Cyfrowa reklama displayowa

przytoczna.pl – to była dobra modernizacja!

Modernizacja pełną parą

Serwis przytoczna.pl to jedna z naszych ostatnich prac. Polegała ona na modernizacji całej strony. Na początku dokonaliśmy migracji, jest to przeniesienie z systemu Joomla na WordPress (w tym przypadku).

Migracja z Joomla do WordPress to wieloetapowy proces. Najpierw utworzyliśmy kopię zapasową modernizowanej przez nas witryny w Joomla oraz wyeksportowaliśmy wszystkie artykuły, aby następnie przesłać tę kopię zapasową do systemu CMS WordPress i zainstalować wszystkie wtyczki i rozszerzenia, które musiała posiadać strona. Po pomyślnym przeniesieniu serwisu rozpoczęliśmy jego pełną modernizację. Celem wymiany systemu CMS, na którym została postawiona strona było dotarcie do szerszej publiczności oraz ułatwienie obsługi witryny podczas dodawania na niej nowych artykułów, czy też aktualizowania jej zawartości o nowe treści. 

Dobraliśmy odpowiednią kolorystykę, ułożyliśmy wszystko, aby całość była responsywna. Należy w tym miejscu dodać, że strona internetowa jest również przystosowana dla osób niepełnosprawnych, ponieważ modernizowana przez nas witryna jest serwisem publicznym.

Witryna została zaprojektowana tak, aby działała dobrze na wszystkich rozmiarach ekranów. Ponieważ tworzona przez nas strona miała być dostępna dla każdego to dokonaliśmy jej aktualizacji pod WCAG 2.0. Dzięki intuicyjnemu menu można szybko przemieszczać się po całym serwisie. Każdy artykuł znajdujący się w serwisie można teraz łatwo i szybko znaleźć. 

Jeśli również i strona serwisu miejskiego Twojego miasta potrzebuje modernizacji oraz szybkiego i sprawnego dostosowania go do standardu WCAG 2.0 to wypełnij nasz formularz. Nasza Agencja Interaktywna ROAN wykona pełny audyt strony, a następnie dokona jej modernizacji zgodnie ze wszystkimi wymaganiami standardu WCAG 2.0, dzięki czemu Twoja strona będzie dostępna dla wszystkich użytkowników internetu. Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną wycenę. Możesz również zadzwonić do nas pod numer 695 743 23 50. Przeprowadzimy profesjonalny audyt dostępności Twojej strony i dostosujemy ją do potrzeb osób niepełnosprawnych zgodnie z WCAG 2.0.

Platforma zarządzania zgodami od Real Cookie Banner