Responsywne projektowanie stron internetowych

Stawiamy na responsywność

Dlaczego strona responsywna jest tak ważna? Dlatego ze w dzisiejszych czasach nasze smartfony i tablety zastępują komputery które mieszczą się w kieszeniach spodni czy w podręcznej torbie dowodzi to że przeglądanie internetu już dawno wyszło zza ścian naszych mieszkań czy kawiarenek internetowych. Badanie nie dawno przeprowadzone dowodzą że 30 procent naszych decycji zakupowych podejmujemy z urządzeń mobilnych, a tablety oraz smartfony generują 15 procent globalnego internetu.

Od 21 kwietnia Google wprowadził że strony www które nie są dostosowane do wyświetlania na urządzeniach mobilnych, spadną w wynikach wyszukiwania.

Responsywność(w skrócie “odpowiadającej”) polega na przygotowaniu takiej wersji strony internetowej, której wyświetlanie treści będzie dostosowane do rozmiaru wyświetlacza na dowolnym urządzeniu.

Co mam zrobić? Przede wszystkim sprawdź czy Twoja strona jest responsywna, kliknij na test zgodności z urządzeniami przenośnymi.

A gdy nie jest to wiedz, że modernizujemy iistniejące już strony internetowe do responsywności.

Dlatego też – wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom naszych Klientów – postanowiliśmy, że wszystkie strony które tworzymy, będą w pełni responsywne.
Nie będą za to pobierane żadne opłaty dodatkowe.

Informujemy, że przez korzystanie ze strony internetowej, bez zmian ustawień przeglądarki, wyrażasz zgodę na politykę prywatności i zapisywanie plików cookies, które pozwalają na sprawne działanie naszej strony internetowej.