Sklep internetowy Elixe Fashion Stworzony Przez ROAN24

Internetowy sklep z ciuchami i akcesoriami

Firma ELIXE Fashion bardzo szybko się rozwija poprzez używanie materiałów najwyższej jakości. Ciuchy są zarówno wygodne, jak i modne. Akcesoria z tej strony są wykonane solidnie i estetyczne.

Sklep zajmuje się sprzedażą ubrań przez internet. Zaufali mu klienci z całej Europy, w tym z Polski, Wielkiej Brytanii, Niemiec, Włoch, Estonii i wielu innych krajów. Produkty oferowane przez sklep importowane są z Włoch, Francji i Polski.

Posiada zaawansowane funkcjonalności:

Stworzony przez naszą Agencję Interaktywną ROAN24 sklep internetowy jest oparty o system CMS WordPress oraz na doinstalowanej do niego wtyczce WooCommerce. System ten pozwala na łatwą aktualizację strony sklepu taką jak wymianę banerów reklamowych na stronie HOME czy też dodawanie nowych produktów do oferty sklepu.

Sklep jest też wielojęzyczny ze względu na to, iż z jego oferty korzystają klienci zarówno z Wielkiej Brytanii, jak również i z Polski, Niemiec, Włoch i wielu innych państw. Języki, w których jest dostępny sklep to polski, angielski, niemiecki oraz rosyjski.

Menu na stronie pozwala na łatwą nawigację po witrynie sklepu. Jest on responsywny co oznacza, że można robić na nim zakupy nie tylko korzystając z komputerów stacjonarnych, ale również i na urządzeniach mobilnych. Za zakupione produkty w sklepie internetowym można zapłacić przy użyciu zaimplementowanego przez nasz zespół ROAN systemu płatności Klarna.

Layout sklepu został przygotowany tak, aby zaprezentować produkty z branży modowej, które sprzedaje sklep naszej klientki. Podstrona FAQ z kolei ma na celu odpowiedzieć na pytania klientów sklepu.

Poniżej znajduje się galeria, przedstawiająca wygląd stworzonej przez nas zespół strony sklepu.

Hosting SSD NVMe

Wysoka wydajność i elastyczność w oparciu o najnowsze technologie.

Płatności online

Zapewniamy wszystkie popularne metody płatności.

Certyfikat SSL

Pewność transakcji, poufność informacji i ochrona danych.

Opinia klienta

Platforma zarządzania zgodami od Real Cookie Banner