Monitoring Ochrona Kamery CCTV Gorzów Wielkopolski

Monitoring Gorzów Wielkopolski Ochrona Kamery CCTV

Firma PROtect monitoring Gorzów Wielkopolski już posiada swoją stronę internetową, a czy Ty już masz swoją stronę internetową promującą Twój biznes w internecie? W dzisiejszych czasach strona WWW to niezbędny element biznesu.

Monitoring i Ochrona – Kamery CCTV – Gorzów Wielkopolski

Projekt strony internetowej

Przygoda z firmą PROtect zaczęła się tradycyjnie – od spotkania z Klientem. Dowiedzieliśmy się na nim, że Pan Piotr prowadzi firmę w branży monitoring kamery CCTV. Jest ona nastawiona na monitoring CCTV (telewizja przemysłowa) oraz systemy alarmowe. Szybko więc wygooglowaliśmy frazę „monitoring Gorzów Wielkopolski” aby sprawdzić, jak to wygląda u konkurencji. Dodatkowo firma świadczy usługi w postaci telewizji DVBT, obsługi i montażu sieci komputerowych czy nagłośnienia imprez.

W porozumieniu z Klientem postawiliśmy na nowoczesny design żywe kolory: czerwony, czarny, a także na skali szarości. Strona miała być mobilna (tudzież responsywna, ale o tym więcej tutaj), szybka w działaniu. Responsywność jest u nas oczywiście standardem. Z kolei nowoczesny wygląd ma nawiązywać do równie nowoczesnych technologii, stosowanych w urządzeniach do monitoringu czy systemów alarmowych.

Monitoring Gorzów – realizacja zlecenia

Po ustaleniu wszystkich szczegółów zabraliśmy się do projektowania strony internetowej. Podzieliliśmy się obowiązkami i wszystko rozplanowaliśmy w naszym systemie jira. W międzyczasie nasz Klient dostarczał nam materiały, takie jak swoje certyfikaty ze szkoleń, w których brał udział fotografie barwne i teksty. Na samym końcu sprawdziliśmy, czy wszystko działa: responsywność, szybkość działania strony i tak dalej. Nie można również zapomnieć o zarejestrowaniu firmy w Google Moja Firma oraz założeniu fanpage’a. W międzyczasie od Google przyszedł również kod (za jego pomocą należy aktywować konto w Google Moja Firma, aby pojawiło się firma PROtect na mapach Google).

Finał – strona internetowa PROtect jest online

W kolejnych dniach strona została oddana do użytku. Klient potwierdził, że wszystko się zgadza. Przeprowadziliśmy szkolenie, aby Pan Piotr umiał poruszać się w panelu administracyjnym i aby mógł wprowadzać samodzielnie swoje zmiany na stronie internetowej PROtec – szkolenie Klienta jest również u nas w standardzie, w cenie. Finalnie wszyscy są zadowoleni i powstała kolejna i wyjątkowa strona internetowa PROtec – zobacz ją w Portfolio. Jeśli jesteś zainteresowany stroną internetową dla swojego biznesu nową lub modernizacją obecnej strony na nowoczesny design, a także pozycjonowaniem strony lokalnie tu w Gorzowie Wlkp., lub globalnie na terenie całego kraju, lub europy wypełnij do nas formularz kontaktowy, lub zadzwoń do nas,  chętnie porozmawiamy z Tobą co może być dla Ciebie najlepsze i najkorzystniejsze. Nie zwlekaj, działaj!

Platforma zarządzania zgodami od Real Cookie Banner