Sat Service Sklep z Polską Telewizją w UK

Polska Telewizja Londyn Anglia UK

Uruchomiliśmy sklep internetowy oparty na WooCommerce. Sklep Sat Service znajduje się w Londynie. Wyjątkowa grafika sklepu jest spójna z identyfikacją wizualną firmy. Sklep dostosowany jest do urządzeń mobilnych oraz podpięte zostały płatności internetowe.

Strona posiada też 2 wersje językowe zarówno dla użytkowników z Polski, jak i z Anglii. Na samej stronie sklepu można zakupić akcesoria pozwalające cieszyć się odbiorem telewizji Polskiej w UK. Oprócz możliwości zakupu telewizji na samej stronie stworzonego przez nas sklepu można też kupić kamery CCTV.

Intuicyjna nawigacja na stronie sklepu pozwala szybko znaleźć interesujący nas produkt oraz poznać pełną ofertę sklepu. Po jego zamówieniu przez stronę istnieje również możliwość śledzenia zamówienia, aby dowiedzieć się, kiedy ono do nas przybędzie.

Posiada zaawansowane funkcjonalności:

W obecnych czasach dla sklepów internetowych ważna jest dla nich dostępność z każdego urządzenia. W związku z tym przygotowana przez nas strona jest responsywna, dzięki czemu sklep z Polską telewizją jest dostępny zarówno na rządzeniach mobilnych, jak i stacjonarnych.

Na samej stronie dominuje głównie biały kolor z niebieskimi wstawkami, co pozwoliło nam na wprowadzenie ciekawego kontrastu, jak również pozwoliło nam ładnie wyeksponować logo sklepu.

Samą stronę sklepu stworzyliśmy przy użyciu systemu CMS WordPress, dzięki czemu można ją szybko i łatwo zaktualizować. Ponieważ jednak miał to być sklep to do WordPressa musieliśmy jeszcze doinstalować moduł WooCommerce, który pozwala na sprzedaż oraz dodawanie produktów, tworząc ze zwykłej strony sklep internetowy. 

Poniżej możesz zobaczyć niektóre z elementów, które nasi programiści stworzyli i umieścili na tej stronie sklepu online.

Hosting SSD NVMe

Wysoka wydajność i elastyczność w oparciu o najnowsze technologie.

Płatności online

Zapewniamy wszystkie popularne metody płatności.

Certyfikat SSL

Pewność transakcji, poufność informacji i ochrona danych.

Platforma zarządzania zgodami od Real Cookie Banner