprzedają towary, usługi i informacje. Różnią się od sklepów stacjonarnych, ponieważ są dostępne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Niektóre sklepy internetowe oferują szereg produktów, podczas gdy inne specjalizują się w jednym lub dwóch produktach. Sklepy internetowe są również nazywane witrynami e-commerce lub e-sklepami.

MODERNIZACJA STRONY INTERNETOWEJ

Oczywiście! Jeśli masz wizję tego, co chcesz zbudować, podziel się odpowiednimi przykładami lub linkami, które chciałbyś, abyśmy wzięli pod uwagę przy projekcie. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić Ci piękny projekt Twojej witryny, który jest również funkcjonalny i prezentuje to, co robimy najlepiej.

Responsywny projekt to układ zoptymalizowany pod kątem dowolnego urządzenia, od komputerów stacjonarnych po telefony komórkowe. To sprawia, że przeglądanie internetu jest dużo łatwiejsze i przyjemniejsze.

Być może zastanawiasz się, w jaki sposób Twoja witryna może pomóc w generowaniu potencjalnych klientów dla Twojej firmy. Być może słyszałeś, że odwiedzający chętniej klikają reklamy, produkty i usługi u góry strony. Właściciele witryn mogą tworzyć w swoich witrynach różne treści, takie jak posty na blogach i samouczki, aby przyciągnąć potencjalnych klientów.

Aby samodzielnie zarządzać swoją witryną, nie musisz nic wiedzieć o projektowaniu stron internetowych. Używany przez nas system CMS jest bardzo łatwy w aktualizowaniu i zarządzaniu.

REKLAMA W INTERNECIE/KAMPANIA GOOGLE ADS

Tak, powinieneś mieć własne konto. Jeśli nie masz konta, nie martw się, aplikacja może utworzyć nowe podczas procesu instalacji.

Google przeprowadził testy porównawcze; 5 i powyżej są uważane jako idealne wyniki jakości dla najlepszych wyników.

Google AdWords działa w oparciu o system licytacji, w którym cena oferty i Wynik Jakości określają, czy reklama pojawi się na górze strony Google. Im wyższa stawka i wynik jakości, tym większe są szanse, że reklama znajdzie się na górze.

CTR (współczynnik klikalności) służy do mierzenia skuteczności reklamy. 
Aby obliczyć CTR, można użyć wzoru: liczba kliknięć / liczba wyświetleń *100 = CTR.

Wynik Jakości to ocena przyznana przez Google na podstawie trafności użytych słów kluczowych i projektu reklamy PPC. Opiera się na wielu czynnikach, takich jak CTR (współczynnik klikalności), trafność słów kluczowych, jakość i trafność strony docelowej, trafność tekstu reklamy oraz skuteczność poprzednich reklam.

Za każdym razem, gdy użytkownik ogląda reklamę, nazywa się to wyświetleniem (niezależnie od tego, czy użytkownik kliknie reklamę, czy nie), natomiast kliknięcie jest brane pod uwagę, gdy użytkownik kliknie reklamę.

 • Możesz dotrzeć do właściwego klienta we właściwym czasie.
 • PPC pokazuje wyniki szybko w porównaniu z kampaniami organicznymi.
 • PPC może skutecznie reklamować dziwne produkty, które trudno znaleźć

Słowa kluczowe, dane demograficzne, zainteresowania i tematy oraz miejsca docelowe.

Nie. Wszystkie marki mogą w pełni wykorzystać PPC. Wszystko zależy od znalezienia odpowiednich, ukierunkowanych słów kluczowych, które będą działały skutecznie.

Remarketing, dane demograficzne, zainteresowania i tematy, miejsca docelowe oraz auto i ręczne.

Ranking reklamy to Twoja pozycja na stronie Google i zależy od Wyniku Jakości.

Jeśli w grupie reklam znajduje się wiele reklam, reklamy będą się obracać, ponieważ tylko jedna reklama może być wyświetlana na jednym koncie.

Aukcja reklam odbywa się miliardy razy w miesiącu, a najbardziej trafne reklamy są wyświetlane użytkownikom na podstawie tego, co oglądają.

Śledzenia konwersji można dokonać za pomocą podstawowego kodu śledzenia dostarczonego przez AdWords i modyfikując go o dodatkowy kod unikalny dla konkretnej platformy. Opcja okna konwersji po wyświetleniu śledzi, kiedy dana osoba zobaczy Twoją reklamę, ale jej nie kliknie. Możesz także uzyskać dostęp do ścieżek wyszukiwania w narzędziach i analizach, dzięki czemu możesz wiedzieć, kiedy klienci klikają reklamę po raz pierwszy i jak często widzieli Twoją reklamę przed konwersją.

Istnieją różne typy rozszerzeń, których można użyć do zwiększenia ruchu. Niektóre z typowych rozszerzeń reklam to: rozszerzenie linku do podstrony, rozszerzenie objaśnienia, rozszerzenie fragmentu strukturalnego, rozszerzenie połączenia, rozszerzenie wiadomości, rozszerzenie lokalizacji, rozszerzenie lokalizacji stowarzyszonej, rozszerzenie ceny, rozszerzenie aplikacji, rozszerzenie recenzji i rozszerzenie promocji.

 • Nagłówek 1 – 30 znaków.
 • Nagłówek 2 – 30 znaków.
 • Wiersz opisu – 80 znaków.

SOCIAL MEDIA

Media społecznościowe stały się ważną częścią naszego życia, bez względu na branżę, w której działamy. Używamy ich jako sposobu na łączenie się z ludźmi i markami. Ważne jest, aby wziąć pod uwagę, że witryna mediów społecznościowych, z której chcesz korzystać, będzie korzystniejsza dla Twojej firmy, a większa może zapewnić Ci większą ekspozycję. Jednak niektóre firmy mogą zdecydować, że lepiej skupić się na określonych sieciach niszowych, aby uzyskać bardziej ukierunkowany ruch.

Media społecznościowe są dla firm ważnym narzędziem do rozpowszechniania swojego przekazu i pozyskiwania nowych klientów.

Z reguły firmy nie mogą wypróbowywać każdej platformy mediów społecznościowych. Ważne jest, aby znać rynek i znaleźć odpowiednią platformę, która najlepiej pasuje do Twojej firmy. Niektóre platformy dobrze współpracują z niektórymi rodzajami firm, podczas gdy inne mogą w ogóle nie być skuteczne.

HOSTING

Jeśli masz już stronę internetową, możemy przenieść ją na naszą platformę hostingową. Oferujemy bezpłatną pomoc w relokacji strony internetowej.

Jeśli pliki Twojej witryny są gdzieś przechowywane i masz do nich dostęp, możesz je przesłać za pomocą CPanel lub klienta FTP. Jeśli tak nie jest, warto zapytać swojego hosta, czego od Ciebie potrzebuje, aby utworzyć kopię witryny na swoim serwerze.

Nasz zespół wsparcia w ROAN24 jest gotów pomóc w przeniesieniu Twojej strony.

Masz dostęp 24/7, dzięki czemu możesz budować i utrzymywać swoją witrynę przez całą dobę. Możesz przesyłać pliki do swojej witryny za pomocą komputera, w dowolnym momencie, dzięki czemu możesz samodzielnie aktualizować swoją witrynę!

Tak, możemy skierować inne nazwy domen do Twojej istniejącej witryny bez dodatkowych opłat. Upewnij się, że te Domeny korzystają z naszych serwerów nazw lub numerów DNS, abyś mógł czerpać z nich jak najwięcej korzyści marketingowych!

Platforma zarządzania zgodami od Real Cookie Banner