Fotografia Ślubna Dziecięca Gorzów
czyli Creative Photographer (Fotograf Gorzów) jest już dostępna w sieci.

Fotograf Gorzów Wielkopolski – strona już online!

Strona Creative Photographer Appolonia jest już dostępna online. Wszystko pięknie: witryna śmiga aż miło, Klientka jest zadowolona i my również. 🙂 I właśnie takie zlecenia są najlepsze. Klientka była zdecydowana i wiedziała czego oczekuje od swojej przyszłej strony internetowej. My z kolei zaproponowaliśmy swój pomysł na stronę WWW. Po omówieniu wszystkiego rozpoczęliśmy prace nad stroną. Więcej informacji o tym, jak to wyglądało, znajdziesz tutaj.

Strona jest fajna, bo…?

No właśnie, bo co? Tutaj się chwalimy, że strona jest online, że super i tak dalej ale jak się już chwalimy, to opowiemy dlaczego. Wykonaliśmy swoją pracę, niby kolejna witryna w portfolio. Jednakże każda strona, którą projektujemy, ma w sobie coś fajnego. Chodzi nam o coś, co odróżnia ją od innych.

Chcesz mieć fajną stronę internetową?

Jak Ci się podoba strona Creative Photographer? 😉 Nasz zespół może zaprojektować dla Ciebie coś równie ciekawego. Mówimy tutaj oczywiście o zaprojektowaniu responsywnej witryny. Responsywne Strony WWW, oparte o CMS WordPress, to przyszłość internetu i wszystko przemawia na ich korzyść – co potwierdzają nawet statystyki! W Polsce aż 70% stron jest działa na tym systemie. Spójrzmy na witrynę Fotograf Gorzów. Wszystko tam jest: fotografia dziecięca, fotografia ślubna, sesje zdjęciowe – cała oferta i inne strony: o mnie, kontakt, oczywiście też Home. Wszystko chodzi szybko i łatwo się tym zarządza. Zrobiliśmy naszej Klientce krótkie szkolenie i potrafi sama tym zarządzać. Na tym polega magia WordPressa. Masz od nas pełne wsparcie ale możesz również samodzielnie dokonywać zmian na stronie. 🙂 Właśnie coś takiego Tobie proponujemy. Nawet jeśli masz już stronę, możemy ją podkęcić albo całkowicie przenieść na WordPressa. Pomyśl o tym.

Wejdź na stronę creativephotographer.net i zobacz różnicę, to jest właśnie responsywność. Jeśli Ty również chcesz taką stronę, zadzwoń do nas: +48 695 742 350 🙂