Pytania i odpowiedzi

Wybierz jedną z opcji poniżej, aby uzyskać pomoc.

STRONY WWW

 • Stronę internetową zbudowaną w systemie PHP + MySQL posiadającą system edycji treści CMS w wersji polskiej – opartą o silnik WordPress
  i obsługującą technologię HTML 5;
 • Projekt graficzny – oparty o modułowy szablon www, przewijana nawigacja, uproszczone palety barw zdjęcia oraz tekst;
 • 3 sesje poprawkowe w ramach projektu strony internetowej;
 • Stronę internetową w wersji RESPONSYWNEJ;
 • Aktywne numery telefoniczne umożliwiające połączenie z telefonów podczas przeglądania strony bez potrzeby przepisywania numeru;
 • Integracja z mapą Google i odpowiednie wyświetlanie na każdym urządzeniu;
 • Formularz kontaktowy z zabezpieczeniem antyspamowym;
 • Integracja z mediami społecznościowymi ( Facebook, Twitter, Instagram );
 • Stronę internetową przyjazną dla pozycjonowania w wyszukiwarce Google.pl;
 • Obróbkę materiałów merytorycznych i zdjęć dostarczonych przez klienta;
 • Załadowanie strony na wybrany serwer i podłączenie pod domenę.

Wykonana strona jest własnością klienta

Tak. Po odebraniu gotowej strony WWW, otrzymasz od nas filmy instruktażowe, w których wytłumaczymy Ci jak obsługiwać stronę i publikować na niej treści. Ze względu na to, że wykonujemy strony na najpopularniejszym na świecie systemie do edycji treści na stronach CMS WordPress

Edycja strony jest bardzo prosta i intuicyjna. Strony na WordPress są obecnie najpopularniejszym rozwiązaniem dla tworzenia stron WWW, w związku z tym w Internecie jest mnóstwo artykułów i filmów instruktażowych, które pomogą Ci lepiej zarządzać informacjami na witrynie.

Tak. Projektujemy strony responsywne w technologii RWD. To oznacza, że Twoja strona WWW będzie wyświetlała się poprawnie zarówno na komputerach, jak i na urządzeniach mobilnych takich jak smartfony lub tablety.

Obecnie 68% internautów na świecie korzysta z Internetu wyłącznie przy pomocy smartfonów. W związku z tym zlecając tworzenie stron WWW dla swojej firmy, powinieneś pamiętać o tym, aby Twoja witryna była „mobile friendly”. Koniecznie wybierz taką agencję interaktywną, która będzie w stanie to zaoferować.

Podchodzimy bardzo szczegółowo do optymalizacji strony internetowej i optymalizacji kodu strony. Oznacza to, że nie tylko tworzymy atrakcyjne strony internetowe-tworzymy również strony internetowe, które mają wszystkie ważne obszary zoptymalizowane pod kątem wyszukiwarek, zapewniając najlepszy start Twojej witryny w wyszukiwarkach.

Tak. W ramach usługi tworzenie stron internetowych oferujemy 3 sesje poprawkowe. Chcemy aby strona WWW, którą otrzymasz była przygotowana z myślą o Twoich preferencjach i dostosowana do Twoich potrzeb. Nie musisz wiedzieć na czym polega projektowanie stron WWW. Otrzymasz opiekę dedykowanego specjalisty ds. stron internetowych, który pomoże Ci w uzyskaniu wymarzonego efektu dla Twojej witryny.

Wielu naszych klientów decyduje się na naszą bieżącą konserwację i wsparcie, które obejmuje ogólną pomoc w korzystaniu z naszych systemów zarządzania treścią, aktualizacje wtyczek i kodu, skanowanie bezpieczeństwa i kopie zapasowe witryny.

Tak. Strona WWW będzie Twoja na zawsze. Po jednorazowej opłacie staje się Twoją własnością, bez haczyków i dodatkowych kosztów. Po zakończeniu budowy strony internetowej, wgramy ją na Twój serwer. Co dzieje się w przypadku, gdy nie posiadasz jeszcze hostingu? Nie martw się, nasz specjalista doradzi Ci jakie rozwiązanie wybrać i pomoże w jego zakupie.

Tak, wszystkie witryny internetowe, które tworzymy, o ile nie zaznaczono inaczej, zostaną przeniesione na własność pod koniec projektu, co oznacza, że jesteś właścicielem swojej witryny.

Tak. Tworzymy strony internetowe zgodnie z wytycznymi wyszukiwarki Google. Umieszczamy treści na stronie zgodnie z zasadami SEO oraz piszemy kod źródłowy strony tak, aby był dostosowany do pozycjonowania strony. Ponadto, tworzymy nasze strony na CMS WordPress dla którego istnieje niezliczona ilość wtyczek SEO, które w przyszłości pomogą Ci w pozycjonowaniu strony WWW.

Wszyscy nasi klienci są dodawani do systemu zarządzania projektami Jira, w którym cały projekt jest zarządzany za pośrednictwem wiadomości. W dowolnym momencie możesz opublikować tam wiadomość, a my będziemy stale komunikować się z aktualizacjami postępów twojego projektu.

Każda strona internetowa, którą tworzymy, ma swój serwer deweloperski na którym po podaniu pinu można zobaczyć postęp prac.

Będziesz mógł w każdej chwili porozmawiać z kierownikiem projektu przez telefon, e-mail lub komunikator internetowy. Kiedy rozpoczynamy Twój projekt, wydamy różne arkusze pytań i odpowiedzi oraz inne powiązane pytania, które pomogą nam zrozumieć razem dokładnie to, czego szukasz i co otrzymasz.

Ceny stron WWW, które wykonujemy, zaczynają się od kwoty 800 złotych netto. Oczywiście cena tworzenia strony internetowej jest zależna od wielu czynników: od ilości zakładek i dodatkowych funkcjonalności. Aby dowiedzieć się ile wyniesie dokładna wycena projektowania stron WWW dla Twojej firmy uzupełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą, aby przedstawić Ci naszą ofertę.

Gdy potencjalny klient odwiedzi twoją stronę internetową, początkowo dostrzeże jakość twoich usług lub produktów na podstawie wyglądu strony internetowej. Ponieważ jest to front sklepu internetowego, ważne jest, aby był on nowoczesny i aktualny, dlatego możesz zadać sobie pytanie, czy kupiłbyś od firmy z nowoczesną atrakcyjną stroną internetową lub firmy, która wydaje się być przestarzała i nienowoczesna?

Najlepiej jest mieć zdjęcia swojej firmy, usług lub produktów, ale jeśli nie masz, nie przejmuj się, my nie będziemy mieli z tym problemu, możemy skorzystać z internetowych bibliotek obrazów i zaproponować alternatywne zdjęcia.

Mamy wieloletnie doświadczenie w budowaniu sklepów e-commerce online i kompleksowych rozwiązań internetowych dostosowanych do indywidualnych wymagań. Może chcesz intranet dla swojej firmy? A może aplikacja do zarządzania relacjami z klientami? Bez względu na to, czego potrzebujesz, zawsze możemy Ci pomóc.

Tak, świadczymy najlepsze usługi copywriting, które zajmą się całą treścią pisząc tekst na stronie internetowej.

W porządku, pracowaliśmy z praktycznie każdym rozwiązaniem strony internetowej, szkieletem kodu, który jest dostępny. Możemy więc doradzić najlepsze rozwiązanie dla Twojej witryny. Jeśli potrzebujesz prostej edycji strony internetowej, możemy wdrożyć kompleksowy system zarządzania treścią, który umożliwia logowanie i edycję tekstu, zdjęć i informacji na stronach internetowych. Jeśli będzie to strona internetowa na zamówienie, możemy stworzyć niestandardowe rozwiązanie dokładnie według twoich wymagań.

Tak, mamy doświadczenie w pracy ze wszystkimi głównymi platformami i witrynami typu.

Nie martw się, wszystko Ci wyjaśnimy po kolei co i jak. Po rozpoczęciu projektowania strony internetowej ocenimy Twoje wymagania, doradzimy, czego wymagamy od klienta, a następnie przedstawimy opcje, alternatywy i ramy czasowe. Po rozpoczęciu projektowania możesz sprawdzić całą pracę za pośrednictwem naszego internetowego obszaru zarządzania projektami, w którym jesteś na bieżąco z bieżącym przepływem pracy. Zawsze zapewnimy ci dwa projekty stron do wyboru. Następnie możesz zmodyfikować wybrany projekt, a po jego podpisaniu zaczniemy przekształcać projekt w działającą stronę internetową.

Obecnie większość firm i klientów szuka swoich usług i produktów przez Internet, więc jeśli nie masz witryny internetowej, co oznacza, że faktycznie nie masz reklam w Google i innych wyszukiwarkach, potencjalnie tracisz tysiące klientów ze swoimi konkurentami znalezionych przez potencjalnych klientów.

Typowe ramy czasowe stworzenia witryny internetowej potrwają od 3 do 4 tygodni.

Nie martw się, zanim zaczniemy jakiekolwiek projekty, dostarczymy Ci arkusz pytań i odpowiedzi, który zawiera proste pytania, na które po udzieleniu odpowiedzi i zwróceniu do nas pozwolisz nam dokładnie zbadać twoje wymagania i potrzeby dotyczące strony internetowej, co pozwoli nam stworzyć stronę internetową przy minimalnym zamieszaniu.

Tak, wszystkie nasze witryny, które tworzymy, są w pełni responsywne, co oznacza, że są teraz przyjazne dla urządzeń mobilnych i tabletów, dzięki czemu wyglądają dobrze na każdym ekranie używanym do przeglądania Twojej witryny.

Najlepiej jest rozważyć, jakie informacje chcesz przekazać klientom, a następnie spróbować podzielić je na kategorie i podkategorie. Spowoduje to następnie utworzenie naturalnej listy wszystkich stron, które powinny być wymagane w Twojej witrynie.

Po opracowaniu setek stron internetowych jesteśmy w stanie stworzyć strony internetowe przy bardzo minimalnym wkładzie. Niektórzy klienci wolą, abyśmy przejmowali inicjatywę i komunikowali to, co sugerujemy, inni klienci lubią udzielać wielu szczegółowych informacji zwrotnych i informacji. Więc to zależy od Twoich preferencji, możesz zostawić nas do pracy z bardzo małym wkładem lub dostarczyć tyle informacji, ile chcesz.

Początkowa rozmowa z nami pozwoli ustalić wymagany poziom projektowania stron internetowych. Następnie zaoferujemy pełną usługę projektowania stron internetowych, pozostawiając nam wszystko, kupując nazwę domeny, hosting strony internetowej, tworzenie kopii, pozyskiwanie zdjęć i tworzenie strony internetowej. Z ogromną przyjemnością dopasujemy się do twoich wymagań, bez względu na to, czego potrzebujesz-po prostu przestrzeń do hostingu, rejestracja nazwy domeny, projektowanie stron internetowych lub umowy na utrzymanie stron internetowych.

Wiele procesów jest zaangażowanych w produkcję strony internetowej, z kolei, jeśli wszystkie te procesy zostaną wykonane poprawnie, powstanie strona internetowa, która będzie współpracować z Tobą w celu zwiększenia sprzedaży, marketingu i wizerunku Twojej firmy. Osiąga się to dzięki dobrym projektom stron internetowych, nawigacji użytkownika i optymalizacji pod kątem wyszukiwarek internetowych.

POZYCJONOWANIE

Pozycjonowanie to proces strategii, technik i taktyk mających na celu zwiększanie widoczności strony internetowej. SEO pomoże zwiększyć SERP(stronę wyników wyszukiwania w wyszukiwarkach) w górnej części wyszukiwarki, a zyskasz więcej odwiedzających, które mogą zostać przekształcone w klientów.

Pozycjonowanie jest procesem ciągłym i wymaga całego zespołu z dużą wiedzą techniczną i umiejętnościami od tworzenia i projektowania stron internetowych po tworzenie treści i marketing cyfrowy. Pozycjonowanie w ROAN24 zawiera wszystkie te usługi pod jednym dachem z wieloletnim doświadczeniem w branży marketingu i pozycjonowania.

Usługi SEO pomagają organicznie poprawić pozycję witryny w wyszukiwarkach. Lepsze pozycje w odpowiednich kategoriach zwiększą ruch w Twojej witrynie, umożliwiając lepszą ekspozycję i strumień przychodów.

Słowa kluczowe są podstawą SEO. Najlepsze słowa kluczowe ułatwiają użytkownikowi znalezienie Ciebie. ROAN24 pomoże Ci wybrać najlepsze słowa kluczowe dla Twojej firmy, których ludzie używają do wyszukiwania usług, produktów lub informacji o Twojej niszy. Nasza strategia obejmuje analizę konkurencji, słowa kluczowe, analizę trendów wyszukiwania, kontrolę trafności słów kluczowych itp., Które pomogą Ci pozycjonować swoją firmę w swojej niszy.

Dosłownie za dużo, by je wymienić. Oto kilka najważniejszych:

 1. W porównaniu z marketingiem Google Adwords i PPC wyniki są długotrwałe.
 2. Ruch w witrynie wzrośnie. Większy ruch = większa sprzedaż.
 3. Wiarygodność Twojej marki zwiększy się wraz ze wzrostem pozycji w rankingu.
 4. ROI w porównaniu z tradycyjnymi reklamami jest lepszy.
 5. Ominiesz konkurencję dzięki naszym elitarnym usługom SEO.

To długoterminowe rozwiązanie z silną kampanią SEO.

Nasi eksperci wykonują wszystkie prace związane z pozycjonowaniem. Twój projekt nie zostanie przekazany komuś, kto nie jest ekspertem. Jeśli Twoja witryna wymaga zmian w projekcie, pomożemy Ci w usługach naszych wykwalifikowanych wewnętrznych projektantów stron internetowych. Modernizacja strony zostanie obciążona dodatkową opłatą.

Pomagamy nie tylko małym i średnim firmom, ale także dużym korporacjom osiągnąć najwyższe pozycje w zakresie wysoce konkurencyjnych słów kluczowych, ale także naszym osobistym stronom internetowym. Nasze metody są sprawdzone, a nasze usługi są przejrzyste. Stworzyliśmy cały plan działania, dlatego pozycjonowanie naszego zespołu jest bardzo efektywne. Nie będziesz już płacić tysięcy dolarów za usługę SEO od dużych firm, tylko po to, by kazały ci zmienić kilka tagów META na Twojej stronie.

W ROAN24 monitorujemy stronę internetową klienta co tydzień (i jeśli jest to wymagane codziennie). Zapewniamy szczegółowe raporty z działaniami na koniec miesiąca. Pozycjonowanie wpływa na raporty, dlatego będą one się różnić każdego tygodnia.

Pozycjonowanie nie jest kosztem jednorazowym, ponieważ strony ze stagnacją treści nie będą się dobrze pozycjonować. Aktualizacje treści, rozwijanie listy słów kluczowych i nowe techniki muszą być dodawane do treści na stronie, a także dodawane do linków i stron powiązanych z Twoją stroną, aby utrzymać dobrą pozycję w rankingu. Należy również pamiętać, że pozycjonowanie to bardzo konkurencyjna branża i w dowolnym momencie Google pozwala tylko 10 pozycjom na tej stronie jednym z wyników wyszukiwania. Jeśli chcesz utrzymać i doskonalić swoje pozycje, ważne jest, aby Twoje SEO również trwało co miesiąc!

Nasze usługi są całkowicie wykonywane na potrzeby Twojej witryny. Niezależnie od tego, czy Twoja witryna jest nowa czy stara, nasi eksperci zastosują strategie, które są w 100% bezpieczne i etyczne oraz pomogą promować Twoją firmę lokalnie i globalnie. Pozycjonowanie firmy Roan24 jest efektywne, dzięki naszemu długoletniemu doświadczeniu.

ROAN24 odblokował trudność w poruszaniu się po świecie marketingu internetowego poprzez ciężką pracę i ciągłe uczenie się. Informujemy Cię na bieżąco o tym, co robimy z Twoją stroną i dlaczego to robimy, więc nie ma tajemnicy.

Tak. Reklama PPC jest droga i rozwiązaniem krótkoterminowym, podczas gdy SEO to inwestycja, która z czasem się zwróci. Kiedy przestajesz płacić za reklamy PPC, Twoja kampania kończy się, gdy przestajesz płacić za kampanie SEO, efekty są nadal obecne. Co więcej, badanie przeprowadzone w 2012 r. dowiodło, że 86% wyszukiwań internetowych ufa ofertom uzyskanym poprzez pozycjonowanie bardziej niż sponsorowanym ofertom PPC; to coś znaczy!

Oferujemy naszym klientom kilka korzyści z korzystania z naszych usług. Obejmują one:

 1. Opłacalne usługi SEO
 2. Lepsze zyski
 3. Lepsza sprzedaż
 4. Więcej potencjalnych klientów
 5. Więcej oryginalnego ruchu
 6. Poprawa rozpoznawalności marki
 7. Poprawa reputacji marki

Naszym celem jest zapewnienie Ci wszystkich tych oczekiwań i wiele więcej.

Określ potencjalny zwrot z inwestycji. Taktyki marketingu online pomagają zwiększyć ruch i biznes w Twojej witrynie, zwiększając przychody. Zawsze istnieje potrzeba marketingu online; jednak upewnij się, że Twój dostawca przedstawia Ci wymierne wyniki. Pozycjonowanie daje wymierne wyniki.

Projektowanie stron internetowych jest najważniejszym czynnikiem sukcesu każdej firmy. Witrynę należy zoptymalizować, aby wyszukiwarka indeksowała i łatwo znajdywała stronę. Witryna przyjazna SEO powinna być responsywna, aby użytkownik mógł uzyskać dostęp do witryny na wielu urządzeniach. Gdy strona jest przyjazna dla wyszukiwarki pozycjonowanie jest efektywniejsze.

Optymalizacja pod kątem wyszukiwarek obejmuje wiele taktyk, które pomagają zoptymalizować witrynę. Połączenie marketingu internetowego i optymalizacji pod kątem wyszukiwarek to dobry sposób na osiągnięcie doskonałej optymalizacji. W przeciwieństwie do reklamy krótkoterminowej optymalizacja wyszukiwarek przynosi wytrwałe wyniki.

Pozycjonowanie nie jest płatną kampanią z datą rozpoczęcia i zakończenia. SEO to strategia, która wymaga czasu i jest procesem ciągłym. Wyszukiwarki biorą pod uwagę wiele aspektów, które dotyczą wyszukiwarek internetowych. Nasi eksperci i strategie zapewnią wyniki tak szybko, jak to możliwe, przy zachowaniu bezpiecznego i naturalnego podejścia. Nasze pozycjonowanie pomoże Ci uzyskać pozycję w Google w ciągu pierwszych 3 miesięcy korzystania z usługi, co pomoże zwiększyć ruch i sprzedaż.

Liczba słów kluczowych odpowiednich dla Twojej witryny i firmy zależy od kilku czynników. Potrzeby Twojej witryny, zaindeksowanych stron, budżetu projektu i domain authority to, między innymi, rzeczy, które przyjrzymy się. Pamiętaj, że wraz z rozwojem witryny i ewolucją potrzeb Twoje portfolio słów kluczowych będzie się również rozszerzać o takie słowa, jak słowa kluczowe z długimi ogonami i inne. Porozmawiaj z nami na temat swoich słów kluczowych, a pomożemy Ci podjąć właściwą decyzję dla Twojej firmy.

Ulepszenia można zauważyć po kilku dniach, tygodniach, a nawet miesiącach. Przed rozpoczęciem SEO należy wziąć pod uwagę kilka czynników, takich jak aktualny stan Twojej witryny, czas reakcji, treść, szybkość indeksowania, konkurencyjność słów kluczowych, pozycja konkurencji i tak dalej. Pozycjonowanie to zazwyczaj długoterminowa strategia, która może potrwać kilka miesięcy.

Linki zwrotne pomagają poprawić rankingi. Wyszukiwarki widzą linki zwrotne jako pozytywne „głosy” dla Twojej witryny. Wyszukiwarki silnie kojarzą linki zwrotne z witryną ze zdolnością witryny do zaspokajania życzeń przeglądarki.

Tagi stron tytułów i meta opisu adresu URL to elementy na stronie pojawiające się w wynikach wyszukiwania tego adresu URL: Tytuły stron to jeden z najlepszych sposobów określania zawartości konkretnego adresu URL dla wyszukiwarek, które należy odpowiednio zoptymalizować do rankingu dla określonego terminu. Opis meta pomaga również przeglądarkom zrozumieć, o czym są strony Twojej witryny. Jest to również okazja do umieszczenia tekstu przed potencjalnym gościem w SERP, aby zachęcić go do kliknięcia. Chociaż optymalizacja jest tutaj ważna, w zależności od adresu URL należy również rozważyć przydatne informacje i wezwania do działania.

Nie ma ustalonej, „złotej” liczby linków zwrotnych. Idealnie chcesz pozyskiwać linki zwrotne z renomowanych stron w sposób ciągły, naturalny, poprzez tworzenie relacji, PR i unikalnych treści. W Roan24 stworzyliśmy system, który pozwala nam na efektywne pozycjonowanie.Nie ma ustalonej, „złotej” liczby linków zwrotnych. Idealnie chcesz pozyskiwać linki zwrotne z renomowanych stron w sposób ciągły, naturalny, poprzez tworzenie relacji, PR i unikalnych treści. W Roan24 stworzyliśmy system, który pozwala nam na efektywne pozycjonowanie.

Google Analytics pomaga analizować zachowanie odwiedzających w odniesieniu do Twojej strony. Narzędzia analityczne pozwalają ustalić, ilu użytkowników odwiedzasz każdego dnia, jakie strony zindeksowali, jak długo przebywali na każdej stronie itp. Google Analytics jest nieocenionym narzędziem pomagającym zwiększyć zdolność Twojej witryny do przyciągania przeglądarek.

ROAN24 korzysta tylko z technik pozycjonowania White Hat, więc nie będziesz musiał się martwić karą lub zbanowaniem. Wszystkie nasze techniki są ci opisane i na bieżąco informujemy Cię o tym, co robimy, więc nie ma niespodzianek.

Określ potencjalny zwrot z inwestycji. Taktyki marketingu online pomagają zwiększyć ruch i biznes w Twojej witrynie, zwiększając przychody. Zawsze istnieje potrzeba marketingu online; jednak upewnij się, że Twój dostawca przedstawia Ci wymierne wyniki.

Nie. Google wprowadził surowe zasady, aby zapobiec takim działaniom. Aktualizacje Panda to usuwanie i karanie witryn, które zawierają nienaturalne linki. Całe budowanie linków musi być tworzone z myślą o całkowitej organiczności, aby uzyskać oczekiwane wyniki. Nasze pozycjonowanie jest zgodne z zasadami Google.

Zarządzanie reputacją stało się jednym z najważniejszych elementów prowadzenia firmy, zarówno małej, jak i dużej, opartej na Internecie lub nie. Posiadanie strony internetowej i zarządzanie marką oznacza, że ​​cały czas jesteś narażony na negatywne recenzje i komentarze. Ważne jest, aby zdawać sobie z tego sprawę, a także planować usunięcie, odrzucenie lub przeniesienie recenzji.

Media społecznościowe dają możliwość pozyskiwania linków zwrotnych i wzmianek społecznościowych na stronach witryny, artykułach, komunikatach prasowych itp. Kampanie w mediach społecznościowych są popularnym i stale rozwijającym się aspektem sieci i są doskonałym uzupełnieniem kampanii SEO lub SEM. Angażowanie się w media społecznościowe stanowi wyjątkową okazję do zbudowania społeczności wokół określonego produktu lub usług, pozwalając pozostać w kontakcie i przekazywać wiadomości najbardziej lojalnym nabywcom.

SKLEP INTERNETOWY

 • Strona internetowa zbudowana w systemie PHP + MySQL z systemem edycji treści CMS w wersji polskiej – oparta o silnik WordPress; obsługująca technologię HTML 5
 • Projekt graficzny – oparty o modułowy szablon www, przewijana nawigacja, uproszczone palety barw zdjęcia oraz tekst
 • 3 sesje poprawkowe w ramach projektu strony internetowej
 • Strona internetowa w wersji RESPONSYWNEJ
 • Aktywne numery telefoniczne umożliwiające połączenie z telefonów podczas przeglądania strony bez potrzeby przepisywania numeru
 • Integracja z mapą Google i odpowiednie wyświetlanie na każdym urządzeniu
 • Formularz kontaktowy z zabezpieczeniem antyspamowym
 • Integracja z mediami społecznościowymi ( Facebook, Twitter, Instagram )
 • Strona internetowa przyjazna dla pozycjonowania w wyszukiwarce Google.pl
 • Obróbka materiałów merytorycznych i zdjęć dostarczonych przez klienta
 • Załadowanie strony na wybrany serwer i podłączenie pod domenę

Wykonana strona jest własnością klienta

Tak. Po odebraniu gotowej strony WWW, otrzymasz od nas filmy instruktażowe, w których wytłumaczymy Ci jak obsługiwać stronę i publikować na niej treści. Ze względu na to, że wykonujemy strony na najpopularniejszym na świecie systemie do edycji treści na stronach CMS WordPress

Edycja strony jest bardzo prosta i intuicyjna. Strony na WordPress są obecnie najpopularniejszym rozwiązaniem dla tworzenia stron WWW, w związku z tym w Internecie jest mnóstwo artykułów i filmów instruktażowych, które pomogą Ci lepiej zarządzać informacjami na witrynie.

MODERNIZACJA STRONY INTERNETOWEJ

 • Aby oszczędzać pieniądze
 • Rywalizować z najlepszymi konkurentami
 • Dbać o aktualność treści
 • Zapewnić bardziej przyjazne dla użytkownika miejsce docelowe dla nowych i obecnych klientów
 • Przyciągać i angażować nowych klientów
 • Zwiększyć współczynniki konwersji
 • Poprawić swoje SEO (optymalizacja pod kątem wyszukiwarek)
 • Budować zaufanie wśród odbiorców
 • Naprawić problemy z brandingiem
 • Usprawnić swoją cyfrową obecność na wszystkich kanałach
 • Połączyć swoje różne kanały online
 • Włączyć udostępnianie i komentowanie w mediach społecznościowych
 • Większa kontrola nad projektem i treścią
 • Bezpieczeństwo nowej generacji w celu ochrony danych
 • Solidne analizy, które pomogą Ci rozwinąć swój biznes
 • Przyjazny dla użytkownika interfejs ułatwia osiągnięcie większej liczby celów
 • Przejmij kontrolę nad sprzedażą online i zwiększ swoje zyski
 • Włączanie wielokanałowe

Jeśli masz już witrynę internetową, nie wystąpią żadne przestoje. Będziemy pracować nad projektem nowej witryny na prywatnej platformie internetowej, do której można uzyskać dostęp w celu monitorowania postępu i testowania funkcjonalności, ale stara witryna pozostanie online, dopóki nie będziemy gotowi do uruchomienia. W tym czasie zaplanujemy ponowne uruchomienie w czasie, gdy będzie to najmniej zakłócać bieżącą działalność, a nawet wtedy przestoje mogą być tylko kwestią minut. 

Oczywiście! Prawdopodobnie już zbudowałeś dla siebie nazwę domeny, dlatego chcemy, aby była bardziej widoczna. Sugerujemy nową nazwę domeny, tylko jeśli ma to sens dla Twojej marki i marketingu. 

Oczywiście! Jeśli masz konkretne pomysły na temat nowego projektu internetowego lub funkcjonalności, które chcesz wbudować, prosimy o przedstawienie przykładów / linków do naszego pierwszego spotkania, abyśmy mogli lepiej zrozumieć twoją wizję. Dołożymy wszelkich starań, aby zapewnić najlepszą możliwą kombinację wzornictwa i funkcjonalności, jaką można dostarczyć. 

Modernizacja strony internetowej może się znacznie różnić pod względem ceny, w zależności od złożoności pobieranych treści i funkcji, których dodawanie jest zadaniem. Koszt będzie ostatecznie zależeć od zaangażowanego czasu i wymaganych dostosowań. 

Doświadczenie użytkownika jest dokładnie tak, jak się wydaje: to sposób, w jaki użytkownicy witryny postrzegają witrynę i jej zawartość, w oparciu o układ, projekt i funkcje, które zapewnia. Twój UX może pomóc w utrzymaniu zainteresowania odwiedzających Twoją witrynę i może przełożyć się na wyższy współczynnik konwersji.

Responsywny design jest koniecznością w dzisiejszym świecie. Mówiąc najprościej, jest to protokół projektowania stron internetowych, który zapewnia, że ​​twoja strona wygląda i zachowuje się dokładnie tak samo, bez względu na urządzenie, na którym patrzą na nią twoi odwiedzający. Ponieważ większość ludzi uzyskuje dostęp do Internetu za pośrednictwem urządzeń mobilnych, konieczne jest, aby Twoja witryna była dostępna na dowolnym urządzeniu mobilnym. Elastyczne projektowanie również przyczynia się do Twojego SEO. 

Budujemy narzędzia do generowania potencjalnych klientów bezpośrednio w projekcie witryny, takie jak przechwytywanie wiadomości e-mail na każdej stronie, które zachęca odwiedzających witrynę do rejestracji. Ponadto będziesz mieć dostęp do szczegółowych analiz dotyczących tego, skąd pochodzi ruch, co pomoże ci z większą precyzją dostosować działania marketingowe.  

Absolutnie nie. Nasz CMS jest tak łatwy w zarządzaniu i aktualizacji, jak Twoje ulubione oprogramowanie do edycji tekstu. UP to łatwa aktualizacja dzięki intuicyjnemu interfejsowi, który dla każdego będzie łatwy do zrozumienia. 

Istnieje wiele powodów, dla których każda firma powinna regularnie aktualizować / aktualizować swoją stronę internetową. Aby być na bieżąco z ciągle zmieniającą się technologią i maksymalizować przychody i bazę klientów firmy, ważne czynniki, takie jak SEO, treść, projektowanie, strategia, standardy / kodowanie stron internetowych, atrakcyjny wygląd, przyspieszenie biznesu i mobilność odgrywają kluczową rolę.

REKLAMA W INTERNECIE/KAMPANIA GOOGLE ADS

Tak, powinieneś mieć własne konto. Jeśli nie masz konta, nie martw się, aplikacja może utworzyć nowe podczas procesu instalacji.

Google przeprowadził testy porównawcze; 5 i powyżej są uważane jako idealne wyniki jakości dla najlepszych wyników.

Google AdWords działa w oparciu o system licytacji, w którym cena oferty i Wynik Jakości określają, czy reklama pojawi się na górze strony Google. Im wyższa stawka i wynik jakości, tym większe są szanse, że reklama znajdzie się na górze.

CTR (współczynnik klikalności) służy do mierzenia skuteczności reklamy. 
Aby obliczyć CTR, można użyć wzoru: liczba kliknięć / liczba wyświetleń *100 = CTR.

Wynik Jakości to ocena przyznana przez Google na podstawie trafności użytych słów kluczowych i projektu reklamy PPC. Opiera się na wielu czynnikach, takich jak CTR (współczynnik klikalności), trafność słów kluczowych, jakość i trafność strony docelowej, trafność tekstu reklamy oraz skuteczność poprzednich reklam.

Za każdym razem, gdy użytkownik ogląda reklamę, nazywa się to wyświetleniem (niezależnie od tego, czy użytkownik kliknie reklamę, czy nie), natomiast kliknięcie jest brane pod uwagę, gdy użytkownik kliknie reklamę.

 • Możesz dotrzeć do właściwego klienta we właściwym czasie.
 • PPC pokazuje wyniki szybko w porównaniu z kampaniami organicznymi.
 • PPC może skutecznie reklamować dziwne produkty, które trudno znaleźć

Słowa kluczowe, dane demograficzne, zainteresowania i tematy oraz miejsca docelowe.

Nie. Wszystkie marki mogą w pełni wykorzystać PPC. Wszystko zależy od znalezienia odpowiednich, ukierunkowanych słów kluczowych, które będą działały skutecznie.

Remarketing, dane demograficzne, zainteresowania i tematy, miejsca docelowe oraz auto i ręczne.

Ranking reklamy to Twoja pozycja na stronie Google i zależy od Wyniku Jakości.

Jeśli w grupie reklam znajduje się wiele reklam, reklamy będą się obracać, ponieważ tylko jedna reklama może być wyświetlana na jednym koncie.

Aukcja reklam odbywa się miliardy razy w miesiącu, a najbardziej trafne reklamy są wyświetlane użytkownikom na podstawie tego, co oglądają.

Śledzenia konwersji można dokonać za pomocą podstawowego kodu śledzenia dostarczonego przez AdWords i modyfikując go o dodatkowy kod unikalny dla konkretnej platformy. Opcja okna konwersji po wyświetleniu śledzi, kiedy dana osoba zobaczy Twoją reklamę, ale jej nie kliknie. Możesz także uzyskać dostęp do ścieżek wyszukiwania w narzędziach i analizach, dzięki czemu możesz wiedzieć, kiedy klienci klikają reklamę po raz pierwszy i jak często widzieli Twoją reklamę przed konwersją.

Istnieją różne typy rozszerzeń, których można użyć do zwiększenia ruchu. Niektóre z typowych rozszerzeń reklam to: rozszerzenie linku do podstrony, rozszerzenie objaśnienia, rozszerzenie fragmentu strukturalnego, rozszerzenie połączenia, rozszerzenie wiadomości, rozszerzenie lokalizacji, rozszerzenie lokalizacji stowarzyszonej, rozszerzenie ceny, rozszerzenie aplikacji, rozszerzenie recenzji i rozszerzenie promocji.

 • Nagłówek 1 – 30 znaków.
 • Nagłówek 2 – 30 znaków.
 • Wiersz opisu – 80 znaków.

SOCIAL MEDIA

Z natury ludzie są stworzeniami społecznymi, które szukają indywidualności wśród większej społeczności. Media społecznościowe umożliwiają rozwój tej dynamiki, umożliwiając natychmiastową współpracę i dzielenie się wiedzą wszystkich. Ponieważ każdy chce być częścią większej społeczności, ważne jest, aby firmy korzystały z tego uwarunkowania i docierały do ​​większej liczby osób.

Jako firma chcesz bardzo uważać na swoje podejście do mediów społecznościowych. Jeśli Twoim jedynym celem jest sprzedaż / pchanie produktów i zwiększenie sprzedaży, korzystanie z mediów społecznościowych może nie być najlepszym narzędziem. Jednak media społecznościowe mogą pomóc Twojej firmie w eksponowaniu, rozpoznawaniu nazwisk i budowaniu marki ogólnego planu marketingowego. Media społecznościowe są tanie w użyciu i mogą prowadzić do większego ruchu w sieci wyszukiwania dzięki budowaniu linków, lojalnym subskrybentom i odwiedzającym.

Istnieje kilka różnych sposobów korzystania z mediów społecznościowych do tworzenia linków. Gdy ktoś prześle twoją treść do serwisu społecznościowego, możesz uzyskać linki przychodzące. Jednak niektóre witryny ograniczają przesyłanie spamu, dlatego używają tagów „Brak śledzenia” na tych linkach. Innym sposobem korzystania z linków za pośrednictwem mediów społecznościowych jest pisanie dobrych treści, które buzują i zachęcają innych do organicznego linkowania do Ciebie. Witryny te mogą działać jako platforma zwiększonej ekspozycji, tworząc linki przychodzące do Twojej witryny.

To naprawdę zależy od celów Twojej firmy w mediach społecznościowych. Bardziej ogólne strony mediów społecznościowych obejmują szerszy zakres tematów. Jednak niszowe witryny mediów społecznościowych mogą zawierać bardziej szczegółowe treści dla odbiorców, do których próbujesz dotrzeć. Może to być mniejsza, ale bardziej docelowa grupa odbiorców. Więc to naprawdę zależy od biznesu.

Marketing w mediach społecznościowych opisuje narzędzia specyficzne dla mediów społecznościowych, takie jak sieci społecznościowe, społeczności, blogi , wiki, które są częścią planu sprzedaży marketingowej i public relations firmy. Ważne jest, aby zrozumieć te narzędzia, abyś wiedział, czy te narzędzia przyniosą korzyści Twojej firmie.

Niektóre witryny mediów społecznościowych są skonfigurowane do przesyłania własnych treści. Jednak dla użytkowników, którzy oczekują świetnych udostępnionych i cennych treści, skonfigurowanych jest więcej witryn niszowych, dlatego przesyłanie treści na tego typu witrynach może być nieodpowiednie. Ludzie zauważą, że po prostu próbujesz zwiększyć ruch w swojej witrynie, co może się nie udać, jeśli treść jest nieodpowiednia.

Media społecznościowe nie zastępują prawdziwego świata; komplementuje to tylko poprzez łączenie ludzi w wygodny sposób, którego inaczej nie byłoby w stanie. Na przykład możesz utrzymywać kontakt ze znajomymi w serwisie społecznościowym, ale nie zastępuje to potrzeby oglądania ich osobiście. Media społecznościowe świetnie łączą ludzi w odległości wielu kilometrów. Niektóre osoby często potrafią wyrazić siebie poprzez media społecznościowe, podczas gdy w rzeczywistości mogą być nieśmiałe lub niekomfortowe.

Zawsze najlepiej jest korzystać z witryn, które mają największą szansę na sukces. Dobrze jest, aby Twoja firma była wszędzie, co przyczynia się do Twojego sukcesu. Dowiedz się, które z nich najlepiej pasują do Twojej firmy i skorzystaj z tych stron!

HOSTING

Hosting to usługa przechowywania danych, która utrzymuje strony internetowe dla użytkowników. Każda witryna internetowa, która jest online, ma serwer hosta i prawie wszystkie używają hosta do zarządzania tą pamięcią. Jednak nie wszyscy hostingi zapewniają ten sam poziom jakości. Czas działania, szybkość danych i ilość transferu są najlepszymi miernikami sukcesu hosta. Często możesz zapłacić więcej, aby szybciej i szybciej przesyłać dane w większych ilościach. Większość hostów internetowych oferuje nieograniczoną przepustowość i miejsce na dysku z prędkością, która jest idealna dla małych i średnich firm lub osób prywatnych. Firmy z uciążliwymi witrynami internetowymi mogą potrzebować bardziej zaawansowanego hosta internetowego.

Jest to skrót od Secure Sockets Layer. Jest to powszechny protokół używany do bezpiecznego przekazywania informacji w trybie online. Ten protokół zapewnia bezpieczną ścieżkę między dwoma komputerami podłączonymi do Internetu lub dwoma komputerami w tej samej sieci wewnętrznej. Jest to niezwykle przydatne narzędzie używane przez przeglądarki internetowe, które muszą bezpiecznie łączyć się z serwerem internetowym, biorąc pod uwagę ogromną niepewność związaną z Internetem. SSL zwykle działa i ustanawia bezpieczną sesję z niewielką lub żadną interakcją ze strony osoby faktycznie odwiedzającej stronę internetową. Możesz zauważyć, że przeglądarka wyświetla kłódkę lub adres pokazujący kłódkę i zielony pasek – to cechy wyróżniające SSL.

Rodzaj hostingu, którego potrzebujesz, zależy od tego, co chcesz zrobić ze swoją witryną, na przykład od tego, czy chcesz utworzyć koszyk, blog lub podcast za pomocą określonej aplikacji internetowej.

Jeśli nie masz pewności, jaki rodzaj hostingu i / lub pakietu najlepiej odpowiada Twoim potrzebom, możesz skontaktować się z naszym zespołem pomocy technicznej za pośrednictwem czatu na żywo lub telefonicznie. Możemy doradzić Ci, który pakiet najlepiej odpowiada Twoim konkretnym potrzebom.

Tak, oferujemy  BEZPŁATNE certyfikaty SSL wszystkim naszym klientom. Dzięki naszemu certyfikatowi SSL możesz mieć bezpieczną, szyfrowaną stronę internetową. Posiadamy również certyfikaty SSL do zakupu.

Przeniesienie istniejącej witryny do ROAN24 to prosty proces. Oferujemy bezpłatną pomoc w przeniesieniu strony.

Jeśli masz dostęp do istniejących plików witryny, możesz przesłać je za pomocą CPanel lub klienta FTP. Jeśli nie masz aktualnej kopii swojej witryny, powinieneś być w stanie poprosić o nią obecnego dostawcy usług hostingowych.

Nasz zespół wsparcia może pomóc w tym przejściu w razie jakichkolwiek pytań lub trudności.

Tak, CRON jest w pełni obsługiwany i zarządzany przez wygodny interfejs cPanel na dowolnym z naszych kont hostingowych

Jeśli Twoja witryna została zbudowana w edytorze HTML, takim jak Dreamweaver lub Microsoft Expression Studio, musisz przesłać pliki swojej witryny przez FTP (File Transfer Protocol). Mamy również wbudowanego menedżera plików, do którego masz dostęp w CPanel, który jest portalem do zarządzania internetem, który ci udostępniamy, który pozwala ci zarządzać kontem hostingowym.

Jeśli jednak twoje pliki są większe niż 20 MB, zalecamy użycie narzędzia FileZilla, które działa z różnymi systemami operacyjnymi lub innego klienta FTP innej firmy.

Zawsze możesz uaktualnić swój wspólny hosting lub abonament VPS, wysyłając do nas e-mail z prośbą o uaktualnienie. Płacisz tylko za różnicę w stosunku do droższego rozwiązania hostingowego, nie ma opłat za aktualizację

Przepustowość odnosi się do ilości danych, które mogą być przesyłane do i z naszych serwerów. Nasze plany mają na celu zapewnienie przepustowości większej niż wystarczająca niż normalna strona internetowa, abyś nie musiał się martwić brakiem przepustowości lub „nadmiernymi opłatami” naliczanymi przez inne firmy hostingowe. Jeśli nadal martwisz się przepustowością limity, weź pod uwagę to, że gdyby ta strona była wyświetlana przez 50 000 odwiedzających, zużyłaby tylko 0,024 GB przepustowości. Spokojnie, wiedząc, że problemy z przepustowością i „nadmierne opłaty” należą już do przeszłości

Tak. Jeśli potrzebujesz usług dostosowanych do Twoich potrzeb, skontaktuj się z nami, podając szczegółowe informacje.

Miejsce na dysku oznacza całkowitą przestrzeń dostępną dla użytkownika do przechowywania plików w dowolnym momencie. Pliki mogą być dowolnego typu – HTML, obrazy, filmy – a w danym momencie całkowity rozmiar pliku nie może przekraczać miejsca na dysku. Ilość potrzebnego miejsca na dysku zależy od rodzaju multimediów i interakcji, które będziesz hostować za pośrednictwem swojej witryny. Miejsce na koncie e-mail jest również liczone w miejscu na dysku, więc jeśli masz duże pliki, które będą znajdować się na koncie, zwiększy to zapotrzebowanie na miejsce na dysku. Pamiętaj, że chociaż nie potrzebujesz teraz dużo miejsca, chcesz, aby pokój wiggle rozwijał się i powiększał w przyszłości, bez przełączania hostów.

Tak. Zawsze będziemy pomagać w każdy możliwy sposób, aby pomóc zmienić informacje o DNS

Tak, możemy hostować lub przechowywać dowolne rozszerzenia zagraniczne. Nie dokonujemy rejestracji obcych nazw domen, ale możemy zapewnić serwery nazw, abyś mógł je zarejestrować samodzielnie.

Aktywność zwykle trwa około 24–36 godzin. Uwaga Wszyscy dostawcy usług internetowych muszą zaktualizować swoje rekordy (tabele DNS), aby odzwierciedlić lokalizację nowych witryn, więc jeśli jesteś we Włoszech, może potrwać dłużej, zanim Twoja domena będzie widoczna przez Internet.

Istnieją 2 sposoby przesyłania plików do witryny, programów FTP  i za pomocą panelu c za pomocą naszego  narzędzia do zarządzania witryną

Masz nieograniczony dostęp 24 godziny na dobę. Jako takie, możesz tworzyć i utrzymywać swoje strony internetowe na własnym komputerze i przesyłać pliki do swojej witryny w dowolnym czasie.

Nowe konta są zazwyczaj zakładane w ciągu 12-24 godzin od momentu otrzymania zamówienia. Po skonfigurowaniu konta zostanie wysłane powiadomienie o aktywacji za pośrednictwem poczty e-mail, w tym identyfikator użytkownika i hasło. Możesz rozpocząć przesyłanie plików do nowej witryny.

Tak, możemy „wskazać” inne nazwy domen na twoją istniejącą witrynę bez dodatkowych opłat. Musisz upewnić się, że Domeny te używają również naszych serwerów nazw lub numerów DNS. To świetny sposób na rozszerzenie marketingu Twojego obecnego biznesu.

Informujemy, że przez korzystanie ze strony internetowej, bez zmian ustawień przeglądarki, wyrażasz zgodę na politykę prywatności i zapisywanie plików cookies, które pozwalają na sprawne działanie naszej strony internetowej.