Agencja InterAktywna Strona WWW

Krav Maga Gorzów Wlkp. Agencja InterAktywna Strona WWW

Krav Maga uchodzi za jeden z najciekawszych systemów walki. Treningi mogą być czasem bardzo ciężkie do zniesienia, głównie fizycznie. Mimo to jest bardzo szanowana i ma duże grono sympatyków.

Krav Maga – strona internetowa

Projekt strony internetowej

W jednym z poprzednich wpisów chwaliliśmy się, że będziemy robić stronę na temat krav magi (link do wpisu tutaj). Właśnie w dzisiejszym wpisie zgłębiamy temat krav magi. Opowiemy także o samym projekcie i o tym, jak wyglądała jego cała realizacja.

Krav Maga Gorzów Wlkp. ale Warszawa

Trochę Gorzów a trochę Warszawa. Otóż ROAN Agencja InterAktywna mieści się w Gorzowie Wielkopolskim, z kolei Israeli Krav International Polska w Warszawie. Szkolenia i Treningi krav magi są prowadzone w Warszawie przez Tomasza Adamusa – naszego Klienta. Stąd cała rozbieżność, która ma ponad 400km. Jednak bardzo nam miło z takiego obrotu spraw. Klient ze stolicy wybiera inną firmę z o wiele mniejszego miasta. To mocno budujące i daję niesamowitą siłę napędową. W W-wie jest przecież dużo firm, agencji interaktywnych – to o czymś świadczy.

Czas działać, czyli realizacja

Zawsze na samym początku należy zrobić rozpoznanie i wejść w klimat zleceniodawcy. Wpisaliśmy więc w wyszukiwarkę Google krav maga Gorzów Wlkp. i przejrzeliśmy kilka stron. Podobnie postąpiliśmy z konkurencją warszawską. Wtedy wiedzieliśmy z czym mamy do czynienia. Dużo rzeczy podpowiedział nam również sam Klient. Do pomocy mieliśmy także bloga, którego prowadzi sam Moshe Katz. Ten blog to Israeli Krav International. Summa summarum, postawiliśmy na nowoczesny wygląd ale z nutą wojskowego akcentu. Wojsko i krav maga poniekąd się łączą. Sama technika walki ma w sobie sporo wojskowego animuszu. Mieliśmy więc ustalony wygląd i treści a także grafiki. Z tego wszystkiego powstała ciekawa strona internetowa: responsywna, szybka w działaniu i oparta na CMS WordPress.

Krav Maga Gorzów Wlkp. – także dla Ciebie

Jeśli i Tobie nie jest obca fraza krav maga Gorzów, co więcej, organizujesz obozy krav maga i treningi – skontaktuj się z nami koniecznie. Możemy również dla Ciebie wykonać stronę internetową. Wyprzedź lokalną konkurencję, zdobądź więcej Klientów. Do tego dorzucimy szkolenie – abyś mógł później zarządzać swoją stroną. Co Ty na to? Zadzwoń pod numer +48 695 742 350 lub napisz do nas. Porozmawiajmy o Twojej lepszej stronie!

Pamiętaj, że spotkanie do niczego nie zobowiązuje. Skontaktuj się!
Platforma zarządzania zgodami od Real Cookie Banner