Strona internetowa

Modernizacja serwisu mkrpagorzow.pl

mkrpagorzow.pl – modernizacja

Czym jest MKRPA? To nic innego niż Miejska Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, w tym wypadku – w Gorzowie Wielkopolskim. Jej zadanie to głównie, jak sama nazwa wskazuje, zapobieganie problemom alkoholowym, zwłaszcza w rodzinach, gdzie opiekunów w stanie nietrzeźwym widzą dzieci.

Poprzednia wersja strony nie wypadała dobrze na tle tych z innych miast, dlatego też bez wahania podjęliśmy się zlecenia, tj. jej gruntownej modernizacji. Jakie zmiany zostały wprowadzone? Jakie atuty ma teraz serwis?

Nowe zmodernizowane doświadczenie

Strona stała się teraz bardziej czytelna. Treści na stronie zostały dopasowane do problemów, jakie rozwiązuje powołana komisja. Ponieważ jest to serwis miejski to jego zawartość musiała zostać przygotowana tak by mogli z niej korzystać wszyscy użytkownicy internetu. Zmodernizowaliśmy więc witrynę zgodnie ze standardami dostępności stron internetowych WCAG 2.0. Strona stała się też responsywna, dzięki czemu można z niej korzystać na ekranach urządzeń mobilnych oraz ekranach komputerów.

Uczyń swoją witrynę dostępną dla osób niepełnosprawnych

Aby upewnić się, że Twoja strona stworzona przy użyciu CMS Wordpress jest dostępna dla wszystkich użytkowników, w tym osób niepełnosprawnych, oraz zgodna ze standardem WCAG 2.0 wymaganym przez Ustawę o dostępności cyfrowej wypełnij formularz – Zamów Audyt Strony Internetowej dla Osób Niepełnosprawnych. Zachęcamy również do odwiedzenia strony Audyt strony internetowej.Strona ta wyjaśni czym jest audyt, jakie są wymagania oraz jakie są jego wyniki. Nasza oferta na audyt stron internetowych obejmuje również pozycjonowanie SEO oraz sprawdzenie, czy Państwa strona wymaga aktualizacji do aktualnych standardów. Zapraszamy wszystkich do kontaktu z nami! Zadzwoń do nas pod numer 695-74 23 50, aby uzyskać bezpłatną wycenę lub wypełnij formularz. Zawsze chętnie służymy pomocą.

Platforma zarządzania zgodami od Real Cookie Banner