krav maga polska iki Warszawa Agencja ROAN24

Israeli Krav International Polska

Israeli Krav Maga International - Strona internetowa Tworzona Przez ROAN24

Nasz nowy Klient, Tomasz Adamus, posiada swoją stronę internetową związaną z prowadzoną przez niego akademią sztuk walki „Israeli Krav Maga International”. Jednakże powierzył nam ważne zadanie – stworzenie strony internetowej od nowa. Bardzo to nas ucieszyło. Zaczęliśmy więc prace nad tym projektem. Jego efekty będą widoczne w najbliższym czasie. Z pewnością pochwalimy się nimi w naszym Portfolio.

Strony internetowe Warszawa vs Gorzów Wlkp.

Największym zaskoczeniem w tym wszystkim jest to, że Klient wybrał właśnie nas. Standardowo powinien wpisać w wyszukiwarkę Google „projektowanie stron internetowych Warszawa”, tudzież „modernizacja stron www Warszawa”. Na usta ciśnie się pytanie: Dlaczego wybrano nas – firmę z Gorzowa Wlkp. a nie jedną z warszawskich agencji interaktywnych? O czymś to świadczy, prawda? Jednakże pytanie na tę odpowiedź pozostawiamy Tobie, drogi czytelniku.

Krav maga – co to jest?

„Izraelski system samoobrony i walki wręcz opracowany w latach 30. XX wieku w Czechosłowacji, przez Imiego Lichtenfelda.”

Źródło: pl.wikipedia.org/wiki/Krav_maga

Israeli Krav maga bazuje na podstawowych ruchach obronnych człowieka. Jednakże w skład tychże technik wchodzą również ruchy stricte z judo, zapasów, akido czy nawet boksu. Krav Maga to połączenie tych stylów walki i skupia się na prostocie i skuteczności. Są to głównie tzw. dźwignie, pchnięcia i tak dalej. Krav maga jest uważana za sport a jej głównym założeniem jest samoobrona. Analogicznie do tego, trenowanie jej służy do praktycznej obrony w walce realnej. Uczestnicy zajęć tego sportu wyrażają się o nim w bardzo pozytywny sposób. Niejednokrotnie na forach można przeczytać, że to metoda, która wiele uczy a nauka nie idzie w las.

Izraelski program nauczania Krav Maga kładzie nacisk na to, aby być świadomym wskaźników przemocy oraz unikać konfliktów fizycznych. Ponadto, kładzie nacisk na potrzebę rozpoznania, czy jest się atakowanym, nawet zanim atak się rozpocznie. Oczywiste jest, że należy wyjść z sytuacji, zanim atak się rozpocznie. Metoda Israeli Krav Maga uczy, jak zachować kontrolę nad sobą przez cały czas i utrzymać samoobronę, nawet jeśli nie jesteś uzbrojony.

Izraelskie wojsko używa Israeli Krav Maga do samoobrony. Jest to hybrydowy system sztuk walki, który kładzie nacisk na ciągły ruch, jednoczesny atak i ataki punktowe. Jego nazwa pochodzi od hebrajskiego słowa „krav”, co oznacza „kontakt”. Jest używany od czasu, gdy IDF opracował go w latach 20-tych w celu ochrony IDF. Poza wojskiem, jest to popularna sztuka walki również w społeczeństwie cywilnym.

Platforma zarządzania zgodami od Real Cookie Banner