Logo agencji ROAN24 Gorzów Wielkopolski Pozycjonowanie Tworzenie Projektowanie Hosting Stron Sklepów internetowych

Rose Haft Sklep Stworzony Przez ROAN24

Tylko u nas znajdziesz niecodzienny haft, z którego będziesz zadowolony/a!

Firma ta zajmuje się haftem, jest to haftowanie niecodzienne, albowiem jest to haftowanie komputerowe, które jest najtrwalszą i niezwykle dokładną firmą zdobienia.

Stworzony przez nas sklep został zrobiony w systemie CMS WordPress oraz WooComerce. Pozwoliło nam to stworzyć witrynę sklepu, którą można szybko i łatwo zaktualizować o nowe treści czy też produkty z oferty sklepu. Strona sklepu jest też dostępna z poziomu urządzeń mobilnych. Możesz na niej kupić niecodzienne prezenty, które mają ciekawe zdobienia.

Nasz zespół zaimplementował możliwość płatności kartą czy też przy użyciu PayPAl za zakupione produkty. Sklep internetowy charakteryzuje się ciekawym designem, który został przez nas dobrany tak, aby współgrał z tym, co oferuje sam sklep.

Posiada zaawansowane funkcjonalności:

Sklep internetowy Rose Haft jest w pełni responsywny. Tak jak wspomnieliśmy pozwala to na przeglądanie oferty sklepu zarówno na komputerach oraz telefonach czy też tabletach.

Strona zawiera sekcję z najczęstszymi pytaniami i odpowiedziami, aby zapewnić jej użytkownikom wszystkie niezbędne informacje. Znajdujące się na stronie menu nawigacyjne pozwala jej klientom szybko poruszać się po witrynie sklepowej. Przejściom pomiędzy poszczególnymi stronami towarzyszy specjalne ładowanie, które jest wzorowane na logo firmy.

Sklep pozwala też swoim użytkownikom stworzyć listę życzeń z interesujących go produktów. Oferta sklepu jest bogata w potrzebne jego klientom treści. Na stronie została dodana możliwość zapisania się na specjalną listę mailingową, dzięki której można otrzymać zawsze aktualną ofertę.

Poniżej znajduje się galeria, która pokazuje niektóre elementy stworzone przez programistów na potrzeby serwisu sklepu.

Hosting SSD NVMe

Wysoka wydajność i elastyczność w oparciu o najnowsze technologie.

Płatności online

Zapewniamy wszystkie popularne metody płatności.

Certyfikat SSL

Pewność transakcji, poufność informacji i ochrona danych.

Należy pamiętać, że korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki, użytkownik wyraża zgodę na politykę prywatności i przechowywanie plików cookie, które umożliwiają sprawne działanie naszej witryny.