Przewodnik Turystyczny Portal Ogłoszeniowy Strona WWW - ROAN24

Przewodnik Turystyczny Portal Ogłoszeniowy Strona WWW

Przewodnik turystyczny, portal ogłoszeniowy lub po prostu tropemwilkow pl – można to nazywać różnie. Jedno jest pewne – to coś nowego ale i odważnego. O co chodzi..?

Przewodnik turystyczny Tropem Wilków

Nowi Klienci i ich ciekawy pomysł

Naszymi nowymi Klientami jest para: Karolina blogerka – oraz jej chłopak – Andrzej Wilk – również bloger. Już w tym momencie mamy wyjaśnioną nazwę „Tropem Wilków”. Pozostaje jednakże pytanie – czym dokładnie będzie ten przewodnik turystyczny / portal ogłoszeniowy? Idea strony internetowej jest zbliżona do popularnego portalu TripAdvisor.

Skąd pomysł na przewodnik turystyczny / portal ogłoszeniowy?

Wiele osób zadaję sobie pytanie „Co można robić w wolnym czasie”, „Gdzie mogę zaprosić dziewczynę na randkę?”, „Gdzie możemy pojechać całą rodziną i aktywnie spędzić czas?”, dlatego postanowiliśmy zapisywać miejsca, w których byliśmy i przypisywać im daną kategorię (które miejsce nadaje się na wyjście z dziewczyną, na wyjście ze znajomymi, na wyjście rodzinne, na wyjście z dzieckiem, czy też na prezent).

Karolina i Andrzej

Czym więc będzie tropemwilkow pl?

Będzie to portal ogłoszeniowy i jednocześnie przewodnik turystyczny z wbudowaną opcją dodawania, przeglądania oraz wyszukiwania atrakcji i miejsc wypoczynkowych w danym mieście. Dla przykładu wpisując w Google przewodnik turystyczny Gorzów Wielkopolski i przechodząc na stronę tropemwilkow pl, można znaleźć atrakcje w Gorzowie oraz dostępną bazę noclegową czy wypoczynkową. Ponadto projektowana strona internetowa będzie przyjazna zarówno dla firm jak i internautów. Firmy zyskują, ponieważ poprzez witrynę mogą zaprezentować swoją ofertę i możliwości. Z kolei, wspomniani wcześniej internauci, poprzez przewodnik turystyczny mogą wyszukiwać atrakcje, które są dostępne w danym mieście / regionie.

Idea strony jest bardzo ciekawa. Wszystko zapowiada się świetnie. Portal ma ogromne szanse na konkurowanie z większymi kolegami, takimi jak chociażby znany TripAdvisor.

Od strony technicznej

Od strony technicznej rzecz biorąc, trwają pracę nad stroną. Właśnie ją projektujemy. Jest już przyjęty wstępny wygląd oraz zainstalowany cały moduł, który będzie odpowiadał za prawidłowe działanie wyszukiwarki atrakcji i tak dalej. Pozostaje jeszcze zaprojektowanie logotypu oraz testy modułu i późniejsza stylizacja strony internetowej. Na samym końcu będą wprowadzane poprawki zgłoszone przez zleceniodawcę – Karolinę i Andrzeja. Oczywiście portal ogłoszeniowy Tropem Wilków będzie jak najbardziej responsywny (tutaj trzeba mocno postawić na responsywny design). Duże znaczenie będzie również miała intuicyjność oraz szybkość działania serwisu.

Portal ogłoszeniowy, przewodnik turystyczny, interaktywna mapa
– wszystko jest możliwe

Mamy XXI wiek – dzisiaj strony internetowe są zgoła inne od tych dostępnych jeszcze 5 lat temu. W dzisiejszym świecie, ze stroną WWW, można zrobić niemalże wszystko. Portal ogłoszeniowy, rozbudowany przewodnik turystyczny, interaktywne mapy czy wykresy. Nie dałoby rady nawet wymienić wszystkich możliwości. Wszystko zależy od potrzeb Klienta. To właśnie te potrzeby definiują jak nowoczesna będzie strona. ROAN Agencja InterAktywna może dla Ciebie wykonać różnorakie rzeczy: zaczynając od prostej strony a kończąc na wypasionej i rozbudowanej witrynie. Zajmujemy się również kreowaniem marki – inaczej mówiąc, jest to branding (nie każda agencja reklamowa Gorzów Wielkopolski to oferuje).

Jesteś zainteresowany podobnym projektem? Skorzystaj z usług profesjonalne firmy. Zajrzyj na naszą stronę i sprawdź co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić. Jeśli wolisz zadzwonić, proszę bardzo: +48 695 742 350, do usłyszenia.
Platforma zarządzania zgodami od Real Cookie Banner