Wizytówka

Autorskie Biuro Projektów M&G po modernizacji strony

Autorskie Biuro Projektów M&G przeszło swego rodzaju rewlucję. Dlaczego nazywamy to rewolucją? Jak wyglądała rewolucja? Czy taka rewolucja wyjdzie im na dobre? Wszystkiego dowiesz się czytając dalej ten wpis.

Autorskie Biuro Projektów M&G po rewolucji

Rewolucja, która zmieniła wszystko

O biurze „M&G” pisaliśmy już w jednym z ostatnich wpisów. Jeśli nie chce Ci się czytać to przedstawiamy sytuację w dużym skrócie. Autorskie Biuro Projektów M&G miało przestarzałą stronę internetową. Była wykonana w technologi sprzed kilku lat. Nasza firma podjęła się więc modernizacji strony internetowej. Stąd cała ta rewolucja. Z tej perspektywy słowo rewolucja wydaję się trochę nadmuchane. Jednakże, jakby porównać stronę przed i po modernizacji – od razu widać ogrom wykonanych prac.

Czy rewolucja może być przyjemna?

Wszystko zależy od dwóch rzeczy: podejścia zleceniodawcy i rzetelności firmy realizującej. Jeśli są spełnione te dwa warunki, to przepis na szybką i sprawną modernizację nie może się nie udać. Przy wyborze takowej firmy warto kierować się wieloma względami. Warto ją sprawdzić poprzez portale społecznościowe czy chociażby opinie w Google Moja Firma. Choć na portalach typu Opineo można dopuścić się manipulacji, tak opinie w Google, są dodawane przez prawdziwe osoby. Taka osoba musi posiadać swoje konto Google+ aby dodać recenzję danej firmie.

O powodzeniu modernizacji strony, jaką przeszło Autorskie Biuro Projektów M&G, zdecydował również dobry plan działania. Wszystko zostało ustalone na tzw. tip-top. Dobre planowanie i rozmowa z Klientem to podstawa. Wtedy jest pewność, że obydwie strony wiedzą, jaki jest zakres prac w ramach modernizacji strony internetowej. Podobnie było w tym przypadku. Klient – Autorskie Biuro Projektów M&G – chciał nowoczesną, szybką stronę internetową. Nasz zespół zaprezentował swoją propozycję. Wyjaśniliśmy jak to widzimy, co należy zmienić. Ponadto wykonaliśmy audyt strony internetowej. Był on bardzo pomocny w kwestii omówienia potrzebnych zmian.

Drugie życie strony internetowej

Wszystko ładnie, pięknie, ale czas na konkrety. Jak teraz będzie wyglądać w sieci Autorskie Biuro Projektów M&G Gorzów Wlkp.? Strona będzie responsywna, szybka i bogata w elementy wizualne. Postawiliśmy na kolor zielony – zasugerowany przez logo firmy. Po wejściu na stronę widzimy slider, który prezentuje najlepsze projekty firmy. Pojawiły się również dwa nowe elementy: Portfolio oraz Blog. W portfolio można znaleźć wszystkie realizacje. Z kolei na Blogu z czasem będzie przybywać ciekawej treści z tematyki działalności firmy. Ponadto został przez nas wdrożony specjalny moduł, który pozwoli na wymianę plików pomiędzy Klientami a biurem projektów.

Branding Gorzów Wlkp.

ROAN Agencja InterAktywna to nie tylko profesjonalne usługi z dziedziny stron internetowych, ale również usługi, jakie oferuje agencja reklamowa Gorzów Wielkopolski. Stawiamy na kompleksową ofertę. Poza modernizacją strony możemy wykonać dla Ciebie również pełny branding, który umocni Twoją markę. Mamy na myśli reklamę, projekt wizytówek, banery reklamowe Gorzów.

Modernizacja strony internetowej, branding, reklama Gorzów – to zaledwie część tego, co możemy Tobie zaproponować. Wystarczy, że się z nami skontaktujesz: +48 695 742 350. Witryna w nowej wersji będzie dostępna już niebawem!
Platforma zarządzania zgodami od Real Cookie Banner