Logo

Israeli Krav International Polska

Israeli Krav Maga International - Strona internetowa Tworzona Przez ROAN24

Nasz nowy Klient, Tomasz Adamus, posiada swoją stronę internetową związaną z prowadzoną przez niego akademią sztuk walki „Israeli Krav Maga International”. Jednakże powierzył nam ważne zadanie – stworzenie strony internetowej od nowa. Bardzo to nas ucieszyło. Zaczęliśmy więc prace nad tym projektem. Jego efekty będą widoczne w najbliższym czasie. Z pewnością pochwalimy się nimi w naszym Portfolio.

Strony internetowe Warszawa vs Gorzów Wlkp.

Największym zaskoczeniem w tym wszystkim jest to, że Klient wybrał właśnie nas. Standardowo powinien wpisać w wyszukiwarkę Google „projektowanie stron internetowych Warszawa”, tudzież „modernizacja stron www Warszawa”. Na usta ciśnie się pytanie: Dlaczego wybrano nas – firmę z Gorzowa Wlkp. – a nie jedną z warszawskich agencji interaktywnych? O czymś to świadczy, prawda? Jednakże pytanie na tę odpowiedź pozostawiamy Tobie, drogi czytelniku.

Krav maga – co to jest?

„Izraelski system samoobrony i walki wręcz opracowany w latach 30. XX wieku w Czechosłowacji, przez Imiego Lichtenfelda.”

Źródło: pl.wikipedia.org/wiki/Krav_maga

Israeli Krav maga bazuje na podstawowych ruchach obronnych człowieka. Jednakże w skład tychże technik wchodzą również ruchy stricte z judo, zapasów, akido czy nawet boksu. Krav Maga to połączenie tych stylów walki i skupia się na prostocie i skuteczności. Są to głównie tzw. dźwignie, pchnięcia i tak dalej. Krav maga jest uważana za sport a jej głównym założeniem jest samoobrona. Analogicznie do tego, trenowanie jej służy do praktycznej obrony w walce realnej. Uczestnicy zajęć tego sportu wyrażają się o nim w bardzo pozytywny sposób. Niejednokrotnie na forach można przeczytać, że to metoda, która wiele uczy a nauka nie idzie w las.

Informujemy, że przez korzystanie ze strony internetowej, bez zmian ustawień przeglądarki, wyrażasz zgodę na politykę prywatności i zapisywanie plików cookies, które pozwalają na sprawne działanie naszej strony internetowej.