Responsywne projektowanie stron internetowych

Stawiamy na responsywność

Smartfony to teraz komputery, które mieszczą się w Twojej kieszeni

Dlaczego strona responsywna jest tak ważna? Dlatego ze w dzisiejszych czasach nasze smartfony i tablety zastępują komputery, które mieszczą się w kieszeniach spodni czy w podręcznej torbie dowodzi to, że przeglądanie internetu już dawno wyszło zza ścian naszych mieszkań czy kawiarenek internetowych. Badanie nie dawno przeprowadzone dowodzą, że 30 procent naszych decycji zakupowych podejmujemy z urządzeń mobilnych, a tablety oraz smartfony generują 15 procent globalnego internetu. Dlatego właśnie podczas tworzenia przez nas stron i sklepów internetowych stawiamy bardzo duży nacisk na ich responsywność.

Od 21 kwietnia Google wprowadził że strony www które nie są dostosowane do wyświetlania na urządzeniach mobilnych, spadną w wynikach wyszukiwania.

Responsywność (w skrócie „odpowiadającej”) polega na przygotowaniu takiej wersji strony internetowej, której wyświetlanie treści będzie dostosowane do rozmiaru wyświetlacza na dowolnym urządzeniu.

Co mam zrobić? Przede wszystkim sprawdź, czy Twoja strona jest responsywna, kliknij na test zgodności z urządzeniami przenośnymi.

A gdy nie jest to wiedz, że modernizujemy istniejące już strony internetowe do responsywności.

Dlatego też – wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom naszych Klientów – postanowiliśmy, że wszystkie strony które tworzymy, będą w pełni responsywne.
Nie będą za to pobierane żadne opłaty dodatkowe.

Informujemy, że przez korzystanie ze strony internetowej, bez zmian ustawień przeglądarki, wyrażasz zgodę na politykę prywatności i zapisywanie plików cookies, które pozwalają na sprawne działanie naszej strony internetowej.