Sanitariusz

Medyczne Studium Zawodowe Gorzów Wlkp. Medyk Strona WWW

Medyczne Studium Zawodowe Gorzów Wlkp. Medyk – wielka modernizacja strony. 🙂

Medyk Gorzów – nowe życie strony WWW

Słowem wstępu

Szkoła Medyczna Gorzów Wlkp. (Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego „Medyk”) to szkoła, która mieści się przy ul. Dowgielewiczowej 5 w Gorzowie. W ofercie szkoły można znaleźć wiele ciekawych kierunków kształcenia, na przykład: technik farmaceutyczny, opiekun medyczny czy technik masażysta. Szkoła cieszy się dużą popularnością oraz efektywnością nauczania. To właśnie z jej murów wywodzi się spora część gorzowskiej kadry medycznej. Gorzowski Medyk to również wieloletnia tradycja. Placówka funkcjonuje nieprzerwanie od 1955 roku.

Medyczne Studium Zawodowe Gorzów Wlkp.
i modernizacja strony internetowej

Medyczne Studium Zawodowe Gorzów Wlkp. zleciło naszej agencji interaktywnej wykonanie modernizacji witryny WWW. Jak się okazuje, dla szkoły to prawdziwa rewolucja. Jednakże jakby nie patrzeć, placówka zyskuje. Strona internetowa będzie bardziej dostępna (tutaj duży nacisk na urządzenia mobilne). Do tego dochodzi nowoczesny design i przejrzysty układ. Witryna będzie nie tylko miła dla oka, ale również nowoczesna – jak na miarę XXI wieku przystało.

Jakie nowe elementy pojawiły się na stronie? Co znikło, a co przybyło? Na pewno koniec z migającymi banerami i menu. Na miejscu banerów pojawił się duży slider, który doskonale pasuje do nowego designu. Z kolei nad samym sliderem znajduje się Menu a jeszcze nad nim: logo oraz baner informujący o rekrutacji do Medyk Gorzów. Sama strona główna jest zbudowana z bloków z różnymi typami treści. Są to między innymi wpisy, informacje czy galeria zdjęć Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego „Medyk”. Dodatkowo po prawej stronie znajduje się tzw. sidebar. Można w nim znaleźć informacje o aktualnej pogodzie w Gorzowie, nowe wpisy, komentarze oraz fanpage Medyczne Studium Zawodowe. 😉

Responsywność, czyli wisienka na torcie

Oczywiście witryna jest responsywna. Działa wyśmienicie również na urządzeniach mobilnych. Kiedy zakończymy wszystkie prace nad stroną, będzie można to sprawdzić. 😛 Co to za strona, która wygląda dobrze na komputerze a na telefonie już się wszystko sypie?… Nasz zespół dba o każdy drobiazg. Jesteśmy profesjonalistami. Każda tworzona przez nas strona jest dokładnie sprawdzana przed publikacją, także pod kątem Responsive Web Design.

Modernizacja strony to szansa

Szansa na co? Szansa na sukces 🙂 Pół żartem, pół serio. Jeśli Twoja strona jest przestarzała i wiesz, że przydadzą się jej konkretne zmiany – nie czekaj, działaj! Szansa dla Twojej strony polega na zdobyciu nowych Klientów, wzroście ruchu na stronie. Poza tym zmiany na stronie zauważają nie tylko ludzie, również GoogleBot (podstawowe informacje o GoogleBocie znajdziesz w tym artykule). Wyszukiwarka lubi, kiedy Twoja strona nie stoi w miejscu i coś się na niej dzieje. Poza tym chyba każdy chce mieć fajnie wyglądającą stronę, prawda? 🙂

Stworzona przez ROAN24 strona internetowa dla CKZiU "Medyk" w Gorzowie Wlkp. Strona Home w trakcie modernizacji. Tak mniej więcej będzie wyglądać nowa wersja strony CKZiU Medyk. Więcej szczegółów znajdziesz na naszym Blogu, ale dopiero po zakończeniu modernizacji. 🙂 Z kolei, jeśli interesuje Cię szybka i rzetelna modernizacja witryny WWW, zadzwoń do nas jeszcze dzisiaj: +48 695 742 350. Do usłyszenia!

Platforma zarządzania zgodami od Real Cookie Banner