Biuletyn Informacji Publicznej Zmodernizowany Przez ROAN

Biuletyn Informacji Publicznej Miasta Podkowa Leśna

Biuletyn Informacji Publicznej miasta Podkowa Leśna również trafił w nasze ręce, a raczej myszki i klawiatury. Stara technologia nie miała z nami szans. Dzięki temu strona, która była nieresponsywna i pogmatwana, znów stała się przejrzysta i łatwa w obsłudze – mimo że miała wiele podstron.

Dzięki przeprowadzonej przez nas modernizacji witryna stała się responsywna, jak również i dostępna dla każdego jej czytelnika. Oznacza to, że stworzony przez nas internetowy serwis publiczny dla miasta Leśna Podkowa musiał spełniać standardy WCAG 2.0.

Normy standardu WCAG 2.0 wymagają od serwisów publicznych, aby były one postrzegalne dla każdej osoby, musi on być funkcjonalny, dzięki czemu każdy element interfejsu oraz nawigacji ma być możliwy do użycia. Przedstawiana treść na serwisie musi być czytelna oraz zrozumiała dla wszystkich jej użytkowników. 

To jedno z naszych bardziej udanych zleceń – wielki powód do dumy. Zachęcamy do odwiedzenia strony!

Posiada zaawansowane funkcjonalności:

Zmodernizowany przez naszą agencję interaktywną ROAN portal miasta Podkowa Leśna w pełni spełnia zasady związane ze standardem WCAG 2.0. Menu na stronie zostało zaprojektowane tak, aby po wybraniu odpowiednich opcji, pozwalało ono na szybkie poruszanie się po stronie i było dostępne dla każdego

Treści, które zawiera strona portalu są prezentowane w sposób zrozumiały dla każdego użytkownika. Strona jest dostępna na urządzeniach mobilnych oraz komputerach stacjonarnych.

Użyte przez nas w layoucie grafiki oraz kolory nawiązują do głównej strony miasta Podkowa Leśna, którą również stworzyliśmy.

W galerii na dole strony zamieściliśmy wygląd niektórych stron tego portalu miejskiego, jak również i przykładowy wygląd strony po włączeniu jednej z dostępnych na niej opcji dla osób niepełnosprawnych.

Hosting SSD NVMe

Wysoka wydajność i elastyczność w oparciu o najnowsze technologie.

WordPress

Bezpieczne i dynamiczne tworzenie stron WWW w CMS WordPress.

Certyfikat SSL

Pewność transakcji, poufność informacji i ochrona danych.

Platforma zarządzania zgodami od Real Cookie Banner