Logo agencji ROAN24 Gorzów Wielkopolski Pozycjonowanie Tworzenie Projektowanie Hosting Stron Sklepów internetowych
Monitoring Ochrona Kamery CCTV Gorzów Wielkopolski

Monitoring Gorzów Wielkopolski Ochrona Kamery CCTV

Firma PROtect monitoring Gorzów Wielkopolski już posiada swoją stronę internetową, a czy Ty już masz swoją stronę internetową promującą Twój biznes w internecie? W dzisiejszych czasach strona WWW to niezbędny element biznesu.

Monitoring i Ochrona – Kamery CCTV – Gorzów Wielkopolski

Projekt strony internetowej

Przygoda z firmą PROtect zaczęła się tradycyjnie – od spotkania z Klientem. Dowiedzieliśmy się na nim, że Pan Piotr prowadzi firmę w branży monitoring kamery CCTV. Jest ona nastawiona na monitoring CCTV (telewizja przemysłowa) oraz systemy alarmowe. Szybko więc wygooglowaliśmy frazę „monitoring Gorzów Wielkopolski” aby sprawdzić, jak to wygląda u konkurencji. Dodatkowo firma świadczy usługi w postaci telewizji DVBT, obsługi i montażu sieci komputerowych czy nagłośnienia imprez.

W porozumieniu z Klientem postawiliśmy na nowoczesny design żywe kolory: czerwony, czarny, a także na skali szarości. Strona miała być mobilna (tudzież responsywna, ale o tym więcej tutaj), szybka w działaniu. Responsywność jest u nas oczywiście standardem. Z kolei nowoczesny wygląd ma nawiązywać do równie nowoczesnych technologii, stosowanych w urządzeniach do monitoringu czy systemów alarmowych.

Monitoring Gorzów – realizacja zlecenia

Po ustaleniu wszystkich szczegółów zabraliśmy się do projektowania strony internetowej. Podzieliliśmy się obowiązkami i wszystko rozplanowaliśmy w naszym systemie jira. W międzyczasie nasz Klient dostarczał nam materiały, takie jak swoje certyfikaty ze szkoleń, w których brał udział fotografie barwne i teksty. Na samym końcu sprawdziliśmy, czy wszystko działa: responsywność, szybkość działania strony i tak dalej. Nie można również zapomnieć o zarejestrowaniu firmy w Google Moja Firma oraz założeniu fanpage’a. W międzyczasie od Google przyszedł również kod (za jego pomocą należy aktywować konto w Google Moja Firma, aby pojawiło się firma PROtect na mapach Google).

Finał – strona internetowa PROtect jest online

W kolejnych dniach strona została oddana do użytku. Klient potwierdził, że wszystko się zgadza. Przeprowadziliśmy szkolenie, aby Pan Piotr umiał poruszać się w panelu administracyjnym i aby mógł wprowadzać samodzielnie swoje zmiany na stronie internetowej PROtec – szkolenie Klienta jest również u nas w standardzie, w cenie. Finalnie wszyscy są zadowoleni i powstała kolejna i wyjątkowa strona internetowa PROtec – zobacz ją w Portfolio. Jeśli jesteś zainteresowany stroną internetową dla swojego biznesu nową lub modernizacją obecnej strony na nowoczesny design, a także pozycjonowaniem strony lokalnie tu w Gorzowie Wlkp., lub globalnie na terenie całego kraju, lub europy wypełnij do nas formularz kontaktowy, lub zadzwoń do nas,  chętnie porozmawiamy z Tobą co może być dla Ciebie najlepsze i najkorzystniejsze. Nie zwlekaj, działaj!

Należy pamiętać, że korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki, użytkownik wyraża zgodę na politykę prywatności i przechowywanie plików cookie, które umożliwiają sprawne działanie naszej witryny.